2x15 Gone With The Will

../images/Emo58.gif215^^

ג'ק בס מזמין את בלייר לדייט?
בן כמה הוא, 30?
גאד, היא תלמידת תיכון! חחח... צ'אק כ"כ מתוסכל מהאבא הלא-גאה-בו, שהוא לא מוכן אפילו לקרוא את הצוואה שלו, דביליות. =\ אני אוהב איך שבלייר משתלטת שם על העניינים ולוקחת את המושכות לידיים.
ג'ק היה שמח לשים את ידיו על בס אינדסטריז, ולצערו הירושה עברה במלואה לצ'אק...
איזה חיוך עלה על ג'ק כשהוא שמע שצ'אק מעביר לו הכל
הג'ונתן הזה כ"כ חמווווד! גאד. מבחינה חוקתית, אני חושב שמותר לשני אחים חורגים להתחתן, לפני שההורים מתחתנים - ככה שאין כל בעיה שדן וסרינה יצאו יחד, וגם שההורים שלהם יתחתנו... [|פנטזיה|], אבל מבחינה הלכתית, אני חושב שזה מותר ששני אחים חורגים יתחתנו, גם אחרי החתונה של ההורים שלהם. צריך לבדוק את זה, למרות שלא נראה לי שאכפת לדן וסרינה מהבחינה ההלכתית היהודית...
[זו סדרה, אני חייב להפסיק להשליך את זה על המציאות.
] ובכ"מ..... סרינה לא מודעת לאח המשותף שלהם!
ומכאן, סביר שהיא תרצה לחזור לדן, למרות שדן מעדיף שלא. יו, אני מת לפגוש את האח המשותף שלהם! הוא אמור להיות בגילם בערך... אולי קצת יותר גדול, לא? אנ'לא יודע אם אני הייתי יכול להסתיר דבר כזה ממישהי שאני יוצא איתה, "תקשיבי, יש לנו אח משותף!!"
גוסיפ פירסמה שדן מתרועע עם ג'ורג'ינה?!?!? גאד, כמה שקרים יש בגוסיפ!
אני אוהב את העניבות שהם לובשים, חחח.. רק לאחרונה התחלתי לשים לב לזה.
צ'אק בס ירש את "בס אינדסטריז"! בשעה טובה^^ אנ'לא מאמין עד כמה חטננים אנשים יכולים להיות!
היא מאזינים לשיחות בכל מקום, בכל חור! גאד! הייתי בורח ממקום כזה
חחחחחחחחחחחח, אני אוהב את הבנות האלה הקטנות שצצות כל פעם אחרי כל פוסט של גוסיפ
הן כאלה חמודות! חחחחח הולי קראפ, בלייר מכינה ארוחה רומנטית לצ'אק
- והוא הולך לבלות עם בנות אחרות... =\ כמה צ'אקי מצידו... רופוס ולילי מאבדים את בנם
בלעחס! |התיאוריה| רציתי לראות את הילד שלהם
אם פתאום נגלה שזה ג'ונתן -
גאדדדדדדדדד... |סתיאוריה| ג'ני ממש מטרידה, תני לזוג החדש קצת זמן לבד oO בלונדה טיפשה. :) גוסיפ, בנוגע לאח המשותף: "לפחות רומיאו וג'וליה לא חלקו די.אן.איי!"
אני מת על פניני החוכמה של הגוסיפ הזאת.
והנה צ'אק מאבד את המוניטין שלו, לטובת בנות עירומות למחצה וכמה סמים...
והכל תיכנון של ג'ק. =\ עולמו של צ'אק מתמוטט... ג'ק משתלט על בס אידסטריז... ימח שמו
לילי ורופוס שוכבים... והנה הפגישה עם הילד... |מתח| רגע, לא הבנתי... מה קרה עם הילד? הוא מת? oO איך?.... אוף, ואני ממש קיוויתי שזה יהיה ג'ונתן, חחח...
אוף, בלייר כזאת מטומטמת... צ'אק חזר אליה מתוך אהבה! והיא ככה זורקת לו את הפרחים בפניו?
אז מה אם הוא לא האמין בעצמו?
אומ"ג! ההורים המאמצים של הילד שלהם שיקרו!!!!
עדיין יש מצב שזה ג'ונתןןןןןןןן חחחחחחח
לילי ורופוס חזרו להיות יחד^^
~מחכה לפרק הבא~

ליאור XX

New member
הרגת אותי ../images/Emo6.gif

ונכון שג'ונתן חמוד ?
לא הייתי בבית. עכשיו רואה

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאתה!../images/Emo58.gif

לא ידעתיD: ואה.. זה לא יכול להיות ג'ונתן לא?
כי.. רגע בן כמה ג'ונתן אמור להיות? בגיל של אריק?

הא, נכון. ../images/Emo10.gif אוףףף...

