--

תמרוש5

New member
--

אני. כמו כלום, זורקת התחלה חדשה לדפים ריקים שלא רצו להתלכלך. מליון קווים שחורים מתגבשים אחד אחד וזה כבר לא מציק לי בעיניים או נותן לי בעיטות קטנות אבדו לי כל החושים נשטפו להם עם הזרם איתם הלכו לי גם המילים אלה שאהבתי ללחוש בלילה אלה שניסיתי לחבר למשפטים הגיוניים ומה זה כבר היגיון בין שלל המחשבות שלי שאיבדו מזמן משמעות או המשכיות 229 ימים זה מה שמצריך כדי לא להרגיש יותר כלום ולשכוח איך בכלל נראו הפנים ואת כל מה שהחזיק אותי מבפנים. -- איך פתאום חיבקתי אותך חזק,והתחלתי לבכות. והדמעות שלי היו שם כשהתעוררתי. והבור הגדול הזה נפער בי מחדש, ואתה שוב נעלמת לי.

תמרוש5

New member
../images/Emo182.gif

את לא יכולה להטיח בי ולהגיד שאני יכולה להגיד די. 7 שנים אני מתעוררת כל בוקר וצורחת די די כבר,אני רוצה להפסיק אני לא מסוגלת יותר. ואין תשובה (המילים שלי קופאות כשהן פושות את האוויר) הדי שלי,מגיע כל כולו מבפנים,מחפש תקנה מחפש נחמה,מנסה להינצל. וכבר אמרתי לך ש אני משלימה עם זה אין לי סיכוי להינצל הדי שלי ממשיך להדהד לי בראש כל בוקר מחדש (אל תגידי לי את זה בכלל,את לא מבינה.)

רעוּת

New member
[אני תמיד רוצה להגיד משהו ולא יודעת מה]

(רק להגיד שכן יש סיכוי להינצל, אפילו אם אביתר חזר בתשובה ועכשיו הוא שר רק שירים גרועים
)

למעלה