3X14 The Lady Vanished

GossipKid

New member
מה?! כבר?! רק עכשיו סיימתי את 13...../images/Emo58.gif

ואימא של צ'אק ממש מעצבנת אותי על שלא אמרה לו והתנצלה על הכאב שגרמה לו. בכלל, הפרק הזה מעצבן... דן בפוזיצייה לא ברורה. וונסה המסננת. ג'ני סוחרת הסמים(מה שבכלל לא מתאים לה) העלילה הדפוקה. לילי ורופס שוב רבו. נייט וסרינה (בעעע) ובקיצור בלייר וצ'אק הצילו את הפרק לחלוטין מהרס טוטאלי. אוף. זה כל כך מעצבן. לאנשים שראו תנו בספויילרים ללא רחמים, כי לא אשרוד עד פסח... יש לי מתכונת בתנ"ך(חמישי) ובגרות בתושב"ע (ראשון) אז תאחלו לי בהצלחה והצפייה נדחית... או הו הו נדחית.

britmel

New member
../images/Emo45.gif אחלה פרק ../images/Emo58.gif

ואוו איזה מרגש
היה אחד הפרקים ממש אהבתי !! איזה הזוי שדן ווונסה ביחד.... :D

miss pumpkin

New member
היי, שאלה לגבי שיר בסוף הפרק

בדקה 39 ועד הסוף- מישהו יודע איך קוראים לו ושל מי הוא? תודה!

Born To Try1

New member
פשש חתיכת פרק../images/Emo58.gif

"אחת שיודעת" חזרה לעצמה:) והפרק משאיר טעם של עוד... היה ממש יפה עם כל הסיפור של אמא של צ'אק, נייט וסרינה-לא אוהבת, דן וונסה-דווקא כן. צ'אק ובלייר-תמיד

../images/Emo58.gif

אני דווקא ההפך מרובכם, ממש אוהבת את נייט-סרינה, הם חמודים!
לעומת זאת כשונסה ודן התנשקו זה היה מזעזע
הם פשוט ל-א נועדו להיות ביחד. קצת עיצבן אותי הפינג פונג עם אמא של צ'אק, כן רוצה לראות אותו, לא רוצה לראות אותו...אבל אני שמחה שככה זה נגמר. אני שונאת שונאת שונאת שונאת את ג'ני!!! היא נהייתה כ"כ פוסטמה בזמן האחרון (עוד מעונה 2...), וגם כן רופוס הזה
הסוף של הפרק היה ממש יפה ואהבתי את השיר גם.

britmel

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה

באמת מה נסגר עם ג'ני הזאת.... :\

GossipKid

New member
../images/Emo58.gif חזרה לעצמה? ממ... יאללה... תזפזפו

לא הייתי אומר חזרה לעצמה. הרי זה היה ברור שאמא שלו תדבר איתו בסוף, ושדן וונסה יהיו ביחד, וסרינה תוותר זמנית על החיפוש שהגיע למבוי סתום בעזרת אהובה נייט, חיפוש שעתיד להתממש ואביה עוד יחזור לחולל מהפכה (אם הוא כבר לא חולל אותה, בקרב רופוס ולילי... אחד הקטעים המעצבנים) שוב. מלבד צ'אק ובלייר אף זוג לא עובד כמו שצריך. ג'ני ממש מעצבנת אותי. והקטע עם הכדורים מעצבן אותי. היא הופכת לפרחה של האפר איסט סייד ולא למלכה כמו בלייר, שלא תטעו יש הבדל בין פרחה עשירה לבין תרבות עליונה. אני רואה שככל שעובר הזמן פחות ופחות נשאר מהזוג האהוב על כולם... ומה עם אחת שיודעת? מתי נזכה לקבל עוד רגע מותח סטייל סופ-עונה-שנייה, שבו כמעט כמעט מגלים מי זו...?

M r s J o n e s

New member
../images/Emo58.gif העונה הזו פשוט לא עושה לי את זה

שום דבר בא לא זורם לי מלבד צ'אק ובלייר..נייט וסרינה, דן וונסה כאילו בכוח מנסים לחבר בין כל הדמויות ולפחות אותי,2 הקשרים האלה ממש לא משכנעים. רופוס מעצבן ואיבד את כל החינניות שלו ברגע שהתחתן עם לילי,ג'ני בכלל דורשת כאפה רצינית,אריק נעלם,אני מתחילה לחוש געגועים לג'ורג'ינה.. בשורה התחתונה,המעבר לקולג' רק עשה רע לסדרה,ואני ממש מקווה שהתסריטאים יחזרו לעצמם..[1] [1]-גם התמכרתי קשות לGLEE אז ג"ג נראית ממש חיוורת לידה.

../images/Emo58.gif הרגע סיימתי לראות..

אני אישית אוהבת את סרינה ונייט.. הם מעולים ביחד...
ג'ני ודמיין סתם משעממים אבל לפי הפרומו של הפרק הבא הולך להיות מעניין...
אני אוהבת את ונסה ודן ביחד.. כיוון שזה דומה לספרים...
וחוצמזה יש כימיה טובה בין השחקנים...
צ'אק ובלייר מדהימים כמו תמיד
לילי רופוס היה פסדר... אני רוצה שהם כבר יחזרו להיות ביחד...
ואני שמחה שהכל נפתר בין אליזבת' וצ'אק

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifפרק מעולה

ממש אהבתי את הפרקקק צ'אק ובליירר33> כמו תמידדד איזההה חמודים שונאת את הזוגות האלה נייט וסרינה ודן וונסה. וואיי ודמיאן וג'ניי איזהה חמודים סוף סוף התנשקו.. חמודים אני אוהבת אותם ביחד. שונאת את זה שלילי ורופס רבים.. שונאתת מחכה כבר לפרק הבא

למעלה