4:20 פרק 16 לצפייה ישירה

• פותח הנושא popay02
  • פורסם בתאריך
P

popay02

Guest
לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

4:20 פרק 16 לצפייה ישירה, 4:20 פרק 16 להורדה, 4:20 פרק 16 שידור חי, 4:20 פרק 16 שידור ישיר, 4:20 עונה 1 פרק 16 לצפייה ישירה או להורדה, 4:20 עונה 1 פרק 16 שידור חי ישיר, 420 פרק 16 לצפייה ישירה או להורדה, 420 פרק 16 שידור חי ישיר, 420 עונה 1 פרק 16 שידור חי ישיר לצפייה ישירה או להורדה, 4:20 סדרה הוט 3 פרקים מלאים – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסדרה: אסי וניבי (עוז זהבי ויובל שרף) גרושים והורים לגאיה (עמנואל פפר), החולה באפילפסיה קשה, מתאחדים בכדי להשיג עבור בתם את ה”נירוונה”, זן קנאביס שפותח בישראל, והשמן המופק ממנו הוא הדבר היחיד שמונע ממנה את ההתקפים הרבה אנשים לא מבינים כמה שיעורים אתה יכול ללמוד דרך ספורט, גם אם אתה אף פעם לא משחק ברמה קולגיאלית או מקצועית. ולא רק פרשיות מעורפלות כמו "שחק חזק" או "תנסה כמיטב יכולתך". אני מדבר על ידע אמיתי, ישים, בר-פעולה שיכול להשפיע באופן מוחשי על חייך הבוגרים. עבורי, הלמידה שרכשתי בספורט תורגמו בצורה חלקה לקריירה שלי - אני מאמין שאני סופר טוב יותר וחבר חזק יותר לקבוצה הודות לאימון מוקדם בבוקר ולמשחקים בשעות הלילה המאוחרות. רוצה ללמוד את השיעורים האלה בעצמך מבלי לקחת כדור כדורגל אחד לפנים? תפסתי אותך! המשך לקרוא. שחקנים: עוז זהבי, יובל שרף, אלמה דישי, עמנואל פפר, דולב מסיקה, נווה צור, עדי אלון, שון סופטי, שלומי קוריאט, חנן סביון, שון מונגוזה, אקי אבני, דנה סמו, רועי אסף...​

למעלה