4 חודשים לא כתבתי... הבן חזר מטיול

4 חודשים לא כתבתי... הבן חזר מטיול

בצרפת (טיול שהתנגדתי שייצא אליו אבל הוא בן 22 ולא ממש רציתי לעשות יותר מידי בלאגן) חזר לבידוד. בהתחלה אמר לדירה של חבר אח"כ למעונות טח"כ הביתה אח"כ וסופית החליטו ללכת לדירה ריקה של משפחת החבר. טוב. אז צריך לעזור להביא בגדים אוכל דברים מחשב.... אין בעיה בכל מקאה הייתי עושה את זה גם אם היה חוזר למעונות בלי קשר לבידוד...

אבל כל ההתנהלות מולו לא נעימה לי. הוא צבקש דברים שאין לי למשל קלפים ובאמת שאין לינבעיה לחפש קלפים לא קיימים בבית (שאלתי פעמיים האם יש אצלו קלפים ואין תשובה) בסוף קמיתי קלפים. הבאנו ששבש הבאנו פלייסטיישן הבאנו עוד שקיות ועוד כמה דברים וכמובן מי יחזיר את חליפת הסקי ששכר? אמא. מה אכפת.לך יש לך אוטו... זה בסדר. אין בעיה. אפילו הצעתי ואז התברר שיש,שם קרע קטן ובסוף התברר כוואחד קרע של לפחות 10 ס"מ ויש בפנים מילוי זה לא לתפור שניה וזהו.

ביקשתי שיברר מה דונה של חליפת אדם שנמצא בבידוד אפשר בוואצאפ. לא בירר רק ביום ראשון אחרי שהזכרתי שוב התקשר שןב ורק אז התברר שאפשר להחזיק אותה אצלינו עד,סוף הבידוד לכבס ב-30 מעלות ולהחזיר.

לא שמשרד הבריאות נותן מידע על זה אבל אם אנחנו אמורים לטפל בבגדים ובמצעים בכפפות הרי ברור שאני לא אמורה לתפור את החליפה לפני שכןבסה וכאמור אי אפשר ךכבס אותה אלא ב-30 מעלות ולא לפי המםצת משרק הבריאות ב-60 מעלות לפחות.

הילד נסע? סבבה חזר לבידוד. קורה אבל למה כל העסק על הראש שלי??

אבל זה פשוט. לא? מה אכפת.לך לתפור? תאכלי לתפור?

לא סיימנו עם זה הוא רוצה שנביא אליו את הכלב (זה בית גדול עם חצר פרטית). נכון אמרו שלא ידעו על בעלי חיים שנדבקו אבל מצד,שני נאמר לשים מסיכה ליתר בטחון בנוסף.... מה שונה פרוות כלב מבגד? למה שהפרווה שלו לא תשא את הוירוס.

אני מגזימה. נכון? תגידו לי שאני מגזימה.

סתם מבקרת

Active member
למה כל העסק על הראש שלך? כי את לוקחת את זה על עצמך. הילד

בן 22 ויכול להתנהל עצמאית. נמצא בדירת הורים של חבר? בטוח יש שם מכונת כביסה. שילמד להשתמש בה, יעזור לו גם לעתיד. המקסימום שהייתי עושה במקרה כזה זה להביא אוכל, להתעניין בשלומו, לעודד ולסמוך עליו שידע להסתדר גם בלי ש"תפרפרי" סביבו. את לא עוזרת ל"ילד" אלא מאפשרת לו לא לקחת אחריות על חייו והחלטותיו ו..כן, אני יודעת שכאמא קשה לשחרר וקשה לראות את ה"ילד המסכן נאבק" כדי להסתדר לבד (יש לי 4 משלי) אבל אם לא תלמדי לשחרר ולתת לו להתמודד תגרמי עוול לעצמך ובעיקר לו.
בכל מקרה, קבלי חיבוק.

mykal

New member
אני מבינה את מה שכתבו לך

עד כאן.
אבל כיון שאני "מכירה" אותך מפוסטים קודמים שלך,
את עושה נכון, כי זו מי שאת.
הרי אלולא הית עושה כל מה שמבקש/צריך,היית מתיסרת,
וכותבת כאן --כמה את מרגישה רע, בעובדה שלא עשית.
אז את אמא בכל ישותך, את תרוצי עד סוף העולם עבור ילדיך,

אם זה נכון או לא! לא חושבת שיש תשובה נכונה.
כל אחד עושה מה שמתאים לו, מה שבנה בדינמיקה בין הורה ילד.
אם זה טוב לילד---ימים יגידו.
בכל מקרה---תהיי שלימה עם ההחלטות ועם המעשים שלך.

ואני רק מקווה בשבילו שלא יעלו על זה שהוא הסתובב בטכניון

בזמן שהיה צריך להיות בבידוד...

מקווה שכולם רואים. תודה לכל העונים

אגב, מה דעתכם על הורים שנקלעו עכשיו

למצב שהם נאלצים לשלם 10,000₪ כדי לחלץ.את הילדים שלהם (אותם הם "שחררו") מברזל, מפרו וכו?
&nbsp
חלקם נקלעו למצב אולי לא באשמתם. חלקם בטפשותם אמא אחת איימה על הבת שלה שאם היא לא תחזור ארצנ היא עולה על מטוס ךהחזיר אותה.
&nbsp
לא נראה לכם שהקריאה לשחרר לא במקום?
&nbsp
הילדים של היו צריכים לקבל החלטה. אם הם רוצים שחרור אז זה 100% שחרור אין חצי חצי.

למעלה