3X19 Dr. Estrangeloved

Born To Try1

New member
היה פרק...../images/Emo58.gif

לא רע בכלל. עדיין מרגישה שקצת חזרנו לגוון שונה של הסדרה שראינו בחצי הראשון של העונה, אבל שוב, הפרקים בנויים הרבה יותר טוב עכשיו. מה שאהבתי בעיקר בפרק שהוא היה קצת לא צפוי גם עם מה שהלך עם אבא של סרינה ולילי (שעכשיו באמת גילינו מה קרה איתה), גם עם מה שקרה עם נייט וסרינה-ציפיתי לנזק הרבה יותר גדול ובעיקר מה שקרה עם צ'אק ובלייר שהיה מאוד יפה בעיניי כי כן ציפיתי שהמשחקים יחזרו בניהם ויהיה בלגן. אהבתי את זה שקמרון מנסה לנשק אותה כל שניה והיא לא באמת רוצה והיא הגיעה למסקנה כ"כ יפה ולא חסכה אותה מצ'אק ואמרה שאם היא תנשק מישהו זה יהיה כי זה יבוא ממנה. היא באמת לא רוצה משחקים. הפרק הזה לא היה OMG בכלל. הוא היה קצת חסר דרמות אבל יפה ומהנה. קצת מרגיש כמו השקט לפני הסערה
ואנחנו קרובים מאוד לסיום
ועדיין אני עומדת על ההשערה שלי-צ'אק ובלייר לא יחזרו העונה.

britmel

New member
../images/Emo45.gif מסכימה איתך

בכל מילה :) אני מקווה שבלייר וצאק יחזרו להיות ביחד אולי בעונה הבאה .. אבל מתישהו.. באמת היה אחלה פרק.. אבל לא הבנתי במה לילי חולה... ?

Born To Try1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gifמעליי ומתחתיי../images/Emo3.gif

אם זכור לי נכון, לא ממש פירטו בדיוק במה היא חולה. אבל שמעתי משהו על זה שזאת מחלה נדירה.

riv312

New member
../images/Emo58.gif

לא אמרו במדויק מה יש לה, אבל באיזשהו שלב היא אמרה- we dont say the C word in this house, אני הבנתי מזה שדיברו על סרטן-cancer. לא חושבת שמדובר במחלה נדירה, אולי בסוג נדיר..

עוד לא ראיתי את הפרק בשלמותו...

ראיתי קטעים פה ושם.. אבל נראה פרק מעניין...

TetiBETTY

New member
נמאס לי. ממש. נשברתי לחלוטין.

נתתי צ'אנס, ועוד אחד, ועוד אחד..כשאחרים מסביבי כבר וויתרו מזמן. הסדרה ממחזרת את עצמה באופן מטורף, הכל בפרק הזה היה צפוי ועד שסופסוף היה אפשר לעשות קצת דרמה, מיד הכל חזר למצב תקין שבו הכל happy ever after... התעייפתי. נראה לי שאני יחזור לראות הפרק האחרון של העונה שגם שם גם ככה יעשו פריויסלי בגוסיפ.. אוף!! חבל

למעלה