2X20 Remains of the J

RayoDeLuz

New member
2X20 Remains of the J../images/Emo58.gif

הפרק משודר היום שעון אוקיינוס השקט בשעה 8 בערב.. שעון ישראל 6 לפנות בוקר...

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

או כמה קרה בפרק אחד! נתחיל אחד אחד... סרינה - ידעתי שפופי לא מישהי שתשפיע עליה לטובה... כל ההכנות למסיבה של ג'ני אחרי שג'ני אמרה לה בפירוש שהיא לא רוצה, היו מיותרות.. אבל מצד שני, היא קיבלה את התוצאות... הרבה אנשים הגיעו אבל היא לא הרוויחה שומדבר.... ועוד היא החליטה לברוח לספרד עם פופי... ג'ני- יצאה מלכה מכל הסיפור של המסיבה שלה... לפחות למדה משהו מכל מה שקרה בשנה שעברה ביום הולדתה והייתה צנועה הפעם... דן - חחח איך הוא התלהב שהוא קיבל מכתב מסקוט... ואיך הוא עזר לסרינה כשהיו אצלה בחדר... אין עליו... בלייר- כמו תמיד, אין עליה.. אהבתי את איך שהיא התנהגה היום... ואהבתי שהיא ונייט ביחד ... נייט- יצא מלך מכל הסיפור עם וונסה... אהבתי איך שהוא אמר לוונסה שהיא הפכה לבלייר... וגם איך שהוא נפרד ממנה... וכמובן איך שהוא התקשר לדורותה ושאל איפה המקום הכי אהוב על בלייר... ושם הוא חיכה לה... וונסה- בדרך כלל אני אוהבת אותה.. אבל היום לא כל כך אהבתי אותה... היא חייבת ללמוד לתת לאנשים ללכת... אבל בסופו של דבר, כמו כל הבנות היא מוצאת את עצמה בידיים של צ'אק... יש לו קסם לבחורצ'יק הזה.. חחח.. טוב גם אני הייתי עושה את זה במקומה... צ'אק- הוא חייב להחליט את מי הוא רוצה... ולהפסיק להשכיב בנות באמצע הדרך... היה כ"כ ברור שוונסה תפנה אליו.. ואהבתי איך שהוא שלח הודעה לוונסה מהחשבון של נייט.. חחח.. לילי ורופוס- כמו תמיד אין עליהם... למרות שהם כ"כ שונים, יש להם כימיה מצויינת.. קצת הגזימו לדעתי לעבור לגור ביחד אבל טוב שהבינו את זה לפני שיהיה מאוחר.. כמובן רופוס הוא ג'נטלמן אמיתי... לא רצה לקחת כסף מלילי בשביל הלימודים של דן וזו בחירה נכונה.. אריק וג'ונתן- למרות שלא היו הרבה סצינות שלהם, הם מתוקים ביחד.. ואין עליהם חח... במיוחד על אריק למרות שלדעתי הוא היה צריך להבהיר לסרינה שג'ני לא רוצה מסיבה... סה"כ פרק די טוב... היו כמובן יותר טובים אבל הפרק לא היה רע בכלל... או ואני לא יכולה לחכות סצינות עם סקוט!! נראלי הולך להיות מעניין...

MeItOsH

New member
סוף סוף גוסיפ חזרה לעצמה!../images/Emo58.gif

הפרקים האחרונים לא היו להיט אבל אתזה באמת אהבתי. בלייר הרגישה לי טיפה תלותית וחלשה,וזה לא מחמיא לה.שתחזור להיות הביץ'! ג'ני וונסה לעומת זאת..עשו בדיוק את ההיפך. ונסה וצ'אק [טוב זה היה ברור שזה יקרה] היו ביחד בשביל לעצבן את בלייר ונייט [וגם צילמו קלטת?] וג'ני נכנסה בסרינה. וגם סרינה חוזרת לold hobbits [היא באמת חשבה שלשלוח SMS לאמא שלה שהיא טסה לספרד יעזור במשהו? אני במקום לילי הייתי טסה אחריה וגוררת אותה למנהטן באוזניים] רק חסרה לי ג'ורג'ינה ואני אהיה מאושרת!!

