2009 נפתחת בסערה עם שני רידימים אלופים,

Carcass

New member
2009 נפתחת בסערה עם שני רידימים אלופים,

משני צדדי המתרס. Dancehall ting: Mighty O'Day Riddim 09 וואי איזה רידים חריף קארטל עם watch your appetite, קלונג'י נותן כבד לבחורות עם big respect for the girls. שני צ'ונים של באונטי קילה,אחד עם דמרקו,השני עם ג'ולי בלאק. הצ'ון עם דמרקו עונה לשם gal dem want והוא וויקיידדדדדד,הכי מחשמל על הרידים. ROOTS REGGAE Mister Eudaric Riddim 09 כן הלוואי כל הרידימים של הרוטס ב2009 ישמעו ככה,כלים חיים,מלודיה,יסססס פרדי מק'רגור(!!!!) עם צ'ון נפלא,לויד בראון,ג'ורג' נוקס ומארסיה גריפיט'ס(!!!!) עם צ'ונים טובים לא פחות. שנת רגאי מוצלחתתתת

xXx Shiraz xXx

New member
יש עוד !!!!~#!@~~~

קלצ'ניקוב רידים. רידים די הזוי. לא בטוחה שהוא יישאר בתיקית המוזיקה שלי לאורך זמן.
Bad 2 da bone - אחלה רידים... אנתוני בי, דיאנג'ל, דלי ראנקס הם היחידים שאני מכירה בשמות אבל אולי זה בורות שלי
דיאנג'ל לוקחת את הרידים כמובן עם Bedroom Bully Evolution Riddim - בינתיים יש עליו רק את: RDX - Love In Her Soul Spragga Benz - Flawless GIrls Vybz Kartel - Balance Pon It שלושתם יושבים טוב, אך לא האזנתי מספיק פעמים כדי להחליט מי הכי טוב. האוזן מוטה כעת לכיוון אר די אקס
ד"א הטופ 3 שלי על המייטי או'דיי רידים הם קרטל, מאד קוברה (נייס טיון מה אני אגיד חח), וסינגינג קרייב (מי זה ????)

ב ז ו ק ה

New member
זריז אתה זריז!..

יאמאן. הנה כמה שאריות של 2008 - Hard Grind riddim - רידים אש, בהפקה של מאסיב בי. בורו חזק חזק בעניינים עליו - בעיקר - Buss it pon dem עם קולי באדז וצ'ופה צ'ופ. טיון חולה באמת. 30 פול אפ רק על ההתחלה..תקשיבו לו. גם אלפאנט לא מאכזב עם GIGGIDY. וגם איל אינספקטה הגרמני עם Free up. Mad Ting Riddim - שמזכיר הרבה דברים שכבר נעשו, אבל אף פעם לא נמאסים - בהפקה של Ward 21. עם טימברלי עם (עוד) המנון של בנות - Gunny Gunny (תיכף שירז תקפוץ עליי..
) קוטי ראנקס אחרי שקט יחסי עם WE NUH PLAY אמן וויקיד ששמו צ'יקן - כן כן - צ'יקן - עם NUH DWEET בוגל עם טיון לא רע - NUH DWEET וכמובן Ward 21 - עם President. בסימן 50 שנה למו'טאון שחל השנה: Bad mon don't cry riddim אם ההמנון של שאגי - אחת היציאות הכי גדולות שלו.בלי להגזים. תשובה של ליידי סאו לשאגי וטיון מדהים של אסאסין וג'וסי וולס האגדי - Know How Fi Love Dem Up .ובלי קשר - ג'וסי וולס יכול להיות הסבא של אסאסין בכיף. נעבור לטינים ע"ג רידימים של R&B: Vybz Kartel & Spice - Ramping shop Demarco - can't belive it Busy signal - smoke some high grade - 23 פול אפ רק על הכניסה שלו - let me tek yuh to Jamaica...אתם תשלימו. T. Pain, Akon & Kardinal Official - וויקיד קרדינל אופישאל בלהיט הבינלאומי. בכלל לכל מי שזה נשמע לו מוזר, אז זו הדרך שבה מתחיל כמעט כל דאנס רציני בג'מאייקה - עם סגמנט של הטיונים כאלה to warm up the ladies... ולסיום - לרגל המצב: Obie 1 - On the Gaza Strip . KABOOM! חברים בבקשה תשמרו על עצמכם, איפה שלא תהיו. סופ"ש רגוע ושקט לכל אנשי הדרום והצפון. Guidance!

ב ז ו ק ה

New member
אופס

שמתי לב מנהל הפורום הנכבד כתב עליו... אתה רואה? אני כבר לא עוקב מרוב שהפורום MADD...:) רק מחזק את זה שהרידים חבל על הזמן.

Carcass

New member
כה

המאד טינג במת משוגע,אבל חוץ מל וורד21 ולביוגל לא התחברתי לצ'ונים. וההארד גריינד חריף,עשיתי לו מחרוזת כשיצא.... המלצות חשמליקיות, blessss

gully god

New member
לא קניתי

הם יורים לכל הקיוונים בלי לקוון תרגעו קצת ותוציאו רידים שראוי לשמיעה חוזרת במקום למהר ולהוציא flops

Carcass

New member
*כיוון\*לכוון

תמיד יוצאים "פלופס" גבר זה לא חדש,פרט לזה זה טעם אישי נטו..

עוד...

האם יש מקום קטן לאופטימיות? השנה הזו אכן נפתחת לשם שינוי ברידימים לא רעים בכלל... נכון, ג'מייקה עדיין מתחרדת לכיוון הדאנסהול הכבד מאוד, שזה נחמד אבל כאמור לא קל לעיכול. אבל הרידימים החדשים באמת נשמעים ממש טוב, וכידוע השנה החדשה היא ה-תקופה של השנה שבה יש את ההוצאה אולי הכי מאסיבית של דברים חדשים. למשל (אמנם סוף 2008 אבל עדיין אפשר להחשיב על מניין הריליסים האחרונים) המיקס הזה של Baddaz Riddim (נשמע קצת כמו Bazdal Riddim ehhhhhh) שאיך לא, שואב השראה מהימים היפים של הניינטיז וJoyride Riddim הקלאסי. אסאסין עם טיון מאאאאאאאד שקצת יזכיר למאזין הישראלי הממוצע את חוכמת רחוב של פישי חח. ביזי, שאגי, אלפנט, המורה כמובן. כולם עם טיונים נייס. אהבתי מאוד. ואחרי שהוא הקדיש שורה לאמא של יריבו משכבר, מתבקש שיקדיש גם אחד לאמא שלו. אז הנה אדי המורה עם My Mama, כאמור גם ספיח של סוף 2008... ולסיום - לא ברור לי בדיוק מה זה הקטע הזה של אלי קאט, אבל זה מגניב רצח. כנסו. בקרוב מעלה את המאמר שלי על מה שקורה בג'מייקה בשנים האחרונות מנקודת המבט שלי. שתהיה שנה יותר טובה אינשאללה! שיידי.

למעלה