........

pokegirl

New member
........

אתמול חשבתי על עוד סיבה למה אני שונאת את ג`יגליפאף... ולמה אלה מכם שעוד לא שונאים... צריכים! בפרק עם האירודקטייל... הוא חטף את אש במטרה לאכול אותו! להשמיד אותו! לא להשאיר ממנו שאריות לעולם!!!!!!!!! אבל לא! הם היו חייבים להביא את הג`יגליפאף המחורבן ההוא ולהרדים את האירודקטייל! דבר שאיפשר לאש להנצל! בגידה!!! מוות לכל הג`יגליפאפים!!!!!!!!!

rocket

New member
אני מסכימהבדבר אחד

אני מסכימה שצריך להשמיד את אש !! לא מגיע לא לחיות, אבל ג`יגךיפאף לא אשם הוא לא הציל את אש מרצונו החופשי... לדעתי ג`יגליפאף חמוד.

טל 16

New member
לדעתי הוא צריך לעשות משהו אחר

טוב אני מסכימה עם רקוט בקשר לג`יגליפאף (אסור להאשין אותו כי הוא פוקימון ואין לו רצון חופשי למסכן) אבל אני חושבת שהכי מגניב אם אש יהרוג את עצמו או משהו כזה... :) מוות לאש ולעכברוש שלו (אה..טוב לא משנה)!!!!!! טל

pokegirl

New member
אני מסכימה

אפילו שהפוקמון האהוב עלי הוא רייצ`ו... אני אומרת: מוות למרשמלו החשמלי, לג`יגליפאף ולכל הפוקמונים שצריכים להראות חמודים ובעצם יצאו מגעילים!!!!!! אני אגיד לכם מה זה ג`יגליפאף: יצור שטני מהאבדון... שהעיניים שלו הן חיקוי של העיניים של הפאוורפאף גירלז!!!!!!!!!!!!!! צריך לפנצ`ר אותו!!!!!!!!!!! מה זה בכלל ``פוקמון בלון``?!?!?!?

Ash Ketchum

New member
אתם עושים לי בחילה!!!

ג`יגליפאף הוא חמוד והוא לא אשם בכלום וגם פיקאצ`ו. בקשר לאש אתם פשוט מטומטמים, אני רוצה לראות אתכם עושים חצי ממה שהוא עשה! הוא יצא בגיל עשר שבו אתם עדיין בכיתם לאימא עם נפלתם, ובשביל מה? כדי להשיג את התואר פוקימון מאסטר וגם אחרי שהוא מפסיד ליגה אחרי ליגה הוא לא מוותר. אש פיקאצ`ו הם נפשות תאומות, הם ימותו זה בשביל זה, אתם לעומתם תמכרו את אימא שלכם אם רק יראו לכם סכין!!! אש חטף המון ולדעתי אם היה באמת אש אז הוא היה יותר מגיבור!

Ash Ketchum

New member
אתם עושים לי בחילה!!!

ג`יגליפאף הוא חמוד והוא לא אשם בכלום וגם פיקאצ`ו. בקשר לאש אתם פשוט מטומטמים, אני רוצה לראות אתכם עושים חצי ממה שהוא עשה! הוא יצא בגיל עשר שבו אתם עדיין בכיתם לאימא עם נפלתם, ובשביל מה? כדי להשיג את התואר פוקימון מאסטר וגם אחרי שהוא מפסיד ליגה אחרי ליגה הוא לא מוותר. אש פיקאצ`ו הם נפשות תאומות, הם ימותו זה בשביל זה, אתם לעומתם תמכרו את אימא שלכם אם רק יראו לכם סכין!!! אש חטף המון ולדעתי אם היה באמת אש אז הוא היה יותר מגיבור!

psydack

New member
השתגעתם או מה???

זו סדרת טלווזיה!!! איזה ילד אמתי ילך בגיל עשר להסתוב בעולם אה???? לדעתי אתם לוקחים את הסדרה בצורה מוגזמת!!!

למעלה