2X17 Carnal Knowledge

RayoDeLuz

New member
2X17 Carnal Knowledge ../images/Emo58.gif

כל מה שקשור לפרק לשרשר לפה :)

MeItOsH

New member
../images/Emo58.gif

אאאאאאאאאאאאאאאעעעעעעעעעעעעעעעעעעהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!! המורה הזוננננההה הזאתי!!! אף פעם לא הייתי מעוצבנת כל כך מסדרה...אבל עכשיו, זה בהחלט הקש ששבר את גב הגמל! רייצ'ל ודן?!?!?! הכלבה הזאת.. I'm so damn pissed. *הלכתי להירגע*

נועה21

New member
היא עצבנה אותי ../images/Emo58.gif

מהרגע הראשון שראיתי אותה. ודן עוד יותר מעצבן.

MeItOsH

New member
../images/Emo45.gifמסכימה לחלוטין.../images/Emo58.gif

היא כאילו תכננה מהתחלה להתקרב לסרינה בשביל דן.. וכל הקטעים שהיא עשתה לבלייר...בכלל... הכי עצבן אותי בדן זה שיש לו את הבחורה המושלמת מול העיניים,שאוהבת אותו כל כך וזה פשוט לא מספיק לו.הוא יסנן אותה,והוא יתעלם ממנה..ובסופו של דבר גם יבגוד בה. נמאס לי ממנו.

ליאור XX

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo46.gif../images/Emo58.gif

שונאת את המורה ודן ! זה כמו אארון וסרינה אחרי 2 פרקים היא תיעלם בגללל שאפחד לא סובל אותה אבל עכשיו סרינה לא תרצה חזרה את דן כי הוא זבל מגעיל ששכב עם מורה גמדה

נצל"ש איך אתם רואים את העונה השנייה?

איך אתם רואים את העונה השניה והאם היא עם כתוביות? אני מאוד אהבתי את העונה הראשונה ואני גם רוצה לראות את השניה. מי שיכול לעזור לי שיגיד לי אפילו במסר. תודה, :)

RayoDeLuz

New member
בדרכים לא חוקיות..

שעליהן אסור לדבר על גבי הפורום...

../images/Emo58.gif סוג של סמויה יוצאת מהארון..

אממ הי ,אני מורי ואני מכורה לגוסיפ (we love you mori) עד הפרק הזה העונה הייתה פשוט מושלמת! מעולה ברמות על! ואז הגיע הפרק הזה. הוא התחיל הזוי (כל הקטע של צאק והבחורה) המשיך סביר ונגמר הכי מזעזע שיש (כאילו דן ורייצל WTF?!?!) ואז עוד באים הספויילרים הקטנים האלה ומגלים לנו שטוב לא הולך לצמוח... אני מתחילה להתאכזב פה

ליאור XX

New member
דן !!!../images/Emo67.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo58.gif

וווואי איזה מעצבן !!!!! אני שנאתי את המורה הזאת מהרגע הראשון . כלבה סכסכנית .
בלייר
סרינה
אני כ"כ מאוכזבת מדן . אתה הצדקן שתמיד מטיף לאנשים שוכב עם המורה הגמדה הזאתי ועוד שניה אחרי שנפרדת מחברה שלך
דיי איזה פרק עצוב !!!
ואמרו שלא יהיו פררקים עד ה9 למרץ דן
כלב מגעיל לא מגיע לך את סרינה
יש לו את סרינה הכוסית הבלונדינית החמודה והוא הולך לגמדה

almogush295

New member
פרק 17???

מישהו יודע איפה יש את הפרק עם תרגום מובנה??? אני לא מוצאת:( ומתי יוצא פרק 18????? הסידרה הזאת הכי גאונית שקיימת!

Robin Sparkles

New member
אין תרגום עדיין..

ופרק 18 ייצא ביום שני הקרוב בארה"ב שאצלנו זה יוצא יום שלישי לפנות בוקר.

liat012

New member
:&#39../images/Emo7.gif ../images/Emo58.gif

האם יש מצב שהמנהלת תיראה את דן ואת המורה ביחד?! כי היא אמרה לרופוס ולילי והיא תמשיך ללמד עד סוף השנה. האם זה יהיה סופה? הפרק הגעיל אותי. בשיא הרצינות.למרות ההפרש הגילים בין דן למורה המפגרת [שהוא יחסית קטן] אסור להם לשכב! ועלק צדיק. יש לך את סרינה מפגר. אם הייתי סרינה לא הייתי סולחת לו בחיים. חוץ מזה ממש אהבתי את הקטע עם נייט וונסהXD אם הבנתי נכון הם מחקים את צ'אק והאישה הזאתיXD אויש ענק. וג'ני הייתה ממש חמודה. אני פשוט מתה על הכלב חתיך. הוא כזה חמודי. ובלייר מלכה. כמו תמיד. את הקטע עם צ'אק לא הבנתי בכלל. מי זאת האישה הזאתי? ולמי אכפת. אתה צריך להיות עם בלייר~!@# טוב בשורה התחתונה הפרק היה מאכזב אבל קטעים מצחיקים.:)

למעלה