40 שנים לצאת האלבום המופתי לדעת רבים- "נגיעה אחת רכה" של גברת נורית גלרון שיצא באפריל 1984

feldman89

Well-known member
בדיוק לפני 40 שנים, יצא האלבום המעולה ברמות "נגיעה אחת רכה" של נורית.
האם אתם אוהבים את האלבום שנחשב אז למצליח והותיר כמה קלאסיקות או שהוא לא קלע למטרה?
איזה שיר או שירים אהבתם במיוחד? אפשר לציין יותר משיר ובשמחה לדרג
מה עושה את האלבום הזה למיוחד או מדוע הוא שרד את מבחן הזמן?
הנה רשימת השירים:

feldman89

Well-known member
אני עונה:

האם אתם אוהבים את האלבום שנחשב אז למצליח והותיר כמה קלאסיקות או שהוא לא קלע למטרה?
מאד אוהב, חלק מהדרך שלה היה לבנות את ההתפתחות וכאן יש שילוב נהדר בין רוק אייטיז לבין הבלדות הרומנטיות שלה ושירי פופ ג'אז מיוחדים. מאד מצער שלא היתה לה נוכחות בולטת במצעדים אבל היא לא זקוקה כיום למצעד ולפרסים(עם כמה שזה עושה ומחמיא) ועובדה שחלק מהשירים באלבום שורדים יפה את מבחן הזמן. לדעתי מדובר באחד האלבומים הכי טובים ומושלמים שלה(חחח... יש לה הרבה אלבומים איכותיים).
מדרג לפי האהבה כי בכל יום משתנה הדירוג שלי :
1. למדני את השיר הפשוט
2. השיר על הארץ
3. נגיעה אחת רכה
4. השיר שהוא שר לי בגשם
5. חגיגה בצמרת
6. באפלה
7. מה אתה חושב
8. הבוקר שלמחרת
9. סרט כחול
10. מישהו בוכה

אלבום של שילוב כל הסגנונות שבהם התמחתה ורצתה לגעת, שירים עם טקסטים מיוחדים ומרגשים. זמרת עם קול עמוק ויכולות ווירטואוזיות מרשימות!!!!

ady18

Well-known member
אני עונה:

מאד אוהב, חלק מהדרך שלה היה לבנות את ההתפתחות וכאן יש שילוב נהדר בין רוק אייטיז לבין הבלדות הרומנטיות שלה ושירי פופ ג'אז מיוחדים. מאד מצער שלא היתה לה נוכחות בולטת במצעדים אבל היא לא זקוקה כיום למצעד ולפרסים(עם כמה שזה עושה ומחמיא) ועובדה שחלק מהשירים באלבום שורדים יפה את מבחן הזמן. לדעתי מדובר באחד האלבומים הכי טובים ומושלמים שלה(חחח... יש לה הרבה אלבומים איכותיים).
מדרג לפי האהבה כי בכל יום משתנה הדירוג שלי :
1. למדני את השיר הפשוט
2. השיר על הארץ
3. נגיעה אחת רכה
4. השיר שהוא שר לי בגשם
5. חגיגה בצמרת
6. באפלה
7. מה אתה חושב
8. הבוקר שלמחרת
9. סרט כחול
10. מישהו בוכה

אלבום של שילוב כל הסגנונות שבהם התמחתה ורצתה לגעת, שירים עם טקסטים מיוחדים ומרגשים. זמרת עם קול עמוק ויכולות ווירטואוזיות מרשימות!!!!
באיזה מיקום דירוג האלבום?אצלך

למעלה