250 ₪ דוח חניה למר אלי ברדה

250 ₪ דוח חניה למר אלי ברדה

ראש העיר של מגדל העמק מר אלי ברדה קיבל דוח חניה מתושב מגדל העמק על סח' 250 ש"ח החנתי את רכבי בחניה שלידה היה שלט שבוא היה כתוב "חניה שמורה לרכב ראש העיר". קיבלתי דוח על סכום של 250 ₪, ולכן לקחתי בריסטול וכתבתי עליו "חניה שמורה רכב התושב שמעון מור יוסף". וכן כתבתי דוח לראש העיר ושמתי על רכבו. בדוח כתוב שראש העיר צריך לשלם דוח כוון שהחנה את רכבו בחניה שלי, כפי שמעיד השלט. שעשיתי את המעשה לאחר שהגיעו מים עד גועל נפש. אני גר ליד הכביש הראשי וראש העיר לקח לי את החניה שלי לכן לקחתי את החניה שלו. כמעט ואין מקומות חניה במרכז מגדל העמק. המרכז הפך לבית קברות, אין אנשים. הבן שלי שאל אותי השבוע כשהבאתי אותו מהגן אבא מה קרה יש שקט? פשוט מחקו את המרכז! זו חוצפה! ראש העיר לא דופק חשבון לתושבים! לא מתייחסים אלינו, לא סופרים אותנו, אנחנו לא נחשבים! אני אספתי 500 חתימות של תושבים שהם נגד החניה בתשלום וזה לא נחשב? כל בעלי העסקים התלוננו וכלום? מה זה החוסר ההתחשבות הזו? רבים מהתושבים שהחתמתי אמרו לי "תגיד אתה חושב שתוכל לשנות? לא יתייחסו אלייך אתה לא תוכל לשנות!" כנראה שמר אלי ברדה יודע שהוא לא יבחר שוב ולכן הוא מפגין אפאטיות. אני פונה לכל תושבי מגדל העמק לא להתייאש. לא גוזרים על הציבור גזרה שהוא לא יכול לעמוד בה! מעניין איך יש כסף לעיריה להוציא עיתון תעמולתי לראש העיר כפי שכולכם קיבלתם בתיבות הדואר שלכם ביום שישי? אך אל דאגה אני מתכוון להילחם! יום טוב

dafgol

New member
הי שמעון ברוך הבא ../images/Emo39.gif

אנחנו לא קיבלנו עיתון בתיבת הדואר ( גרה בנחל צבי) או שמראש אנחנו לא הפלח שוק הנכון....
אני יכולה להציע לך משהו
אספת 500 חתימות
אולי תחתים גם אותנו
אולי דרך הפורום נוכל להתארגן ולעשות משהו
כתבתי כבר בשרשור קודם....אני למרכז כבר מזמן לא מגיעה ( חוץ מקופ"ח עם הקטנטנים שלי), ומסתבר שיש עוד הרבה כמונו.... לא מוכנה לעסוק במרדפים חמים אחרי תוי חניה , ולמה לשלם בכלל ? ( אני במקור מטבעון ושם יש הסדר של תושבי הקריה - קונים כרטיס שנתי בסכום סימלי ושלום על ישראל). אז אולי דרך הפורום תוכל , נוכל לקדם ולעודד את התושבים שמתנגדים להסדר המשונה הזה. ( כמובן שרק בצורה מכובדת ואמינה כמו עד עכשיו). אשמח לעזור ככל שאוכל. יום נעים

שלום דפנה וברוכה הנמצאת../images/Emo140.gif

אני אשמח מאוד אם חברי הפורום יעזרו לי במאבק, ובנושאים בוערים אחרים. מכוון שאני לבד פועל וגם לי יש משפחה לפרנס. איני יודע כמה חברים יש בפורום, אבל אם כל אחד יתפוס נושא - הדבר יהיה מהיר ויסודי יותר. אני קורא לכולם להתייצב ולעזור. מי בא? הנושאים שמטרידים אותי הם: 1 השוק העירוני שלא מקורה, תושבים לא יכולים לעשות קניות כשיורד גשם וקר. 2 הבמפרים {פסי האטה} יש יותר מידי וחלקם לא חוקיים. 3 יש רחובות ושבילים צרים או בתוך שכונות שיש שם צמחיה פראית שגולשת ומפריעה למעבר. 4 גני משחק ושעשוע לילדים שכל הזמן מלאים בבני מיעוטים שמגיעים מהכפרים ומהסביבה. 5 המתקנים של גני המשחקים מסוקנים וישנים ובלויים וכבר הרבה מאוד זמן לא אטרקטיביים לילדים, לא מחדשים, ולא מטפחים אותם, ולא מוסיפים אחרים. 6 צינורות המים שאנו שותים מהם ומגיעים לבתים כולם כבר ישנים ומלאים חלודה וכל הזמן מתפוצצים. 7 ראש העיר לא דופק חשבון לאנשים הידעת??? ראש העיר מקבל קהל 3 שעות בשבוע ביום ראשון מ 16- 19 בלבד! והרשימה ארוכה מאוד

dafgol

New member
../images/Emo45.gif

דרך אגב יש לך אפשרות להעלות את העצומה עם החתימות לרשת? או לפחות להעלות לפורום את העצומה שהחתמת ? ( אם אתה נתקל בבעיה פנה אלי במסר ונארגן זאת) יוזמה ברוכה

לא מסכימה באופן עקרוני

הגיע הזמן שמגדל העמק תצעד קדימה כמו ערים רבות אחרות בארץ. ואם זה אומר לשלם 3 ש"ח עבור שעת חניה. אז אני בעד !!! נמאס לי לנסות לחצות את הרחוב הראשי במרכז העיר שכל אחד חונה ועומד איפה שבא לו ואיך שבא לו. עיר מסודרת צריכה גם הסדרי חניה. גש לאיזה מהקיוסקים שמוכרים כרטיסי חניה וקנה כמה שיהיו איתך ברכב באופן קבוע. יפה שהעירייה בחרה להנפיק כרטיסים גם עבור 15 דק' בלבד. השממה שאתה מתאר כעת במרכז היא זמנית לדעתי. ואם היא "תסנן" את כל אלו שלא יאה להם. אז אני מבסוטית. לגבי חנית רכב ראש העיר בחניה שלך - זה לא בסדר ועל זה גם אני הייתי מגיבה מן הסתם.

anglfall

New member
אם חלה עליו החובה גם

למה הוא חונה שם? אה נכון כי הוא ראש העיר.. סורי..

למעלה