2 שאלות - זיגי מארלי ותומר יוסף...

Ass Man

New member
2 שאלות - זיגי מארלי ותומר יוסף...

אהלן... טוב יש לי 2 שאלות שמעניינות אותי מאוד... האחת היא : מישהו יודע איזה להקות הולכות לחמם את זיגי מארלי באכזיב ובת"א ? אם כן, אני אשמח לשמוע מי הן (ותקנו אותי אם אני טועה, אבל עדיף לנסוע שעתיים מהמרכז עד לאכזיב בשביל האווירה נכון ? במקום ללכת להאנגר... שתפו את הדעות שלכם...) השאלה השנייה היא האם יצא כבר הדיסק החדש של תומר יוסף (היה אמור לצאת ב 21 למאי)... ואם כן, אז איפה אפשר להשיג אותו ? כי אני לא מוצא אותו ! אז בבקשה, עזרה ! אני מת לקנות אותו כבר ! תודה לכולם :)

fleaboy

New member
2 תשובות

בתלאביב: מוש בן ארי, מוקי, פורטיסחרוף באכזיב: התקווה 6, איאם, קנגרו זה מה שאני יודע לפחות... והדיסק של תומר יוסף יוצא השבוע ותוכל למצוא אותו בתו השמיני ואני משער שברוב החנויות...

JamicaniT

New member
אממ,

בקשר להופעות אמרו כבר לפני :) לדעתי עדיף אכזיב, גם בגלל האווירה וגם בגלל שיש ים
אבל זה בלאגן למי שבא מהמרכז בלי אוטו, כי זה יוצא יום שישי. מה שאומר שצריך לבוא לפני כניסת שבת ולחזור במוצ"ש. [אבל אם יש לך אוטו אז תהנה באכזיב :]] ותומר יוסף יוצא ב10.6 אם אני לא טועה. או אם זה לא יידחה. שוב ..

kacha

New member
תשובה ושאלה

אני אישית בונה על ההופעה באכזיב. בטח שעדיף לסוע לשם ! עזובתך הופעה ענקית בתוך ההנאגר הזה... הייתי שם בהופעה של שבק"ס בזמנו, והיה פשוט חם מדי( הולך להיות אמצע הקיץ:)) וסגור... תפוס לך איזה שק"ש, שמיכה, רכבת וסע לחוף הזה לסופ"ש רגוע... ככה שהחוויה לא מתחילה ונגמרת בזיגי מארלי...מומלץ :) והשאלה שלי היא, מתי ההופעה של זיגי באכזיב? ואיפה אני קונה כרטיס ? ומורן? בין השורות שלך אני יכול להבין שאת מתכננת על ההאנגר 11? פארשית... ? :)

JamicaniT

New member
ההופעה באכזיב ב- 28.7,

אין לי מושג לגבי שעה. כרטיסים - אזור ת"א והצפון: 054-7667489 אזור המרכז והדרום: 054-7278395 ואלכס, אין מצב נראה אותך באכזיב.

noa08128

New member
קאצ'י

אתה בא לאכזיב!!
בהחלט עדיף אכזיב אבל זה קצת בעייתי. נקווה שיהיה טוב.

kacha

New member
:)

אחת ההופעות הטובות היו.... בוג'ו בא בטוב עם 2 קילו של כדורי שוקולד... :)

אני באה להאנגר

למרות שמההתחלה תכננתי לנסוע לאכזיב אחרי ששמעתי שיש מוקי... אמממ... שיחדו אותי

kacha

New member
מה קשור דרום?:)

אני יותר דרומי ממך....וצפה גם לנציגות בחוף אכזיב משדה בוקר...ולא אתפלא גם מאילת... וותר על הנוחות. אל תתפשר על איכות :)

fleaboy

New member
בטח נישאר

לא יכול לחכות לזה... הדיסק החדש פשוט מעולהההה

idk

New member
אם הייתי רוטשילד..

הייתי בא לשניהם :) אבל אני כנראה יבוא רק להאנגר, כי בכל זאת, מוקי ברי ומוש ביחד עם זיגי עולה, (אפילו שממש בקצת) על חוף אכזיב התקווה 6, קנגרו וכו'.. בכל מקרה- נראה :) ותומר יוסף יצא כנראה ב10 ל6.

למעלה