3 סקר לכבוד רסלמניה

bralon

New member
3 סקר לכבוד רסלמניה

מה היה הרסלמניה הכי טובה אי פעם?? מה היה הרסלמניה הגרועה בכל הזמנים?? ומה היה המיין איבנט הגדול ביותר שהיה ברסלמניה?? התשובות שלי: 1) הרסלמניה הטובה בכל הזמנים הייתה ללא ספק או 17 או 10 2)הרסלמניה הגרועה בכל הזמנים הייתה 9 3)המיין איבנט הגדול ביותר היה ברט הארט נגד hbk (מרסלמניה 12) וגם מרסלמניה 6 אולטימת וויאר נגד הולק הוגן

itaikadosi

New member
אז ככה../images/Emo26.gif הרסלמניה הכי טובה הייתה 10 או 17 (הן באמת היו טובות) הרסלמניה הגרועה ביותר הייתה רסלמניה 11 ו 9 לא אהבתי אותם והמיין איבנט זה היטמן נגד יוקוזונה ברסלמניה 10

dead man inc

New member
התשובה שלי ....

רסלמניה הכי טובה היא : רסלמניה 9 ו 13 רסלמניה הכי גרועה היא : רסלמניה 10 ו 16 המיין איבנט הכי טוב : רסלמניה 13 אנדרטייקר נגד סיד

Frostey

New member
ושלי!../images/Emo132.gif

הכי טובה-17 הכי גרועה-15(חרא של אירוע) האירוע המרכזי הכי טוב-אוסטין נגד רוק

Frostey

New member
מה?!../images/Emo12.gif 16 ו10 היו הכי גרועות?!?!

השם ירחם,איך אתה יכול להגיד שטייקר נגד סיד היה הקרב הכי טוב?!(אפילו הוגן נגד בנדי מ2 היה כבר קרב יותר טוב!)

האיש המת צודק

אני הולך עם האיש המת. 9 טוב 10 רע. לדעתי המיין איבנט הכי טוב היה דיזל נגד מייקלס ב11. (וזה רק בגלל שלא ראיתי את קרב איש הברזל, עם שניים שאני אוהב)

dead man inc

New member
סליחה פרוסטי אבל......

אבל אני הוא זה שבוחר מה טוב ומה לא טוב בשבילי כך ש........... ואני חושב שהמיין איבנט הכי טוב היה טייקר נגד סיד עם יש לך בעיה עם זה אז תטפל בה ....

Sid

New member
הבחירה שלי

הרסלמניה הכי טובה- 10 הרסלמניה הכי גרועה - 11 המיין איבנט הכי טוב - אנדרטייקר נגד סיד

shlompi

New member
לדעתי

לדעתי הטובות הן 10 ו- 17 והגרועה ביותר היא רסלמניה 15

למעלה