2X25- The Goodbye Gossip Girl

RayoDeLuz

New member
2X25- The Goodbye Gossip Girl ../images/Emo58.gif

הפרק האחרון של העונה כאן! כל מה שקשור לפרק ולעונה כולה כאן...

RayoDeLuz

New member
זה עוד לא יצא... זה ייצא מחר..

הפרק ישודר הערב בארה"ב אבל, בגלל שאני גרה בקנדה, בדרך כלל משדרים את הפרקים יום לפני התאריך שיוצא בארה"ב... לכל התקצירים מוזמנת לאתר הזה (האתר מכיל
)

Betzefer

New member
האהאהא ><" ../images/Emo58.gif

אף פעם לא כתבתי פה, אבל אני חייב להוציא מהמערכת ><" פרק מעולה שקצת מקדם את הסדרה למקום חדש סוף סוף! חבל שלא נתנו יותר קליף האנגרים או לפחות היו עושים אותם יותר מותחים... אבל בתאכלס אני מת לראות את התגובה של בלייר לג'ורג'ינה, והאם זה אומר שהיא תהיה קבועה בעונה הבאה? גם האח של דן וסרינה נראה מסקרן (ושווה ^^). מעניין איך כל הדמויות יתחברו בעונה הבאה ואיך גוסיפ גירל תצליח לקשר הכל. בקיצור, נגמרה לי מנת הגוסיפ השבועית שלי לחודשים הקרובים :{ נקווה שיעבור מהר {:

SHANI T

New member
../images/Emo58.gif יווווווווווווווווווווו...

צ'אק אמר לבלייר שהוא אוהב אותה!!!!! איזה חמוד...אני הולכת למות...

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

אסכם את הפרק בצורה קצת שונה
דברים שאהבתי בפרק
הטקס עצמו שבו סרינה ובלייר מדברות על איך ששום דבר לא יעצור את בלייר ויזיק לאושר שלה ואז בדיוק גוסיפ גיר שלחה הודעה לכולם.
המסיבה אחרי הטקס.. סרינה דן צ'אק בלייר וונסה נייט התכנסו ביחד והחליטו להפליל את גוסיפ גירל...
סרינה שלחה הודעה וצ'אק משתיק את כולם והפלא של ג'ונתן מצלצל
זה היה מצחיק!
כל הקיטשיות של לילי ורופוס והדיבורים על העבר.. זה גרם לי לחייך.. :) וכמובן הצעת הנישואין עם הנייר
המסיבה אצל נייט שבה גוסיפ גירל מחליטה לספר את הסודות של כולם.. איך כולם בדיוק מאשימים את סרינה! אפילו בלייר
הקטע של בלייר וצ'אק בחדר ושהוא שוב לא אמר לה שהוא אוהב אותה ואז הפלא בדיוק מצלצל והם מגלים את האמת אחד על השני.
כל העניין של המלכה לשנה הבאה.. בלייר וג'יני שיחקו אותה.. אהבתי במיוחד כשהם נכנסו לבית קפה ובלייר אמרה להם שהן צריכות לזוז ולתת המון מקום לג'ני..
העובדה שגוסיפ גירל חכמה
היא עשתה FORWARD להודעה של סרינה וכולם הופיעו בבר... זה היה כ"כ מצחיק.. הרי כולם שם שלחו הודעות אליה וזה מה שעשה אותה פופולרית..
כמובן הסוף של צ'אק ובלייר.. שהוא סוף סוף אמר לה שהוא אוהב אותה!
דברים שלא ממש אהבתי
הביצ', שידועה כג'ורג'ינה, בקושי הופיעה... הייתי רוצה לראות אותה משתלבת במסיבה אצל נייט או בטקס איכשהו...
היהירות של ונסה שביקשה ממישהו אחר "לטוס" איתה למעשה היה ברור שהיא רוצה את נייט..
שדן וסרינה יהיו כנראה באונ' שונות מה שאומר שהם לא יכלו להיות ממש ביחד.
שדן וסרינה יהיו אחרים... וכשחושבים על זה גם צ'אק חלק... דברים שאני מצפה מהעונה הבאה
הקטע עם סקוט, החצי אח של ג'ני דן סרינה ואריק.
יותר זמן מסך של ג'ורג'ינה.
לראות איך גוסיפ גירל בכל זאת מצליחה להתקיים למרות שכל אחד באונ' שונה
ג'יני מבטלת את המונארכיה.
אהבה בשביל ג'יני?
ההתחלה של צ'אק ובלייר ביחד.
חוויות מאירופה של נייט וונסה.
סרינה ובלייר ביחד. זהו באופן אחלה פרק של סיום העונה

