.......

gagaolala

New member
.......

לא יודעת מה לעשות.. אין לי איפה להתחיל.. משאני זוכרת את עצמי אני אבודה.. חייבת עזרה!!! חוששת לפנות לקב"ן כדי שזה לא יפגע בהשגים ובתפקיד הטוב שלי... צריכה פשוט ייעוץ, הקשבה, כבר שנים, זה רק נהיה יותר ויותר גרוע, מצטבר ומצטבר ואני לא יודעת איך אני מחזיקה, כל פעם מתווסף עוד משהו, עכשיו זה כבר באמת יותר מידי זה מתחיל לתקוף בלי סיבה ובלי אזהרה, אני משתגעת, הנפש שלי על סף שבירה ואני עומדת להאבד באמת... הצילו!

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
השד שבפנים

נראה שמשהו בתוכך, בהרגשה הפנימית, מנסה להרוס אותך לשבש את חייך, וזה הולך וגובר, גורם לך להתפוצץ. יקרה, קב"ן הוא גורם מקצועי כמו פסיכולוג ורופא, מטרתו היא לא להרוס אותך אלא לסייע לך, לכן אנחנו לא בטוחים שזה נכון לא לפנות אליו. את יכולה גם לפנות אל גורם מקצועי מחוץ לצבא לקבלת סיעו. בכל אופן, כנראה שלהדחיק, להחזיק הכל בפנים, זה לא ממש הדרך הנכונה להתמודד ואולי זה מה שגורם לך להרגיש על הקצה, כי את כבר מלאה מלהכיל את מה שמתחולל בך, והנפש שלך על סף שבירה. אנחנו מציעים לך לפנות אל גורם מקצועי, בצבא או מחוץ לצבא, לשתף גם אנשים קרובים אליך שאוהבים אותך ואכפת להם ממך. את מוזמנת גם לבוא לדבר אתנו בשיחה אישית, לספר כל מה שעובר עליך.

kdani

New member
לא פוגע

פניה לקב"ן לא תפגע בך ולא בתפקיד שלך.

למעלה