....

....

כמה פעמים בשבוע אתם מתעמלים בכול ספורט שהוא? וכמה שעות ביום?! נורא חשוב לי לדעת!!! ערב טוב

snufkin

New member
כמעט כל יום, אבל זאת לא חכמה..

זאת העבודה שלי... אני מלמדת כמעט כל יום (חוץ מיום ראשון ושישי), כשבניתי את השיעורים כך שאין לי שיעורי אירובי יום אחרי יום (לפחות בד"כ). אני לא מלמדת מעל שעה אירובי ביום (לרוב זה אירובי ועיצוב), סה"כ משהו כמו 8 שעות שבועיות.

0ל0

New member
גם אצלי.......

גם אצלי זה כמעט כל יום מאחר ואני גם מתעמלת בשביל הכייף וגם מדריכה. ואין לי שעות קבועות בכל מקום ,כך שלעיתים אני מחליפה. כך שבעצם אין לדעת אצלי. פעם זה יותר ופעם זה פחות.אבל אף פעם אין בכלל,למעט ולפעמים שישי. ואם קורא דבר כזה אז אני הולכת לשעור ספינינג. ועכשיו אני בדרך לסטודיו,אז להתראות אח"כ.....

שלום לדובון

אני מתאמן 4-5 פעמים בשבוע באימוני כוח בחדר כושר. 4 שיעורי ספינינג (מדריך) 2 רכיבה בסוף שבוע של 3-5 ש´ + תחרויות כאשר עבדתי בארץ העברתי 12 שיעורי ספיניננג + 4 אימונים בחד"כ + רכיבה בסוף שבוע + תחרויות.

BlackHat

New member
עומר לפי איך שראיתי בפורום חדרי

כושר הוא "סוס" והוא הרבה זמן בזה.

עומס ?

ועוד איך שהרגשתי יחד עם כל האימונים האחרים הגעתי פעמיים ל- "אובר טריניג". זה אומנם היה בסוף עונת התחרויות , והגוף היה סחוט, אבל זו חויה שאני לא מאכל לאף אחד/ת. הפנים לבנות כמו סיד לחץ דם בקנטים וההרגשה הכללית חרא. במצב כזה של עומס הגוף זקוק להמון מנוחה והמון מזון מזין.

למעלה