3X02 The Freshman

RayoDeLuz

New member
3X02 The Freshman../images/Emo58.gif

כל מה שקשור לפרק שרשרו לכאן... לא לשכוח לסמן
בנושא של ההודעה!

Slow Cheetah

New member
מותר לכולם לפתוח שרשור פרק?

חשבתי היום לפתוח אחד בבוקר, ולא הייתי בטוחה אם זה תפקיד של מישהו מסויים.

פרק ממש ממש טוב ../images/Emo58.gif

וואו, הפרק היה ממש ממש טוב
הקטע עם המסיבה של ג'ורג'ינה היה גאוני . למרות שאני ממש ממש אוהבת את הדמות שלה, העדפתי את בלייר
התבאסתי מסרינה, עם כל הקטע שהיא הרסה לבלייר את הפגישה
והסוף
כ''כ מחכה לפרק הבא .

Slow Cheetah

New member
פרק שווווווווהה../images/Emo58.gif

זה היה כל כך שקוף שג'ורג'י ודן יהיו ביחד, אבל זה היה ממש מגניב איך שזה יצא! ובלייר וצ'אק כל כך חמודים
עוד

Born To Try1

New member
פרק מצוין!../images/Emo58.gif

אני ממש נהניתי, הוא דיי הפתיע אותי כי ציפיתי לדברים אחרים. צ'אק ממש השתנה, מנסה להיות אחראי יותר ויפה לו. סרינה איבדה את הכיוון לגמרי-מסכן צ'אק
אני מתחילה לאהוב את דן, הקטע שהוא עלה לבמה פתאום היה מגניב. מסכנה בלייר, מזל שיש לה את צ'אק, היו רק 2 סצינות קטנות שלהם אבל הם כאלה חמודים!
האמת שנייט וברי לא מזיזים לי כרגע, אבל הם תוספת נחמדה. ושוב כשאני רואה את סקוט וונסה ביחד זה כזה-מה הקשר בניהם? מה היא מוצאת בו בכלל? אולי בהמשך תהיה תשובה. למה צריך לחכות שוב עד יום שלישי?

כמה שאלות...אולי ספויילר...

1.מיזה הבחור הזה שסרינה התקשרה אליו?בפרק הקודם היא שכבה ונטשה אותו בשדה..... 2.למה בלייר וגורגינה רבות?אני לא זוכרת מה היה בעונה הראשןנה..... אשמח לתזכורת.... תודה!!!!!

Rinat114

New member
תשובות :]

1. זה קרטר בייזן. הבחור שדפק את נייט במשחק פוקר וניסה להוציא ממנו כסף, גם אותו בחור שתפס את בלייר ברגע של חולשה ודי ניצל את זה. 2. בלייר הסגירה את ג'ורג'ינה להורים שלה בסוף העונה הראשונה, ג'ורג'ינה נוטרת מאז.

Rinat114

New member
הנה P:

ג'ורג'ינה עשתה לסרינה חיים אומללים מאז שהיא חזרה לעיר, ובלייר ידעה על זה. לכן היא נקמה בה ע"י הסגרה להורים שלה.

Born To Try1

New member
ו...../images/Emo58.gifקטן על המשך העונה...

ג'ק באס חוזר... כנראה המאבק על תעשיות באס עוד לא נגמר.

RayoDeLuz

New member
שחזור הודעתה של NoAlev19 מכיל ../images/Emo58.gif

‫גדול ששמו את Good girls go bad ברקע במסיבה..‬ NoAlev19 22/09/09 20:22 בדיוק בקטע שבלייר מדברת היה את הקטע שלייטון שרה הייתי בטוחה שיהיה את השיר הזה בפרקים הקרובים.. פרק ממש טוב

TetiBETTY

New member
אוף. העונה הזאת לא עושה לי את זה.

לא כמו השניה! סרינה מעצבנת אותי ממש..(אני עדיין בחלומות שאולי היא תהיה עם דן...אפילו עוד קצת!!!
) הרבה דברים צפויים מדי.... אווווווווווווווווווווווווווווווווווף!! אני רוצה להנות מ GG כמו פעם!! שעמדתי להתעלף רק מלהמתין לפרק הבא.... אני מ א ו ד מקווה שזה רק יישתפר.. זו רק אני שמרגישה ככה לפי התגובות מעליי...לא נורא-שיישתנה ומהר

Born To Try1

New member
יש משהו שונה בעונה הזאת ללא ספק../images/Emo58.gif

אבל זאת רק ההתחלה, תני לזה צ'אנס
ואני אישית תמיד חשבתי שדן וסרינה לא מתאימים, תמיד היה נראה לי כאילו אין להם הרבה במשותף ושניהם מסובכים מידיי אחד בשביל השני. יותר מתאים להם להיות ידידים. הדמויות עברו הרבה שינויים מאז העונה ה-2 והקיץ האחרון וצריך להתרגל למה שהם עכשיו קודם כל כדי להנות משאר העונה, כי בתור אחת שאוהבת את צ'אק ובלייר-שהם, לעומת סרינה ודן, לגמרי נועדו להיות יחד, היה לי קצת מוזר בפרק הראשון לראות אותם מאוהבים. הרגשתי שמשהו חסר כי אהבתי את את המרדף והקנאה והמשחק והמתח, אבל אז נזכרתי שהעונה עוד לא ממש התחילה, והפרק השני כבר הרבה יותר "עשה לי את זה". (גם אבל לא רק בגלל צ'אק ובלייר). יש כזאת הרגשה שהיוצרים כאילו מוחקים כל מה שהיה כדי להתחיל משהו חדש. אני איתם. זו עדיין גוסיפ גירל
סורי אם חפרתי יותר מידיי

GossipKid

New member
חחח חפירות זה מגניב...

לפי התקצירים והספוילרים שכתבתם העונה הזאת ממש לא מתחילה טוב. כן, עם כל הכבוד לפלפל שיש בין דן לג'ורג'ינה זה לא מספיק טוב ואיכותי כמו דן וסרינה ותודו בזה, לא משנה שהם שונים(ואגב כבר לא כל כך) ולא משנה שהם כביכול "לא נועדו להיות ביחד" זה פשוט היה זה. צ'אק ובלייר זה סיפור אחר, אם מישהו יכנס ביניהם אני אהרוג אותו. סרינה מתחרפנת? אוף. דיי נו זה מתדרדר!!!

למעלה