2X24- Valley Girls

P i x i e s

New member
../images/Emo58.gif פרק מדהים!

אם הוא האחרון אז תודה לאל שזה הפרק שחותם עונה כזאת... בינונית לפעמים. היה ממש עצוב עם כל הקטע בין בלייר לצ'אק.

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

זה לא הפרק האחרון. יש עוד אחד... ומסכימה איתך... אחד הפרקים :) אהבתי את הפלאש באק לחיים של לילי במקביל לחיים של בלייר, סרינה, צ'אק ושאר החבר'ה... עצוב שנייט ובלייר בסוף נפרדו אבל, לא יכולה לחכות לפרק הבא

שוניב

New member
היי אני חדשה ../images/Emo58.gif

מכורה לחלוטין לסידרה דעתי על הפרק- לבלייר הייתה שמלה ממש יפה. ואפילו לסרינה הייתה אחת יפה. מה שבדרך כלל לא קורה. אהבתי את כל הקטע של הנשף, אבל אני הייתי בטוחה שבס'רה כמו גוסיפ אז הנשף יהיה פרק הרבה יותר חשוב ומשמעותי, לא אחד שכל הזמן נקטע בפלאשבקים לעבר. הפלשבקים היו חמודים אבל לא ממש אמינים. לילי עוברת שם שינוי מהר מידי. היחידה שאמינה שם זו אחותה ואמא שלה וחוץ מזה, כל השאר זה קישקושי שכל שראינו מיליון פעם והרבה יותר מידי מסבירנו.. ואז הגיע כל הקטע של ההתפיסות של לילי וסיסי-זה היה לדעתי פשוט נוראי קיטשי וטיפשי. כל אחת שם אמרה דברים שבחיים אל היייתי מאמינה על הדמות שלה שתאמר. אבל נחזור לנשף- חבל שהיה ממנו כל כך קצת. אהבתי את הסוף בין נייט לבלייר. זה באמת היה קטע יפה שהיא אמרה לו שזה כבר מרגיש לה כמו זיכרון. ונייט כל כך מסכן, הוא יודע מה היא הולכת לומר ומנסה לגרום לה לא לומר את זה. באמת מסכן, אחרי כל מה שהם עברו ביחד. ועוד שבפעם האחרונה היא רדפה אחריו ועד שהוא התאהב בה שוב היא עוזבת אותו. אבל נייט משחק בסידרה הזו את דמות המסכן, אז אני מניחה שזה ברור מאליו שהוא יסבול בסוף. וחוץ מזה שזה קצת נמאס. וכומבן, שאין מה לעשות. בלייר וצאק נועדו אחד לשני. אני בטוחה שבפרק הבא הם חוזרים!! הלוואי!!! האמת, ברגע שהיא אמרה שאבא שלה שלח לה את השמלה מפריז הבנתי שצאק אירגן את הכל כדי שיהיה לה ערב מושלם. זה כמו ביומולדת שלה שהיא הייתה בטוחה שנייט קנה לה את שרשרת היהלומים אבל בסוף זה היה צ'אק. צ'אק
הקיצר, הפרק הזה רק גרם לי חכות לפרק הבא. אני אל מאמינה שיש עוד כמעט שבוע שלם עד אליו.

MeItOsH

New member
../images/Emo58.gifאהבתי!

אומנם זה לא ה"אקשן" שאני אוהבת של גוסיפ [איפה ג'ורג'י איפה?!],אבל הפרק היה מעולה ובנוי בצורה ממש טובה. המעברים,הפלאשבקים,המעגל המשפחתי הכל היה מעולה! צ'אק שבר אותי.כל כך כאב לי לראות אותו ככה, כאב לי לראות כמה הוא אוהב אותה,כמה היא אותו. ממש בכיתי. אבל אני מקווה ששבוע הבא זה יסתדר:]

../images/Emo58.gifוואי איזה פרק!

פרק שמבויים כל כך טוב, גם עם הפלאשבקים ללילי שכמובן היו הכנה לסדרה-בת, שנראית שהולכת להיות הרבה יותר טובה ממה שחשבתי... ובכלל כל הפרק הראה לנו את ההתבגרות של כולם. את התתבגרות של לילי שסוף סוף מוכנה להשלים עם אמא שלה, ומבינה שרק ככה היא יכולה לשנות את עצמה ולהפסיק להיתקע בעבר... את ההתבגרות של סרינה שמבינה שכל מה שאמא שלה עושה זה למעשה מאהבה ומכנה גם היא לבקש סליחה. ההתבגרות של בלייר שמוכנה להשלים עם העובדה שהאהבה שלה לניייט כבר לא שם, ושהוא באמת רק האהבה הראשונה שלה ושהיא מוכנה להמשיך הלאה, וכמובן, ההתבגרות של צ'אק שמוכן להקריב את האושר של עצמו כדי שבלייר תהיה מאושרת... כל אלו יחד עם תמונות נשף סיום התיכון פשוט הביאו לפרק מושלם!!!
אני פשוט שמחה שיש עוד פרק לפני שהעונה מסתיימת ואז תהיה המתנה ארוכה לפרק הבא.... אווווף!

liat012

New member
אני לגמרי מסכימה איתך ../images/Emo58.gif

וגם כל כך אהבתי את זה שהוא הקריב למענה את האושר שלו כדי שבלייר תיהיה מאושרת
אבל מבאס אותי שהיא לא ידעה על כך
פרק מדהיםםם מחכה לעוד

שובל101

New member
פרק בסדר...

כמו כל העונה הזו בעץם .... כל העונה היתה בסדר.. למרות שהקטעים עם ג'ני ונייט היו טובים והכל... הפרק עץמו הזכיר לי פרק בגיבורים שהיה בנוי על אותו בסיס -הייתי יכולה להגיד שזה הזכיר לי את אבודים... אבל מה לעשות שזה לא?- . זו ששיחקה כעיקרון את לילי לא היתה גומה לה בכלל והכל היה קיטשי במיוחד... הנשפ היה מוזר והבגדים גם... בקיץור הדבר היחיד שאני חושבת שץריך ללמוד מהפרק הזה זה.. -וזה מהקטע של הסופ- מי ץריך בנים ??? XD

jasika siton

New member
יש למישהו את הפרק הזה עם תרגום מובנה ?

אני הגעתי לפרק הזה כבר לפני שבוע, ואני לא מוצאת בשום אתר תרגום מובנה להורדה. וחשוב לי רק להורדה, האתר של הצפייה ישירה ממש מעצבן, חרא איכות.

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifאחללהה פרקקק

מאוד אהבתי את הפלאשבקיםם של החיים של לילי.. ומה שצ'אק עשה לבליייררר אעאעאע הוא כול כך חמודדדדד

למעלה