2 שאלות לגבי העונה הראשונה

גולגולת

New member
2 שאלות לגבי העונה הראשונה

שלום לכולם אני חדש פה, יש לי 2 שאלות שלא הבנתי לגבי העונה הראשונה אשמח אם תענו לי ותעזרו לי. 1. בפרק 13 בלייר מגלה שאולי היא בהריון וסרינה קנתה לה ערכה לבדיקה וכו'.. השאלה שלי היא מה קרה? האם היא באמת היתה בהריון או לא? כי לא הבנתי את מה שאמא שלה אמרה לה ולמה בלייר רצתה להסתיר מסרינה שהיא לא בהריון? אז אם תסבירו לי את כל זה אשמח. 2. מי הוא אביה של סרינה? הוא לא אוזכר עד כה. תודה רבה מראש!

jasika siton

New member
עונה,

1. היא שכבה עם צ'אק ונייט באותו שבוע, ואז היא חשבה שהיא בהריון, סרינה לא ידעה שהיא שכבה גם עם נייט והייתה בטוחה שההריון שהיה אמור להיות הוא מצ'אק, ובלייר כנראה התביישה בזה שהיא שכבה גם עם נייט באותו שבוע, בגלל זה היא לא סיפרה לסרינה. והיא לא הייתה בהריון, הבדיקה יצאה שלילית. ומה שהיא הסתירה מסרינה זה לא שהיא לא בהריון, זה שהיא שכבה גם עם נייט. 2. אני לא חושבת שהוא הוזכר גם עכשיו. [ סוף עונה שנייה ]

גולגולת

New member
בקשר לתשובה הראשונה

תודה רבה על התשובות. בקשר לתשובה בראשונה, אם תסתכלי בפרק שוב תוכלי לראות שבלייר הסתירה מסרינה את זה שהיא לא בהריון, ורבה איתה בבית שלה ולאחר שסרינה הלכה ואמה הגיעה, אמה של בלייר שאלה אותה לא אמרת לה שהמצב חזר? וכשבלייר לא הבינה מאיפה אמה יודעת היא ענתה לה שהיא שמעה אותה בשירותים.. ורק אחרי זה בלייר סיפרה לסרינה שהיא לא בהריון וראו עליה שהיא לא שמחה באמת לספר לה, ולא כל כך הבנתי למה..

jasika siton

New member
אה חח, אני יודעת למה אתה מתכוון כנס

לא הזכירו את זה ממש, אבל לפי הפלאשבקים של בלייר ואיך שהיא דיברה, אז בלייר הייתה סובלת מבולמיה או משהו כזה, שהיא כל הזמן הייתה אוכלת ואז מקיאה בשירותים. ואמא שלה גם אמרה לה מתישהו משהו על רופא, לא זוכרת בדיוק מה. בכלך מקרה אז שאמא שלה אמרה לה שהיא שמעה אותה בשירותים היא התכוונה לזה שהיא הקיאה, כי שהיא בלחץ או בדיכאון היא אוכלת ומקיאה. וגם היה קטע שהיא נכנסה למטבח באיזשהו פרק ואז סימנה לדורוטה לצאת כדי שהיא תוכל לאכול עוגה ואז להקיא. [ זה היה אחרי שהיא שמעה שאבא שלה לא בא לכריסמס ] אז בקיצור לזה אמא שלה התכוונה, וכנראה שהיא לא סיפרה לסרינה שזה חזר לה.

למעלה