ואכן, גמאני חובב מושבע של גוסיפ, רואה כבר מהפרק הראשון של עונה 1, אבל לא ידעתי שיש פורום כזה, עד לפני כמה ימים.
וכן, הכנסתי את הפורום [כמו קייל, 24, והו"ד] למועדפים שלי
והנה פה אני לא כחול, כאן אי אפשר להתבלבל בין הודעות שלי ושל עדי.
כמה מוזר לראות אותי שחור, בחיי! התרגלתי לאדום או כחול.
[טוב, חפרתי.
]

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ובאמת הולם אותך כחול, אל תיכנס לפורומים שאתה לא מנהל V_V (בקיצור, תגביר נוכחות בפורום
)

XsesA

New member
שני תיקונים :p

"גוסיפ פירסמה שדן מתרועע עם ג'ורג'ינה?!?!? גאד, כמה שקרים יש בגוסיפ!" לא, היא רק אומרת is lowly lonely boy cheating on our queen? sounds unlikely? does the name georgina ring a bell? היא רק מזכירה שהוא כבר בגד בסרינה פעם. ובנוגע לילד... הוא לא מת, ההורים המאמצים שיקרו כדי שרופוס ולילי יעזבו אתום.

כן, את זה הבנתי אח"כ ../images/Emo3.gif

אני כותב ת'דיווחים שלי על הפרקים בזמן אמת כשאני רואה את הפרק

lestatgirl

New member
../images/Emo58.gif אוקיי הייתי סמויה כמה זמן אבל הפרק

הזה כ"כ עצבן אותי. אני באמת לא מבינה בישביל מה? בישביל מה?! יש לך את בלייר, אולי היא לא מנוסה כמו מישהי שאתה משלם לה אבל למה כל הבחורות האלה שוב? לפחות צ'אק יכול להרשות לעצמו סמים נקיים. ואז עוד כשהוא הגיע אל בלייר במעלית הייתי בטוחה שהוא לפחות יתקן את זה ויגיד לה שהוא אוהב אותה אבל לאא. זה כ"כ מעצבן שדהדמות הכי אהובה עליך מאכזבת אותך. באמת שעד הפרק הזה הבנתי את המניעים של צ'אק לכל פעולה שהוא עשה. המרושעת ביותר אפילו, באמת שהבנתי. אבל בפרק הזה איבדתי אותו. מי לעזאזל הוא חושב שהוא ראסל בראנד? זה שאד ווסטוויק כוכב רוק לא אומר שצ'אק צריך להתנהג כמוהו. אבל הרג אותי הרג הקטע של מה אבא שלי כבר יכול להגיד לי במכתב? שאני אכזבה? שאני לובש יותר מידי סגול?
אני לא מאמינה שהגעתי למצב שאני מבינה את בלייר שהיא מוותרת עליו ככה. אחרי כל מה שהיא עשתה זה סתם שיברון לב. כמה היא כבר יכולה? הוא התייחס אליה כמו חרא מספיק כשהיא התייחסה אליו כמו מלך. וזה לא שכל העולם לטובה חוצממנו. ומה? עכשיו לפחות עוד עונה או עד הסוף עונה שנחזור לילד החי של רופוס ולילי, מה זה ההתעללות הזאת בצופים? כמובן שאני אמשיך לראות את זה תמיד לא משנה איזה עינויים העלילה תעביר אותי רק בישביל קטעים כמו שלילי אמרה שאולי הם לא נועדו להיות משפחה ואז הם פותחים תדלת ורואים את הבריידי באנץ' במטבח שלהם. טוב. נהדר שיש מקום להוציא את כל התסכולים על הסדרה הזאת, לצערי כמה שאני אשכנע אנשים לראות את זה הם לא נוטים להקשיב לי, ואלה שכן תקועים בשידורים של הוט. לפחות אנשים פה יבינו. אני ממש מקווה שצ'אק יתאפס על עצמו בקרוב.

happy apple

New member
חחח את צודקת

וחח שמתם לב כמב סצנות יש שצ'אק כזה הולך ובלייר רודפת אחריו חח זה כבר התחיל להצחיק אותי

ליאור XX

New member
OMG ../images/Emo58.gif

אני שונאת את ג'ק !!!!!!!!!!!
וואי איזה מעצבן מה בכוונה להרוס וצ'אק הטיפש שהאמין לו
וואי מסכנים רופוס ולילי לא הבנתי למה הם "הרגו" את הילד ? הם רק רצו לדבר איתם . אני אוהבת את דן וסרינה
רק אני חושבת שהקטעים של נייט וונסה היה מיותר? והדברים שגוסיפ אמרה
התגעגעתי לשנינות שלה
רק אותי הצחיקה הצמה הקטנה של ג'ני ?
פרק הבא המורה באה |מתחמתחמתח|

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

הם "הרגו" את הילד כי ההורים המאמצים לא רוצים לאבד עוד ילד... [ככל הנראה הילד ההוא שעליהם הם סיפרו הוא הבן השני שלהם שנהרג והם מפחדים שאם יכירו בין הילד לרופוס ולילי (ההורים הביולוגים שלו) הם יאבדו אותו גם כן]

למעלה