3X21 Ex-Husbands and Wives

החלפתי את שאלת הסקר..

בסקר הקודם השאלת הייתה: "נייט עם..?". ג'ני 27.273% (סה"כ 3 מצביעים) בלייר 9.091% (סה"כ מצביע 1) סרינה 45.455% (סה"כ 5 מצביעים) אחר (מוזמנים לפרט... וכמובן לא לשכוח לסמן ספווילר במידה ומדובר בדמות מהעונה ה3) 18.182% (סה"כ 2 מצביעים ------------------------------- סה"כ קולות 11. שאלת הסקר הבאה היא: "בלייר עם.." 1. צ'אק 2. נייט 3. דן 4. אחר להצבעה כאן

Born To Try1

New member
תמיד אני ראשונה../images/Emo8.gif../images/Emo58.gif

פרק מצוין
בדיוק כמו הקודם לו. שמחה שרופוס ולילי לא הופרדו והאמת יצאה. צ'אק ובלייר-וואו
מה קורה עם סוף הפרק...דן וסרינה...?? האם יש פה רמז לעתיד? (אגב, אני הרבה יותר אוהבת את דן העונה) ג'ני לא עשה כזה בלגן כמו שחשבתי שהיא תעשה...שלא נדבר על זה שהיא בכלל לא הצליחה במזימה שלה. והנה פרומואים לפרק האחרון:
ספוילר| http://www.youtube.com/watch?v=49-FOAFDcdU http://www.youtube.com/watch?v=hEwWg1xj3Ks http://www.youtube.com/watch?v=YTJmA7Z8BIM

britmel

New member
../images/Emo45.gif לקחת לי את המילים

:) ואיי איזה פרק מצויין :) אהבתי ממש כל דקה פשוט!! ואיי שבוע הבא פרק אחרון :(

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif צ'אק ובלייר. פרומו אחרון.

אומייגאד. בפרומואים . עד שחשבתי שהכל יסתדר בינהם.. בין צ'אק ובלייר. בפרומו האחרון מבינים שהיא כנראה איחרה, והוא היה עם.. עם ג'ני? |: נראה לי שכאן זה באמת יגמר. מתי שהוא אמר שהוא חשב שהיא לא אוהבת אותו יותר והיא צרחה שלא יגיד את השם של ג'ני.. חשבתי שהם יחזרו :'( מה אתם אומרים ? נראה לי בעקבות מה שיהיה בפרק הסיום הם לא חוזרים .

Born To Try1

New member
אני אגיד לך מה הבנתי משלושתם../images/Emo58.gif

קודם כל ברור לי שצ'אק ובלייר לא יחזרו העונה. וכמו שאני רואה את זה בלייר לא תגיע לפגישה וצ'אק באותו רגע יחשוב שהיא לא אוהבת אותו וימצא נחמה בג'ני (וגם ג'ני תמצא בו כי גם לה ככל הנראה לא יהיה קל בפרק הבא) בלייר תפגוש את צ'אק יותר מאוחר ותסביר לו למה היא לא הגיעה לפגישה, צ'אק יתרצה וכמעט יציע לה נישואים אלא שאז דן פורץ באמצע ומחטיף לו (כי הוא גילה על ג'ני). וזה מה שעולה מהפרומואים בעיניי...אבל מצד שני הם נועדו גם לבלבל, כך שאפשר לצפות למשהו מפתיע-אולי הם בכלל לא ישכבו....? ג'ני עשתה כ"כ הרבה בלגן שבאמת-מה הפלא שהיא עוזבת בסוף. אה, ואל תשכחו את הדמות שחוזרת אלינו בפרק הבא

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif כן ברור

גם אני הבנתי בדיוק אותם דברים. צ'אק וג'ני מוצאים נחמה אחד אצל השני, אחרי שבלייר מסבירה לצ'אק למה לא הגיעה הוא מציע לה נישואים (כמעט ) ואז דן שמגלה על ג'ני מגיע. כן זה ברור. אבל לדעתי אחרי שבלייר תבין למה דן החטיף לו, והרי רואים את צ'אק מתחיל להסביר , היא לא תסלח לו והם לא יחזרו. חבל.. הם הזוג שהכי רציתי שיחזור . וגם דן וסרינה :( אבל צ'אק ובלייר כבר חשבתי שיש סיכוי.. איזה מבאס. ועל ג'ורג'ינה אני מעדיפה לא לדבר. שתיקבר.

Born To Try1

New member
../images/Emo45.gifבדיוק../images/Emo58.gif

צ'אק ובלייר צפויים לחזור אבל בעונה הבאה (אלא אם כן תהיה עונה 5 כדי לסבך את הדברים עוד קצת) ולא יודעת למה יש לי הרגשה שצ'אק יהיה עם ג'ורג'ינה...אבל מצד שני יכול להיות שזה עוד מקרה של ג'ורג'ינה חוזרת בסוף עונה, עושה בלגן קטן בתחילת העונה הבאה ואז נעלמת כלא הייתה. דן וסרינה-מציתי. הרבה יותר מתאים לו עם ונסה. וסרינה ונייט...דווקא לא רע בנתיים

oMG!!!!!!!!האם ימי הזוהר של GG חוזרים../images/Emo58.gif

דן וסרינה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש סיכוי טוב לחזור לאהוב את הסדרה כמו פעם...תודה לאל!

Born To Try1

New member
אמממ../images/Emo58.gif

לא הייתי מעלה ציפיות במקומך
נראה לי שהכותבים עדיין חזק בסרינייט
ונגיד שהם כן חוזרים-אני לא מבינה משהו...הרי דן וסרינה חולקים אותו אח. שמשום מה נעלם כלא היה...אבל עדיין זו קרבת דם. וגם ההורים שלהם נשואים. 2 סיבות הגיניות למה הם לא צריכים להיות ביחד. (זה נשמע כמו תסריט של טלנובלה
) והנה הצצה קטנה לפרק הבא-דן וסרינה
: http://www.youtube.com/watch?v=zKV-vv57g5s

DingDonge

New member
זו לא קרבת דם!

