2X04 The Ex-Files

JAP Noa

New member
2X04 The Ex-Files ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

הפרק ישודר היום בשעה 20:00 בשעון ארה"ב [ב-19:00 במרכז] שהיא 4:00 לפנות בוקר בשעון ישראל. נשארים ערים? תולשים שיערות מהמתח? שלחתם רוצח שכיר לחסל את קתרין? [מה לא? זה רק אני?
] הכל לפה

בקשר ל -2X05 ../images/Emo58.gif

כן נו, כבר הסתכלתי על הפרומו לשבוע הבא פשוט זו פעם ראשונה שאני רוצה להגיב על משהו - סרינה פשוט צודקת! כל הזמן היא נקלעת למצבים שבהם היא יוצאת מנצחת ובגלל שבלייר פתאום לא באור הזרקורים היא צריכה להתגמד- זה נורא!! סוף סוף היא אומרת לה את האמת.

JAP Noa

New member
OMFG../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo58.gif

טוב נתחיל מלהוציא את האוביס - I HATE CHUCK BASS!!!!
היה אחלה של פרק
כאילו הוא ממש זרם ולא היו קטעים תקועים..ממש אהבתי! OMG מי היה מאמין מרקוס וקתרין?
כאילו התסריטאים שם לקחו משהו לפני שהם כתבו את זה לדעתי
סרינה הייתה כל כך מהממממת כל הפרק
רק חבל שבמקום להיות בד גירל גון גוד היא חזרה לגוד גירל גון בד
הקטע שהיא אמרה לדן - "So what dan, it hurts! what did you expect?i loved you..that just because we broke up it doesnt mean i can turn it off like that.." אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
כאילו תחבק אותה אידיוט!
ולא אהבתי את זה שהיא נהייתה ביץ' סטייל בלייר, כאילו לבלייר סולחים כי היא תמיד כלבה..את לא אז..ביי?
והייתי ממש קרובה לאהוב את אמנדה [כאילו לא יותר מידי, בכל זאת אי אפשר להחליף את סרינה
] ואז היה את הסוף שהשאיר אותי בשוק. וכמו שאמרתי במשפט הראשון - איי הייט צ'אק בס.

May D

New member
פרק מ ע ו ל ה../images/Emo58.gif../images/Emo98.gif../images/Emo123.gif

פרק מצוין וזורם. ולמרות שצ'אק תתכן נבזה, הוא הופך את הכל להרבה יותר מעניין, הוא חיוני לדעתי
. סרינה וביצ'יות ?!
אחד השילובים הטובים שיש
.
בקיצור, פרק מעולה

../images/Emo58.gif יש הבדל בין 3 הפרקים הראשונים לרביעי

3 הפרקים הראשונים של העונה היו מהממים לדעתי. היו שם הרבה פינות מעניינות כמו: דן המפרי נהיה קצת פופולרי בין הבנות ולא רק בסצינות עם סרינה, לג'ני סופסוף היה תפקיד (מתמחה אצל אלינור וולדורף) במקום להיות צל של בלייר כל הזמן, נייט וונסה שמים עין אחד על השניה, וגולת הכותרת - הצד הרומנטי של צ'אק פורץ החוצה לכיוון של בלייר... מקסים!!!!!!!!!!!!! ואז בא הפרק הרביעי והופך את כל הקערה על פיה: הוא מתחיל עם לילי שלא היתה עדיין העונה וגם עכשיו אין לה משבצת מיוחדת, פתאום מתברר שג'ני הולכת להיות מאד לא מקובלת (אחרי שהיא היתה במסיבה "הלבנה" עם אח של שרינה ועם כל המי ומי ולא הרגישה שום נחיתות או סצינות מיוחדות, אלא להיפך...), צ'אק מפסיק להיות רומנטי (אוי זה היה פשוט מקסים...) וחוזר בחדות לתבנית ה"מניפולטור" התככן, בלייר מתחילה את הפרק כמלכה ודי מהר המעמד שלה מתערער בעיני החברות שלה, יותר מידי מאולץ ויותר מידי חד. דבר נוסף - שרינה, שעברה כ"כ הרבה עם דן הופכת למכשפה ביצ'ית רק בגלל שהוא יוצא עם מישהי אחרי שהיא נפרדה ממנו(זה לא מתאים לשרינה של עונה 1 או תחילת 2) . וה"משרתות" של בלייר/שרינה פתאום משחקות בלי המלכה שלהן ומחליטות על דעתן כל מיני דברים. שורה תחתונה - יותר מידי דברים קרו בצורה חדה ולדעתי גם לא מספיק משכנעת. אני מוכנה לשים כסף שמי שכתב את הפרק הרביעי הוא לא זה שכתב את ה-3 הקודמים בעונה הזו.... זו דעתי...

