5 ימים בשבועות-כל הכבוד!

syoni

New member
5 ימים בשבועות-כל הכבוד!

התחריות היו מאורגנות היטב והרבה כבוד למארגנים. תירגול טוב לקראת אליפות העום שנה הבאה! ניתן לשפר את רמת העידכון באינטרנט והאתר שקרס. יוני שור

IlanShacham

New member
ארז שלו ../images/Emo47.gif

חבר'ה, נפל דבר בישראל! כל הכבוד לארז שלו ולשאר העושים במלאכה על ארוע מסדר גודל שכמותו לא נראה בשמי הניווט (למיטב ידיעתי...), שהיה מתוקתק ברמה יוצאת דופן. תודה רבה, ארז! עכשיו אני סמוך ובטוח שיש על מי לסמוך שתהיה כאן אליפות עולם הרמה גבוהה בשנה הבאה.

מצטרפת לברכות החמות../images/Emo70.gif

ארז, יצאת מנצח!!
מתוך שני הימים שהשתתפתי אני חייבת להגיד שהניווטים היו אתגריים וכייפים מי שלא השתתף בניווט הספרינט לא יבין כמה מהר אפשר להגיע לחדר האוכל בקיבוץ
על הניווט בעמק כבר כתבתי בפורום הרגלי... גם כל המסביב- חולצות, סנביצ'ים, פרסים וכל האווירה מסביב עשו את האירוע למיוחד, יוצא דופן ובהחלט בסיס טוב לתכנון אירועי האופניים הבאים

מצטרף לברכות

כל הכבוד למארגנים, השתתפתי כל יום ונהניתי מכל רגע. והערה אחת - המיפוי לא בוצע לפי התקן לניווטי אופניים. הסינגלים מופו חלקית בלבד וסומנו לפי השיטה של ניווט רגלי חובה לתקן לקראת אליפות העולם.

אזרחי

New member
גמני

טרם הספיקותי להכנס ולכתוב את רשמיי, תודה והערכה לאירוע הגדול והמורכב ביותר שהיה בארץ בתחום הניווט הרכוב. שפו ענק!!! היתה חוויה נהדרת, אווירה מיוחדת ורמה גבוהה. לצד כמה הערות קלות לשיפור שאותם אעביר בנפרד למען התארגנות לאליפות העולם, הדבר החשוב הוא שהיתה תחרות מצויינת עם לא מעט חידושים בענף, שהוכיחו שיש הרבה דברים שאפשר לעשות ובהחלט יש עוד למה לצפות. ההערה היחידה שהותירה לי טעם מר היתה הבחירה העגומה במפת מזרע, ותחרות רכיבה כמעט ללא אתגר ניווטי. גם שילוב ה"סינגלים" של האופנוענים היה מסוכן ביותר ומיותר. לעומתו, התחרויות באלון הגליל ובתל מגידו היו מעולות. מסלול ניווט אלון הגליל היה אחד הטובים שהיה בארץ, ואילו במגידו שילוב הביקור דרך האתר הארכיאולוגי היה חוויה מדהימה - סוף העולם (ארמגדון)! אז הערכה ותודה גדולה לארז שלו ולצוות הגדול שעזר לזה לקרות. כמו כן, כבוד ענק לגל כהן אשר ייצג אותנו והגיע להישגים מעולים. תמשיך כך! בהצלחה באליפות העולם בפולין!!! אגב, משיחות עם הנווטים מחו"ל, בשנה הבאה אם רק יהיו להם הזדמנויות הם יגיעו פה כמה שרק יוכלו לקראת הדבר האמיתי - אליפות העולם. הם לוקחים את הנושא ברצינות רבה וישמחו מאוד לבוא לתחרויות ואירועים אשר יעזרו להם בהכנות לתנאי הקרקע ושטחי הניווט להם הם לא רגילים. תחרויות כמו אליפות הנגב בינואר ואם יהיה סופשבוע של ניווטים ימשכו אותם להגיע. זו יכולה להיות הזדמנות גדולה עבורנו להתחרות ולהכיר מתחרים נוספים מצמרת הענף בעולם, ולשפר את ההכנות לקראת האליפות.

Erez Shalev

New member
תודה רבה

למרות כל הקשיים בהכנות, אני חושב שזה היה שווה. היתה אווירה נהדרת וממש נהניתי מכל רגע. באמת. שילוב המפות באירוע נועד כדי ליצור מגוון מצד אחד, נוחות לארגון (מבחינה לוגיסטית) מצד שני, ומהצד השלישי -להדגיש את הייחודיות של העמק. מסכים לגבי ההישג של גל כהן. הישג אדיר שאני לא בטוח שנראה כמותו בכל ענף הניווט בארץ. עם כל הכבוד לפבל גבוזדב, נווט ישראלי לא מנצח כל יום מירוץ WRE עם מתחרים ברמה הזו (מה-30 הראשונים בעולם). הוא הגיע מוכן במאה אחוז למסלול הקשה מכולם וניצח ב"מאני טיים". גם את אליפות ישראל וגם בתחרות כולה. גם הפולנים וגם מיכי התרשמו מאוד מיכולתו, ואם נשקיע בו עוד קצת בשנה הקרובה אולי נזכה לפודיום באליפות העולם. כל הכבוד! העונה הבאה - אני מזמין את כולם לפנות אליי בהצעות שונות לגבי מיקום ותאריכים לניווטים רכובים (לא השבוע. אני טס לשבוע בגיאורגיה...). וגם, אני מחזק את ארז בעניין הנווטים הזרים. אם נארגן ונודיע להם - הם יבואו. יש כבר שלד ראשוני לעונה הבאה - אפשר עוד לתת לו בשר.

למעלה