"40"

OrlyNL

New member
"40" ../images/Emo168.gif

I waited patiently for the Lord He inclined and heard my cry. He brought me right out of the pit, out of my miry clay. I will sing a new song, How long to sing this song? He set my feet upon a rock, and made my footsteps heard. Many will see, Many will see and fear. I will sing, sing a new song. How long to sing this song?​
--------------------------------- לא הרבה שמים לב, אבל השיר "40" שסוגר את האלבום War, מתחבר לשיר Sunday Bloody Sunday, שפותח את אותו אלבום. והקשר הוא כמובן המשפט-שאלה : "How Long must we sing this song" לעומת סאנדיי, שבו הוא מופיע בצורת שאלה מתריסה, וב 40 הוא מופיע בתור תפילה שחוזרת על עצמה, בצורה הרבה יותר רגועה ושלווה... אחת הסיבות שאני אישית מאוד אוהבת את השיר הזה, היא שיו2 נוהגים לסגור איתו את ההופעות שלהם. אי אפשר לתאר את האנרגיה והצמרמורת שעוברת בגוף, בזמן שהקהל שר במלא העוצמה את ההימנון החוזר : "How Long must we sing this song". לאט לאט ארבעת המופלאים יורדים מהבמה כשהקל שר ברקע, ומשאירים את לארי לבדו על הבמה, כשהוא מלווה את הקהל בתופים. זה הרגע שההופעה נגמרת, ואני מתבאסת שאי אפשר להתחיל הכל מהתחלה באותו הרגע.... בהחלט רגע קסום ומיוחד |מלך|

OrlyNL

New member
../images/Emo41.gif יש סקר חדש ../images/Emo70.gif

הצביעו והשפיעו

anatotel

New member
סקר טיפל'ה בעייתי

כולם מוכשרים ולמצוא את המוכשר ביותר זה כבר פשוט להצביע לחבר הלהקה המועדף עליך... אז אני בחרתי את חבר הלהקה המוכשר ביותר בלהראות מגניב תמיד, עם הבגדים הכי מוזרים, הבעת פנים קרירה ודפיקת פוזות על הבמה תוך כדי עשיית העבודה הקלה ביותר... מה שגם הופך אותו למגניב ביותר! אדם קלייטון יקירי!

steelwater

New member
שיר מעולה

40 שיר מעולה ומאד מרגש. ואת צודקת, המילים באמת מזכירות את Sunday bloody sunday. אני גם אוהבת שהם שמים את השיר הזה בהופעות, הוא כאילו לא קשור, כי הוא ישן כזה, אבל בעצם יש כמה שירים מאותה תקופה אז לא ידועת, הוא נותן לי הרגשה כזאת ששיר שפתאום מופיעה בהופעה כדי להיזכר בעבר של הלהקה.

OrlyNL

New member
את יודעת מה?

יש ליו2 איזה קטע כזה - פתאום באמצע ההופעה לדחוף שיר ישן ולא מוכר. בסיבוב הנוכחי, למשל, הם שרו שני שירים לא מוכרים מתוך Boy. דווקא "40" מאוד קשור - הם סוגרים איתו את ההופעה כבר הרבה שנים, והקהל יודע לצפות לזה. בקשר לשירים האחרים שהם "תוקעים" שם...לא יודעת, לא מתה על זה. זה קצת מוריד לי את האנרגיה פתאום לשמוע שיר ישן ונשכח שאף אחד לא מכיר...

למעלה