25/3/09 לתעד רגעי אושר

25/3/09 לתעד רגעי אושר

קול ששר מתוך הנשמה, השילוב המופלא הזה בין רוך וקושי וחספוס שגורם לי בכל הופעה לגרגר, להתרפק, לנהום, לשאוף את החלל שממלא כל שיר, להיאנח ולספוג את רגעי האושר שממלאים את הנפש שנדמה ותעלה על גדותיה, לאותת לגוף ולהישען לאחור.. אוהבת אותו! רינה! אוהבת גם אותך..אפפ היית חסרה לי בשולחן הקבוע שלנו :)

ספי סול

New member
סבתהל'ה איזו הפתעה (נעימה יש לציין)

חשבתי שאת ממש זקנה............... דווקא נראית סבבה... סחתיין על החיבוק...................... מה זה על פוליקר שרשרת חדשה????????????? חמוד לא זוכר שראיתי אותו עם שרשר אי פעם.... נו ספרי איך היה אם היה גם משהו חדש חוץ מהרגיל והאהוב.......... הייית לבד?????????? ........ ומה יש לך עם רינה זה נראה לי מחשיד............. נכון שהיא מדהימה...... הופעה הבאה כולנו נשב יחד ליז אילנה את שי רינה.... קבעו תאריך אני בא!!!!!!

ספינקה

רילי? חשבת שאני זקיינה? מרגיש זקן נראה כמו ילד.. רק נראית סבבה? לא מרהיבה כמו חיטה זהובה בשדה הפתוח או מהפנטת כמו תפרחת כרובית? נו שויין.. לגבי ההופעה העברתי כאמור תחושותיי ואוסיף כי התחושה שם בקדמת הבמה וכשפוליקר מביט בי ושר זה כמו להיות מרותקת אל חוף מבטחים ממיס..גרר ורינוצ'קה..מה יש לי איתה? הממ..אז ככה, מוזיקה מופלאה ושתינו עולות על הגל העולה ויורד לפי קצב הנשימה ומתחברות לעליות וירידות של בית החזה..נשאבות בפוליקריות ונספגות בו כאילו והיינו ממחטת משי. תוך כדי מלטפות קצובות אחת לשנייה את הזרוע, אוחזות ידיים, מרפרפות על הירך (טוב נו..אז קצת נסחפתי גרר).. וספי! נו בחייאת. אל תקרא לי סבתא. קוראים לי מור! וגם..יש לי עוד תמונות..להעלות?  תותית! את באה? הופעה הבאה? עוד קטנה. יהודה קורא כאן? כי אם כיין...אוהבת אותך! (כבר ציינתי?)

ספי סול

New member
מור מה ניסגר איתך הכל בסדר שם........????????

את חייבת להעלות את כל התמונות מה השאלה פה בכלל....................

רינה ד

New member
מור כוסאחתק איזה חיבוק..

רצית תגובה ממני אז הנה קיבלת.. התמונה מדליקה!! (שלא תגידי שאני לא יודעת לפרגן..) והבטחת שתעלי עוד תמונות אז די להתעצל שימי נראה.. וד"ש לכינרת.. לאב יו ! ואיך שכחתי לומר לך שההופעה הועברה אליי בצורה פשוט מזעזעת.. שמעתי רק אותך ואת ליז צורחות לי את כוכבים ורומיאו.. בתני לי סיבה בכלל התחרשתי מהצרחות.. אז בהופעה הבאה שתעבירי לי בפלא'... תצעקו קצת בשקט שאני אוכל לשמוע גם את יודה.. טוב..? נדבר..

ספי סול

New member
למה להעביר לך את הוהפעה הבאה בטלפון? את לא

מתכוונת לבוא להופעה???? מה את כבר לא אוהבת את יהודה??? לא מתגעגעת??????????? אני לא מאמיייין!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה