5 תרופות קסם לדחיינות!

ommerl

New member
5 תרופות קסם לדחיינות!

אספתי עבורכם 5 אסטרטגיות פשוטות שאתם יכולים להשתמש בהן בנפרד או ביחד ברגע שאתם מעוניינים להפסיק לדחות משהו ולעשות אותו.

זה יכול להיות שטיפת כלים או תשלום דו"ח או אפילו לצאת לאימון.

זה יכול להיות מראש אם יש משהו שאתם יודעים שאתם תמיד דוחים, זה יכול להיות בזמן שאתם קולטים את עצמכם דוחים משהו או בכל זמן אחר.

אני ממליץ לחשוב מראש על משהו שאתם דוחים או רגילים לדחות כשאתם צופים בסרטון כדי להפעיל כבר במהלך הסרטון את האסטרטגיות האלה, ככה תלמדו הכי הכי טוב שאפשר.

ommerl

New member
איך להתמודד עם רגש קשה ומציף? (סרטון עבורכם)

היי חברים. הכנתי סרטון שבו אני מספר על הדרך שלי להתמודדות עם רגשות מכל הסוגים. בין אם זה כעס, עצב, חרדה, בושה וגם אם זו התרגשות ושמחה. אני משתף ממש איך יישמתי את זה ברגעים קשים ומה היו ההשלכות של זה על החיים שלי.

מוזמנים לצפות באהבה

ommerl

New member
איך להספיק את כל המשימות שיש לנו לעשות ולעמוד בזמנים בלי לאח

יש לי רק תשובה אחת לזה: ניהול זמן.
לפני שידעתי לנהל את הזמן שלי, הזמן היה נוזל לי בין האצבעות. הייתי מסיים יום עבודה עם מעט מאוד דברים שהספקתי ולא הבנתי איך אני יכול לעשות אחרת.

הבנתי שיש לי זמן לעוד דברים אבל לא הבנתי למה אני לא מצליח לנצל אותו עד שנתקלתי באסטרטגיות של ניהול זמן שבזכותן הצלחתי גם לגדול עם העסק ולהכיל כמות גדולה של פעולות מסוגים שונים שקורות באותו יום.

אני מסביר את האסטרטגיות שאני משתמש בהן ועבודות לי בסרטון חדש בערוץ. מוזמנים לצפות באהבה.

ommerl

New member
מה שלא לימדו אותנו בבית הספר: איך ללמוד ואיך להתכונן למבחן?

כשהייתי סטודנט לתואר ראשון הייתי מהסטודנטים המעצבנים האלה שהיו מגיעים רגועים למבחן, קוראים ספר קריאה מעניין להעביר את הזמן עד שמתחיל המבחן כשמסביב כולם חורשים ולחוצים.
&nbsp
סיימתי מצטיין דיקן בלי שימוש בריטלין (למרות שהיו לי הפרעות קשב וריכוז). סטודנטים אחרים חשבו שאני חכם או גאון, או שזה בא לי בקלות והאמת שזה עצבן אותי קצת כי זה ממש לא היה נכון. עבדתי קשה וחכם. היו לי אסטרטגיות ברורות לאיך ללמוד במהלך הסמסטר, איך ללמוד לקראת בחינה ואיך להתמודד עם הבחינה עצמה (הרי אף אחד לא לימד אותנו בבית הספר איך ללמוד).
&nbsp
בסרטון הזה אני חושף מרכיב עיקרי באסטרטגיות שלי- השימוש וההסתמכות על הזיכרון לטווח ארוך.
&nbsp
השימוש באסטרגטיות שלי יעזור להפחית את חרדת הבחינות בשתי דרכים:
1- אתם מקבלים אינדיקציה מדויקת לגבי הידע שלכם לפני המבחן
2- אתם מבינים איך זיכרון עובד ולא נלחצים מזה שאתם חושבים שאתם אולי לא יודעים את החומר
&nbsp
כמו כן אתם תזכרו טוב יותר את החומר לאורך זמן גם אחרי הבחינה.
&nbsp
*אם יש לכם חרדת בחינות שנובעת מחוסר ביטחון כללי, פחד ממה שיחשבו עליי, דברים מהסוג הזה- זה סוג של חרדת בחינות שאני לא מכסה בסרטון הזה.
&nbsp
שתפו עם אנשים שזה יכול לעזור להם

למעלה