../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

הפרק היה מעניין , אפילו מאוד אבל צ'אק וונסה ??? זה היה צפוי אבל ל רציתי שזה יבוא גם זה שנייט ובלייר היו בידח זה היה צפוי , אבל משום מה אני אוהבת את זה כי הם ממש חמודים . במיוחד בסוף הפרק ( דרוטה חחח ) אבל בכל זאת צ'אק ובלייר צריכים להיות בייחד !! אהבתי את ג'ני בפרק שהיא לדמה לקח משנה שעברה .. וכנראה שפופי היא הג'ורג'ינה החדשה אני דיי מרגישה שהעונה עומדת להסתיים ושהעונה השלישית עומדת להתחיל ובגלל זה מפרידים את כל הזגות ומבלגנים את כל העלילה . בסך הכל פרק טוב ומעניין

קרינוש20

New member
../images/Emo58.gifפרק טוב!

קודם כל עניין וונסה וצ'אק דווקא כן מצא חן בעיניי, מוסיף לזה גם העניין שזה קורה במציאות גם. שזה תמיד נחמד... ונייט הזה... רק אני חושבת שעשו את הדמות שלו מעאפנה בלי ביצים? (ואל תהרגו אותי פה) כאילו באמת... אם אתה רוצה את בלייר אז אולי פשוט תגיד לה. בלי כל הלהתחמק ממנה שהיא מנסה לנשק אותו. טוב נו. גם ככה זה ברור שזה לא יימשך הרבה זמן. הבחורה רוצה את צ'אק!!! ראיתם את הפרצוף שלה שצ'אק וונסה התנשקו? זה היה גדול! ולעניין אחר, זה שסרינה חוזרת לסורה גורם לה להיות הרבה יותר מעניינת מאשר כל היום להיות תקועה עם דן... נראה גם שהולך מעניין עם הגבריאל הזה... פרק טוב! חבל שיש פגרה עכשיו...

נועה21

New member
אני שונאת את ג'ני ../images/Emo191.gif

אחת הדמויות היותר מעצבנות שנראו לאחרונה על מסכי הטלוויזיה

vv56305

New member
../images/Emo58.gif פרק חמוד

רק וונסה וצ'אק ממש איכס
חוסר כימיה פשוט, לא ברור לי איך הם זוג במציאות... אבל מגיע לצ'אק שיקנא קצת בנייט, שיבין מה הפסיד

Evil Kittie

New member
../images/Emo58.gif

כמה חיכיתי לפרק הזה אוהו, אבל לא מוצא חן בעיניי שצ'אק וונסה ככה ביחד לא לא לא.
בלייר לא צריכה להיות עם נייט לא טוב לי!!!!
למה בלייר וצ'אק לא יכולים להיות ביחד??
ג'ני יצאה מלכה בעניין המסיבה... סרינה אממ לא.
מחכה לפרק הבא בקוצר רוח
(כרגיל
)

Maayang4

New member
פרקק ממש טובב

שונאת כול כך את ג'ני ואת וונסה. ונסה כול כך נולדה להיות ביצ'ית .. ודיי אני רוצה כבר שצ'אק ובלייר יהיו ביחד.. והכול בגלל וונסה. שיעיפו אותה מהעלילה היא לא עוזרת לכולם. מעצבנתתת ועוד פעם סרינה חוזרת לעצמה...

esti93

New member
../images/Emo58.gif

אני דווקא שמחה שסרינה חוזרת להיות היא.. זה יותר מותח ומענייו ככה.. אחרת אם היא כל הטיים תקועה עם דו והם לא עושים ממש כלום עם עצמם.. אז מה הקטע? ונייט ובלייר- אהבתי את זה! למרות שברור שאני רוצה מתה שצ'אק ובלייר יחזרו להיות ביחד כבר. וונסה איכ אני לא סובלת אותה אף פעם לא סבלתי. ג'ני פשוט מלכה אני מתה עליה!! סוף סוף פרק שהתמקדו בה יותר למרות שבאלי שהיא תהיה כמו בתקופה שהיא ברחה מהבית.. היה הרבה יותר מעניי ככה.. אבל בכל מקרה מלכה. והקטע עם סקוט.. יכול להיות מאד מענייו.. נראה מה יהיה באלי כבר את הפרק הבא!!

Just Freckles

New member
היה פרק ממש טוב!

אין לי כוח להגיב יותר מזה כרגע, אני מתה מעייפות

למעלה