24

24

לא הערוץ, הסדרה. כמכור לשעבר של העונות הראשונות, עוד הבלגתי על חוסר ההגיון בסצינות, והדרמטיזציה הרבה. אבל עכשיו, כשהסדרה מקרטעת ואחרי שהרגו נשיא, פיצצו אטום ואין לאן לשאוף, הסדרה פשוט מצליחה להצחיק אותי. טרוריסט ברח עם מטען חבלה עליו וננעל בתוך חדר כשאף אחד לא מצליח לפרוץ אליו, כשהוא מנסה להפעיל את המטען כדי להתפוצץ למען לא יקחו אותו חי ויוציאו ממנו מידע. הוא מסרב כשכל מטרתו זה למות. מביאים את אמא שלו כדי לשכנע אותו, והוא לא משתכנע. מאיימים עליו שאם הוא לא יוצא יחשפו את אמא שלו לקרינה מסוכנת והיא תמות. הוא יוצא. ג'ק באוור הגיבור לא מצליח לנטרל את האפוד בזמן. המחבל ממש נבהל ושואל בלחץ :"מה קורה , מה זה הקולות מהאפוד". וואו, איזה אמין, לפני רגע הוא לא היה מוכן בשום אופן לצאת גם כשאמא שלו הגיע ועכשיו הוא בפניקה שהוא עומד למות? ופתאום הוא מזמר ומספר להם מי עומד מאחורי תוכנית הטרור, ברגעים הדרמטיים האחרונים של חייו? אני נשאר עם אבודים

סוודרית

New member
יופי למד!

הרסת לי הכל! הורדתי את כל פרקי הסדרה (כל כך לא!) ועכשיו גילית לי את התחלה הסוף והאמצע! כנראה אשאר לי עם האוס לנצח!

יצורה

New member
אינעל אמא שלך!!

לא שמעת על סימון ספויילרים בכותרת?? שתינעל בחדר אחד עם סנג'איה!

סנג'איה? הוא עוד חי?

ומי ישמע איזה ספוילר! את רוצה להגיד לי שאת באמת במתח לקראת מה יקרה בפרק? זה משעמם! וצפוי!

סוודרית

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

יוווווווווווווווו אני חולה עליו חולה!!! שקלתי לפתוח קבוצה בפייסבוק של מעריצים שלו!!!

למעלה