JAP Noa

New member
את רצינית?../images/Emo12.gif../images/Emo58.gif

קודם כל אם את לא זוכרת, גם לסרינה היו קטעים שהיא הייתה ביץ'.. היא השתנתה בעיקר בזכות דן, אבל את יודעת איך זה Good Girl Gone Bad..אי אפשר לדעת איתה
ולדעתי הפרק היום היה ביי פאר הכי טוב מכל הפרקים של העונה. סוףסוף משהו זז בסדרה! והמצב חזר להיות כמו שהוא.. אנשים סכסכנים, מגעילים, נועצים סכינים בגב..Pure GG Fun.. [ואם את לא זוכרת תנסי להיזכר בפרק 13 בעונה 1 - דה בלייר ביטצ' פרוג'קט - זה קצת מזכיר אותו.]

Just Freckles

New member
כל פרק יותר טוב מהקודם../images/Emo99.gif../images/Emo58.gif

סופסוף הם חזרו לבצפר! יש שם משהו ביצ'י באוויר
אני לא יודעת מה אני מעדיפה- סרינה ביצ'ית או רגועה... האמת שאני חושבת שהגיע הזמן שתהיה קצת רעה
. מרקוס עם קת'רין?! What the hell? האמת שלקח לי שנייה להבין שזה מרקוס... לא רציתי לקבל את העובדה שהוא בוגד בבלייר. מסכנה. אמנדה עיצבנה אותי. למה היא חושבת שהיא תחליף את סרינה? ומה זה הקול המעצבן הזה שלה? פשוט... אררר
בקיצור- גו סרינה. היה אחלה פרק

liat012

New member
יש לי שאלה, לא קשורה לפרק.

מתי העונה השניה תיהיה באקסטרה הוט . עוד מעט העונה הראשונה נגמרת :\

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

האחחחח איזה פרקקקקקקקקקקק! אהבתי הכל חחח... כולם ביצ'ים... במיוחד בלייר ודן וסרינה!

ליאור XX

New member
אוימייגאד ../images/Emo58.gif

נוו אני רוצה את דן וסרינה אוףףף
אני שונאת את צ'אק למה להיות כזה למה?
קתרין ומרכוס? איכס
דיי ונסה כזאת לא מענינת חח
כנ"ל ג'ני
והפעם הגיע לדן , היה לך את סרינה בלונדינת , יפה רזה בלונדינת אוף אני רוצה אותם ביחד
אוי ובלייר בלייר
פרק הבא תצוגת אופנה
בטח דן ימות שיראה את סרינה חח

ליאור XX

New member
עכשיו קלטתי ../images/Emo58.gif

שסרינה ובלייר בטוח יריבו בפרק הבא אז היה שמועות על קאט פייט נראה לי זה בפרק הבא D: איזה פרק זה יהיה

Shexy Peanut

New member
סוף סווווף ../images/Emo58.gif

בהתחלה כשרק ראיתי כל מיני סקופים ופרומואים של הסדרה חשבתי בכלל שסרינה זו הביצ'ית ואז כשגיליתי שהיא לא הדמות שלה פשוט עצבנה אותי מאוד. אי זה כיף שהיא ביצ'ית עכשיו
וצ'אק. אח אח.. מתה עליו. קצת עצוב לי על הלורד

למעלה