דיי זה כל כך מעצבן! מספיק להגיד דברים שאתם לא יודעים ><" אח חורג זו לא קרבת דם! אימא של סרינה ואבא של סרינה בכלל לא קשורים לאימא של דן ולאבא של דן... אין ביניהם שום קרבה משפחתית! נקודה סימן קריאה!! אפילו כמה אם צריך!!! זה שזה א-מורל מצידם לחזור ולהיות ביחד זה משהו אחר... אבל באפר-איסט סייד זה כבר לא חדש.

Born To Try1

New member
דברים שאתם לא יודעים??../images/Emo58.gif

עד כמה שידוע לי סקוט הוא לא אח חורג. הוא חצי אח של דן וחצי של סרינה והבן של רופוס ולילי. זו קרבת דם. נכון שהוא לא קיים בסדרה כבר אבל הוא קיים. וזה שרופוס ולילי נשואים זו סיבה אחת מספיק טובה למה הם לא צריכים להיות יחד. בקצב הזה גם נגלה בסוף שאריק הוא בכלל דו מיני ואז יהיה חיבור מצויין בינו לבין ג'ני. אה, אבל באפר איסט סייד זה נחשב וורי מורל. שלא נדבר על נורמאל.

אבל אם להיות כנים,הסדרה כבר מזמן הפכה לסוג של

טלנובלה.....כולם שם היו בערך עם כולם.באמת רק אריק וג'ני חסרים למשוואה.והכותבים לפי דעתי ייעשו הכל בשביל הרייטינג, שמאוד מאוד מאוד ירד בעונה הזו, ודן וסרינה הביאו אותו בזמנו,אז לא רואה סיבה שלא.

Born To Try1

New member
נכון../images/Emo58.gif

אבל להבדיל מטלנובלה, הם משלבים סיפורים עם הרבה יותר עניין וצבע ואיכשהוא גורמים לדברים להיראות פחות הזויים ממה שתראי בטלנובלה. דן וסרינה לא ממש מזיזים לי. רק ציינתי שלאור הדברים שהיו בעונה ה-2, זה יהיה קצת מוזר אם הם יהיו יחד בזמן שההורים שלהם יחד, בזמן שיש לשניהם אותו אח(שקפץ להגיד שלום 5 דק' וברח). חוץ מזה ממש לא מזיז לי. אבל אני כן אציין שאני אוהבת את דן-ונסה ומתחילה לחבב את סרינייט. ובכלל הזוג שבזכותו אני רואה את הסדרה הוא צ'אק ובלייר ואם את אומרת שזה שדן וסרינה לא ביחד (ורחוק מזה) הוריד את הרייטניג, אני לא רוצה לחשוב בכלל מה היה קורה אם צ'אק ובלייר היו באותו מצב.

DingDonge

New member
זו לא קרבת דם

ותפסיקי לדבר שטויות לו יש קרבת דם אל דן וקרבת דם אל סרינה בין סרינה ודן אין שום קשר... אם הם יעשו ילדים = הם לא יצאו פגומים! למה?! ככה~! כובע!!! כי בין ההורים של סרינה להורים של דן אין שום קשררר מלבד העובדה שלילי ורופוס עשו ילד!!! אם הוא היה יוצא עם סרינה אז זה כבר היה מוזר כי הוא חצי אח שלה! כל כך קשה להבין שאני צודק הפעם ואת טועה? הקשר היחיד ביניהם הוא קשר רומנטי בין לילי לרופוס!

Born To Try1

New member
קצת על מה שמצפה לנו בפרק האחרון../images/Emo58.gif:

אז קראתי כמה דברים לאחרונה ואני מוכרחה להודות שהפרק הזה מאוד מבלבל-הפרומו אומר לנו מה יקרה אבל אולי זה מה שהם רוצים שנחשוב? לפי השמועות בפרק הבא יכלול את הדברים הבאים: -לידה (ברור לנו מי...) -שלישייה. (כן, עוד אחת! ואין לי מושג מי...יש רעיונות?) -טבעת אירוסין (אני חושבת שמי שראה את הפרומואים יודע על מה מדובר) -ירייה (מי יפגע ממנה? אני מאוד רוצה שזה יהיה צ'אק...אבל יש לי תחושה שלא.) -עזיבה (אבל את זה אנחנו כבר יודעים) -עיוות גדול ומפתיע (ואוו, מיסתורי...) מקור: http://www.spoilertv.com/2010/05/gossip-girl-season-finale-spoilers.html ואם כבר מדברים על הפרק האחרון, אז רק משהו קטן לגבי העונה ה-4. ככל הנראה 2 הפרקים הראשונים יצולמו בפריז-מגניב לא?

../images/Emo58.gifפרק ..

ממש נחמד האמת O: א ה ב ת י :) הקטע עם ויליאם והכדורים וזה . ושבלייר וצ'אק שיתפו פעולה והכל היה ממש יפה :) אבל די ברור שהם לא יחזרו :( אני מחכה לתרגום כי היו כמה דברים שלא ממש הבנתי חח XD לא מתה על סרינייט הם כמו זוג זקנים! וונסה ודן הם מכורים ללימודים וכאלה ולא יודעת . השילוב שלהם לא עושה לי טוב . >: עם כמה שמוזר להגיד .. את נייט אהבתי רק עם בלייר אבל כמובן שצ'אק ובלייר זה הכי

למעלה