45 יום ללא צעירים חסרי מנוח. האם התייאשתם ?

מאור 215

New member
45 יום ללא צעירים חסרי מנוח. האם התייאשתם ?

לפי האתר של צעירים חסרי מנוח - תקצירי פרקים עברו כבר 45 מאז ההחלטה הנבזית של HOT להוריד את הסדרה ועדיין לא הצלחנו לשנות את רוע הגזירה. האם צפו בסדרה כלך כך מעט אנשים ש-HOT החליטו שאפשר להתעלם מהם ? האם קרוב ל-200 שקלים שאנו משלמים בחודש עבור חבילת הבסיס לא יכולים לממן את הסדרה ? האם אתם מסתפקים בתחליף ההזוי ששמו "היפים והאמיצים" ? האם אנו לא יכולים להרים מרד צרכנים כמו שצריך ?

venustudent

New member
באמת צריך לחשוב מה לעשות

ראיתי שבעצומה יש כבר יותר מ-1700 חתימות, אולי כדאי להתארגן ולבוא עם העצומה ל"הוט". צריך בשביל זה מישהו עם יכולת ארגון טובה של אנשים.

python 4

New member
בהוט לא ספרו אותנו בכלל..

צח"מ לא תחזור, גם אם נבצע הפיכה צבאית מול משרדיהם. אני חושב שההודעה שהיא לא תחזור השנה היא אופטימית - זה אומר שאולי ישקלו להחזיר את זה לעונת השידורים בשנה הבאה..

brum

New member
לצערי כן

כבר נמאס לי לרדוף אחרי פרקי הסדרה, זה נהייה ממש פרויקט להתעדכן, מוציא את כל ההנאה מהסדרה. למי שבאמת איכפת אין מספיק כח לשנות וכמו שפייטון כתב - לא סופרים אותנו בשום מקום. אז מאוד עצוב לי אבל יש לי חיים גם בלי צח"מ, ואולי כמו שהחזירו את היפים והאמיצים אחרי מספר שנים (בהם אף אחד לא הביע בכלל געגועים לסדרה) יעשו הפתעה ויחזירו את צח"מ, אפילו לא אכפת לי אם יתחילו מאיפה שהסדרה נפסקה או יקפצו מספר שנים קדימה.

venustudent

New member
נדמה לי שגם על "היפים" הייתה מחאה

זכור לי במעומעם שחתמתי על עצומה נגד הורדת הסדרה או משהו (אגב, גם במקרה ההוא לפחות הייתה אופציה להתחבר ליס ולצפות בזה).

צריך לכתוב מכתב ל-HOT

חייבים לעשות מעשה. בואו נכתוב יחד מכתב ל HOT . לא מפסיקים לצופים סדרה באמצע. זו ממש חוצפה!

תמי163

New member
תודה על התקצירים

תודה על התקצירים מאור!! בינתיים טוב שיש את התקצירים, על מה שחשוב קשה לוותר!!! אולי אפשר להתארגן, אולי זה קצת נאיבי, אבל כדאי לנסות, לדבר עם מי שמחליט, את ההחלטות שם בהוט,אולי אפשר להגיע למנכ"ל הוט, ופשוט להסביר בצורה יפה את המצב, ואולי להגיע להבנה מסויימת, אולי איזו הצעה, אני לא יודעת מה, פשוט צריך לחשוב על משהו משכנע, אולי בכל זאת יתחשבו בנו, ביי תמי

קספר7

New member
אני כבר מזמן התנתקי מהם

וגם אמרתי לנציג השירות שיגיד לממונים שלו שזו הסיבה (לא שנראה לי שהוא ספר אותי...) בכל אופן, כל עוד אנשים ימשיכו לשלם המון כסף עבור שירות שממנו הם לא מרוצים, כך להוט לא תהיה סיבה להחזיר את צח"מ. אני בכל אופן הייתי רואה בטלויזיה מלבד ערוץ 22 ו 10 רק את צח"מ.. כך שברגע שהורידו ממש לא היתה לי בעיה לעבור לממיר שקונים ב 400 ש"ח וקולטים את 22 ו 10

למעלה