2X21 Seder Anything

Orush the Best

New member
שאלה ... ../images/Emo15.gif

[ חחח כן , אני מרבה לשאול כאן הרבה שאלות כי אני קוראת סמויה בפורום
] אמ איפה אתם רואית את הפרקים האלה ? ואם זה משהו לא חוקי אני אשמח לקבל מסר
תודה ^^

פרק נחמד... (ספויילר)

נייט ובלייר כזוג דווקא מתרגל עליי... וצ'אק חוזר לסורו גם לא רע, ת'כלס הבן אדם מיליונר בן 18 שיחגוג קצת מה קרה... והאמת קצת התבאסתי שלגבריאל יש אג'נדה סודית לגבי סרינה, מה הילדה הזאת לא יכולה לקבל איזה סיפור אהבה נורמלי שלא קשור לדן. מרגיזים! חחח ולאיפה וונסה נעלמה??? עוד משהו לציון, מה קשור החבר למונופול של ג'ני? חחח הבן אדם נראה מוזר ונראה הרבה יותר מתאים לאח של סרינה... חח טוב העיקר שהסדרה חזרה! תענוג... אגב, שמתי לב שלא הרבה רואים פה את הפרקים של העונה השנייה שלא משודרים בטלוויזיה... וחבל..

RayoDeLuz

New member
אממ יש עוד פרקים..

קודם כל הפרק שאליו שירשרת את ההודעה הוא פרק מס' 21... מחר ייצא פרק 22 : "Southern Gentlemen Prefer Blondes".. ב4.5 (עוד שבוע) ייצא פרק מס' 23: "The Wrath of Con" ב11.5 יצא פרק מס' 24: "Valley Girls" [הפרק שבו הספין אוף של גוסיפ גירל יתחיל] וב18.5 פרק 25: "The Goodbye Gossip Girl" [ככל הנראה הפרק האחרון.. אבל אל תתפסי אותי במילה...]

RayoDeLuz

New member
ספין אוף

זה התהליך של הפקה של תוכניות רדיו, טלוויזיה או משחקי וידאו או אפילו ספרים מכאלה שכבר יצאו. במקרה של גוסיפ גירל בחרו להתמקד על חייה של לילי כנערה...

naama59

New member
../images/Emo58.gif

קצת באיחור, אבל.. התגעגעתי לגוסיפ. היה דווקא די נחמד לראות את הסדר
ועוד אם שמתם לב, גוסיפגירל עשתה בסוף "שלום"
בכללי פרק די נחמד, מעניין מה גבריאל זומם. מסכנה סרינה. אני לגמריי מעדיפה את נייט ובלייר מאשר את צ'אק כי מגיע לו לאכול את הלב קצת. למרות שטוב שהוא נזכר להיות נחמד לג'ני בסוף. (מתי הפרק הבא?)

למעלה