14.7.2004

yaarasta

New member
פשש...

יפה מאוד כשף! איזה זכרון (היית?) אבל השאלה היא, איזה מסיבה הייתה שם, או יותר נכון, מה היה מיוחד בא כל-כך??!!

REL YESAYA

New member
גבר....פששששששש

לפני שנתיים.....!!! רק שמונה חודשים מנגנים.. אבל הפעם הראשונה שניגנו הייתה בקיוב.... ודרך אגב אחלה פלו ואחלה קול בטיון שלך ושל טובא

טובא

New member
אחת המסיבות החידות בליין הזה שההיתי

בה. כי באותה התקופה הצבא ממש חנק. לא יכול להגיד שאני זוכר ספציפית את המסיבה אבל כל המיסבות בקיוב שההיתי בהן(והן-לצערי-בהחלט מועטות) זכורות לטוב. ככה שבטוח היה וויקיד. אריאל יש לך הקלטה או תמונות מהארוע?

טובא

New member
או שצריך להפנות את השאלה הזאת ליער?

ברור שהייתי.. זה היה הליין הכי..

נורמלי בזמנו! ותיארתי לעצמי שאתה מדבר על הדאנסים בקיוב.. נראה לך שאני אזכור מי או מה היה- חהחה.. עד כאן! הזיכרון שלי לא עד כדי כך טוב! בטח ראסטה ליון או רוד בוי, ואיזה אכילת פיצות חהחה.. אין לי מושג! שיהיה ערב מהנה -כשף!

yaarasta

New member
אני עוד זוכר

שבאת אלי ורצית ליחצן, ואמרת לי שאת בתיכון.... בכיתה י"א או משהו כזה.... היו זמנים... בכל מקרה, זאת הייתה המסיבה הראשונה שלנו כצוות (אני, יהונתן, חגי ומני ראסטה ליון) ותקלטו בא אז אייל קונגו 12טרייבז, תת-מודאב, וראסטה ליון סאונד. למה אני שואל פתאום ומעלה נוסטלגיה? כי ב- 14.7.2006 שזה עוד חודש בערך, אני עושה מסיבה מסיבתית ביותר, ואולי אפילו אחגוג שנתיים של פעילות. stay tuned fe details מה שבטוח: יהיה חחחחחחחחחחחחחחחחחםםםםםםםםםםםםםם!!! -יער

חה חה זוכר לא נכון.. כמה חודשים

לפני האירוע המדובר (14 ביולי 2004) סיימתי תיכון. לגבי היחצנות, יש מצב! הלוואי הייתי עכשיו שנתיים אחרי י"א
יאללה.. שיהיה יום מהנה
-כשף!

למעלה