14.2 המלצה על הופעה

theOlive

New member
14.2 המלצה על הופעה

אני מודה מראש שאני ממליץ לכם על הופעה שלי כך שאני משוחד לגמרי :) ב14.2 ההרכב אובלינס מגיע לחוות החיות לבצע את כל תקליט החומה של פלויד פלוס צ'ופר. מדובר על הופעה שעוד לא אכזבה קהל. שווה מבחינת הצלילים והויזואל בכל מובן. (משוחד לאללה) אני מספר לכם את זה משתי סיבות: הראשונה היא שאני רוצה שתגיעו, והבנתי שתליית מודעות בכל מקום זה מנהג לא מקובל אצלכם. השנייה היא שפרסמתי הופעה שלנו בחיפה בפורום שלהם בתפוז והם ישמחו לשמוע מכם מה מצפה להם עוד שבועיים וחצי. צירפתי הזמנה ועוד פרטים אפשר למצוא באתר שלנו. אתם מוזמנים, אוליב

dafgol

New member
יו יו יו אוליב

אם אתה מסדר לי בייביסטר אני ובעלי מגיעים
בתור "בוגרת" החווה (בת טבעון הנני ) אין ספק ששם זה ה מקום להופעות ....וכל המרבה בפינק פלוייד הרי זה משובח
הלוואי שכולתי להגיע להופעה
למה לא לתלות מודעות ? (רק הערה...הקובץ שצירפת לא עולה )

theOlive

New member
פתרונות בשטח

יו יו דאפגול, מפרגן לקביעות שלך פה. תליית המודעות עצמאית אסורה באזורכם מטעמי שמירה על הסדר (נשמע סביר). לגבי בעיית ההגעה, שבר ישמור על רז, מה קרה?! ילד בן 4 וחצי לא ישתלט על ילד בן שנה וקצת?! :) אני מקווה שתמצאי פתרון כי אני חושב שתהנו אם תצליחו לבוא, בכל מקרה סידרתי את ההזמנה ואני מצפה בכליון אוזניים ליום רביעי. נשתמע... אוליב

Cגלית

New member
מחכה

לכם שם, מדהימים שכמותכם. ממליצה בחום על הלהקה המיוחדת והמוכשרת הזו.

dafgol

New member
אוי כמה בא לי להגיע

מקווה שנמצא סידור. בנתיים מקפי3ה

theOlive

New member
מקווה

(מקפיץ פעם אחרונה:)) אני מקווה שתמצאו סידור ושנתראה שם.

theOlive

New member
מישהו היה ?

לא קיבלנו תגובות מכם... היתה הופעה נחמדה אבל ביעסתם והיה ערב נורא "אינטימי" :). מקווה לראותכם בחיפה...

למעלה