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif בקצרה

כל הקטע של החיפוש אחרי גוסיפ גירל היה די מגוחך לדעתי. סרינה יצאה פוסטמה. וחוץ מזה: ממש מסוקרנת לגבי מי שכנראה אמור להיות הבן של לילי ורופס. וממש ממש ממש מרוצה עד השמייםםםם מבלייר וצ'אק

indigo3688

New member
איך כולכם פיספסתם?! ../images/Emo58.gif

אני היחידה שראתה את הקטע שג'ורג'ינה נרשמת ל-NYU ומבקשת שבלייר תהיה השותפה שלה לחדר? הפוטנציאל של זה כ"כ אדיר!

RayoDeLuz

New member
../images/Emo58.gif

חח גם אני ראיתי אבל אני לא מחכה לזה שהיא תהיה שותפה של בלייר...

RayoDeLuz

New member
(ספויילר לאלה שלא ראו את העונה הראשונה)

בסוף העונה הראשונה, בלייר הסגירה את ג'ורג'ינה להורים שלה (של ג'ורג'ינה) והם שלחו אותה לBOARDING SCHOOL...

Ditz 93

New member
אז מובן למה ג'ורג'ינה כועסת על בלייר...

אבל למה בלייר כועסת על ג'ורג'ינה?

jasika siton

New member
../images/Emo58.gif - לאלו שלא סיימו את העונה הראשונה.

בלייר כועסת על גורג'ינה בגלל מה שהיא עשתה לסרינה, שהיא סחטה אותה בזה שהיא תגלה על הקלטת והייתה עם דן, וקיצר עתה מלא דברים מסריחים לסרינה.

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifאיזהה פרקקקק

ווואיי חבלללל שנגממררר דייייי איזה חמודיםםםם בליירר וצ'אקקק אעאעאעא חולההה עליהםםם בא לייי כבר את העונה ה-3 אני יתגעגעעע הרבהה

jasika siton

New member
../images/Emo58.gif המשך > בטעות שלחתי ..

הפרק היה ענק ! אחד הפרקים הטובים בסדרה .. יאו, איזה חמודים צ'אק ובלייר ! איך התרגשתי שהוא אמר לה שהוא אוהב אותה .. וגם אהבתי את מה שגוסיפ גירל עשתה, שהיא שלחה הודעות לכולם והם נפגשו בבר .. אני מחכה כבר לעונה הבאה, ואני מקווה שיראו את ג'ורג'ינה יותר, למרות שאני כמעט בטוחה שכן. וגם אני מקווה שהמרחק לא יהרוס את הקשר של כולם, שסרינה ובלייר עדיין יהיו חברות, ושכל החבורה ( בלייר, נייט, צ'אק, סרינה ודן ) תצליח לשמור על קשר. קצת מאכזב אותי שוונסה ונייט בסוף ביחד, אני לא סובלת אותה, מגיע לו מישהי הרבה יותר שווה. ומעניין אותי לראות איך גוסיפ גירל תמשיך עם האתר אחרי שכל אחד בתיכון שונה, ולמרות שאני ממש רציתי לדעת מי זאת, לדעתי אם הם היו מצליחים לגלות בסוף זה די היה הורס. כמו שההודעה נשלחה לג'ונתן די התאכזבתי, כי אני לא חושבת שיש באמת מישהו שהוא בסדרה שזה יהיה מעניין אם הוא גוסיפ גירל. קיצר, מחכה לעונה השלישית ! שמעתי שהיא ב31 לאוגוסט. מישהו יודע על זה משהו ? :)

למעלה