28 ימים לבד בארגנטינה

רמקולר

New member
28 ימים לבד בארגנטינה

בחודש אוקטובר השנה אהיה בארגנטינה לטיול, סה"כ 28 ימים. אני אמנם מטייל לבד, אך עדיין כפוף לאילוצי משפחה ועבודה, ולכן הכרטיסים הוזמנו (ושולמו כדי לקבע את שער הדולר
) לתחילת עד סוף אוקטובר. מטרתי בטיול היא לא לרוץ, אלא טיול נינוח יותר, ללכת קצת ברגל, לא הרבה, לישון במקומות ממוצעים, ובעיקר לספוג את האווירה, ולבקר במקומות העיקריים. אני רוצה להיות בבואנוס איירס, לראות את המפלים באיגאסו, לראות חיות בחצי האי ולדס, לאכול ולטייל בברילוצ'ה, את הטורוסים באיזור הדרום וכמובן את הקרחון באל קלפטה ! את בואנוס איירס אני מעדיף להשאיר לסוף, כדי להרגע לפני החזרה לארץ, לכן מייד לאחר הנחיתה (או אולי יום לאחר מכן, כדי להתאושש), אצא מבואנוס איירס. כאשר אני מתעתד לשלב כ 2 טיסות פנים כדי לחסוך קצת זמנים. תכנון מפורט יותר יבוצע בהמשך, בתור התחלה אני מנסה לגבש לעצמי את תוכנית העל
השאלה היא האם כדאי לרדת בהדרגה, ואז לעלות חזרה, כלומר : בואנוס איירס -> ולדס -> ברילוצ'ה -> אל קלפאטה ->איגאסו -> בואנוס איירס או אולי עדיף לטוס עד למטה, ואז לעלות, כלומר : בואנוס איירס -> אל קלפאטה -> ולדס -> ברילוצ'ה -> איגאסו -> בואנוס איירס או אולי כל קומבינציה אחרת שאני לא חושב עליה... א. מנסיונכם, מה סוג המסלול האפקטיבי ביותר מבחינת זמנים / עלויות / כדאיות ? ב. אם יש מקומות/איזורים נוספים בארגנטינה שכדאי לבקר בהם ? (את המדינות השכנות אשאיר לטיול ייעודי ונפרד
) תודה ושבוע טוב.

למעלה