3X20 It's a Dad, Dad, Dad World

3X20 It's a Dad, Dad, Dad World../images/Emo58.gif

מכירים את החוקים... עוד שני פרקים לעונה נותרו (מלבד הפרק הזה)...

Born To Try1

New member
אוקיי...אז ככה:../images/Emo58.gif

איזה פרק יפההההההההההההה
היה פשוט מהמם
מהשניה הראשונה ועד האחרונה היה מרגש, סוחף, מרתק, עצוב. מאוד דרמתי ומסתורי. מזמן לא היה כזה
צ'אק ובלייר-אוהבת את זה שלמרות שהם נפרדו הם עדיין יודעים לדבר כמו שני חברים ולהיות שם אחד בשביל השני. אין עליהם
את בלייר ממש אהבתי הפרק גם בקטעים עם הבנות מקולומיבה-הזכיר קצת את האקשן מהתיכון בעונות קודמות. וגם בשאר הקטעים. כשאמרו לה שהיא התקבלה לקולומביה זה היה כ"כ ברור שצ'אק מאחורי זה...בכלל אני לא הבנתי למה הוא לא עשה את זה עוד הרבה לפני כן... החיבוק של צ'אק ולילי-היה מרגש, כמעט בכיתי. ויליאם-לילי-רופוס-סרינה-אריק-איך לילי יכלה לעשות את זה לרופוס??
ואריק היה מדהים
סרינה חושבת רק על עצמה
ואני ממש במתח לגבי מה שהבחורה ההיא אמרה לסרינה על רופוס-מנחשת שרופוס בגד...?
הthank you של בלייר בסוף הפרק היה אגדי והשיחה של ג'ני וצ'אק על התרופה של לילי....מה זה יכול להיות?? מישהו פוגע בה בכוונה?
אני מודה שג'ני הפכה להיות ממש מעצבנת אבל אפילו אותה אהבתי הפרק
מבחינתי היה מושלם
יאללה עוד 2 וסיימנו

DingDonge

New member
../images/Emo58.gif

בסוף הפרק הקודם הראו סצינה שבה ד"ר אבאל'ה מתקשר מהנייד שלו ומבקש שוב את מרשם לא נכון... וכשמסרבים לו הוא עונה משהו בסגנון "ואני בטוח שהם ירצו לשמוע שמה שאתה עושה לא חוקי" או משהו.

Born To Try1

New member
../images/Emo58.gif

איזה נבל הוא. מה, הוא מנסה להרוג אותה?? לעכב את תהליך הריפוי כדי להתקרב למשפחה? טוב, אני ממש במתח לגבי סוף העונה

Shexy Peanut

New member
../images/Emo58.gif

היא לא חולה בכלל לדעתי. אולי היא הייתה חולה אבל היא כבר לא. הוא ממציא את זה בשביל להישאר שם "לטפל" "ולרפא" אותה

DingDonge

New member
לדעתי שתיכן צודקות

הוא רוצה להתקרב אליה מן הסתם בכל מחיר... אולי היא באמת הייתה חולה ועכשיו הוא סתם מזייף בדיקות\ מוציא מרשמים כדי להישאר שם. בהחלט לא מי יודע מה נורמלי.

../images/Emo58.gifמממ

לא יודעת .. לא אהבתיי .. זה מאוס כזה . X: מה ויליאם הזה קשור . סרינה ממש ממש אנוכית \: כי סה"כ רופוס היה לטובתה בזמנים קשים והיה יותר אבא מאשר ויליאם . ג'ני מעצבנת אותיי. טוב שאין אותה בעונה הרביעית X: לגבי צ'אק ובלייר
עצוב לי עליהם .. \ : אבל זה די ברור שהם לא יחזרו בפרקים שנשארו . וסה"כ זה אותה בליייר שהייתה ביצ'ית וזה לא אותו צ'אק השובב . >: ואני מקווה שקצת מזה יחזור בעונה הרביעית אחרת כולם וואן ביג האפי פמלי וזה משעמם רצח >:

DingDonge

New member
מצחיק...../images/Emo58.gif

חשבתי בדיוק ההפך... שצ'אק חזר לקדמותו ואילו בלייר הופכת להיות אט-אט אנושית. [זה בניגוד אלייך כמובן!]

TetiBETTY

New member
שכחתי שאמרתי שאני לא אראה יותר ../images/Emo6.gif

והורדתי מתוך הרגל.. ודווקא נהנתי לשם שינוי , הרגיש קצת כמו פעם..אבל ממש קצת...:)

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifאיך קוראים לשיר שהיה בסוף?

והיה פרק טוב. אני לא מאמינה שעוד 2 פרקים וזה נגמררר עדיין חסרר מלאא דברים שהיו.. אני לא יוכל בלי אחת שיודעת.. אוףף בלייר וצאקק.. צאק היה כול כך מדהיםם איך הוא היה עם לילי וזה... וסרינה מעצבנת אותייי ממששש..

למעלה