558 - הפרק האחרון - יצא|זבנג|

מה שיש לי להגיד, זה- (היזהרו, חפירה.)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ..איפה הסקס? תודה, ויום טוב.

Joan007

New member
אני יודעת שאף פעם לא הגבתי כאן...אבל!

סוף כל סוף, לאחר כ..12 שנה שהמנגה הזאת משגעת את העולם, הגיע הזמן להיפרד! פרק הסיום היה מאוד חמוד, כמובן גם אני לא מבינה למה לא הייתה נשיקה, אבל גם אני התאהבתי בילדים של מירוקו וסאנגו~ מה שהכי הצחיק אותי זה ההערה של רומיקו טקאשי בסוף: "לכל המעריצים, תודה רבה על ההמתנה כל הזמן הזה, צפו לעבודות אחרות שלי.." משו כזה. כן...פעם הבאה תעשי עבודה פחות ארוכה וחופרת=)

ketty the sheep

New member
ביאסה!

סתם, לא באמת קראתי, אבל איכשהו משעשע אותי לראות את זה נגמר ואת כולם מתחרפנים...

mimi12121

New member
אהמ...

לא ממש הבנתי למה קאגומה ואינויאשה לא התראו 3 שנים... ולמה לעזאזל היא פתאום נזכרה בו אחרי כל הזמן הזה?? סתם סיום קיטשי ומאכזב. הסיום האופטימלי בשבילי: נארוקו קם לתחיה והורג את קאגומה (הללויה), סאשומורו משתלט על העולם יחד עם רין, קיקיו כובשת מחדש את ליבו של אינויאשה והם ממשיכים לשוטט בעולם ביחד,מאוהבים לנצח נצחים. חבל שאני לא כותבת את הסופים =(( בהזדמנות זו אוסיף שאני חדשה בפורום,אני בת 13 וקראתי את כל הפרקים ^.^ אחלה פורום =)

../images/Emo15.gif ברוכה הבאה, אבל....

קיקיו די... מתה. מזמן. נכון שהיא חזרה לחיים, מתה שוב, חזרה לחיים ומתה עוד פעם אבל זהו. הפעם היא נשארה מתה! (סוף סוף, שלישית בעולם האנימה מבספר המיתות, אחרי גוקו מDBZ וקוטורי מX) והיא דמות נוראית, די. מאז שהיא קמה לתחיה בראשונה היא OOC לחלוטין למי שהיא הייתה קודם. מה שדי הורס את הקונספט היפה של ה"קיקיו המקורית". זה שקאגומה לא זזה מבחינת פיתוח דמות במשך פאקינג כל הזמן הזה זה סיפור אחר, כמובן. הייתה ונשארה קפטיין אוביוס. והי, זו רומיקו. זו הסיבה שהיצירות שלה ככ"ך ארוכות, היא לא יודעת לכתוב סופים! (אני בעד שקלאמפ יתנדבו לתרום לה כמה. הן סובלות מעודף סופים חמור) וואי, החזרת אותי לגיל 13 עכשיו... אשא"ק ז"ל XD

mimi12121

New member
אני עדיין אוהבת את קיקיו

גם את הישנה וגם את החדשה. וקאגומה סתם מעצבנת... שמחה שהחזרתי אותך לגיל 13,זה אחלה גיל ^.^

../images/Emo15.gif בואי לא ניכנס לוויכוח על קיקיו-קאגומה

גוש הדאס נשארה נקודה סופר רגישה אצלי.... אפילו שלוש-ארבע שנים אחר כך. וואי כמה שנאתי אותה. בתור דמות ובתור בן אדם. היא פשוט הוציאה אותי מהכלים מרוב עצבים באיזשהו שלב. מבחינתי, אדם מת צריך להישאר מת. כמו קלאו ריד! (יש 14 כאלו. וכולם מתים! XDDDDD) אדם מת, מקומו בקבר. חוץ מזה, בסדרה יש שתי קיקיו. הישנה דמות נהדרת. החדשה היא רצח-אופי של הישנה. יש הבדל בין לאהוב את קיקיו ללא לאהוב את קאגומה. זה שקאגומה היא דמות שלא מתפתחת אפילו בחצי יום במשך סדרה שלמה וארוכה, זה באמת לא נעים. אבל, הי, אף דמות לא התפתחה לשנייה. אולי _קצת_ אינויאשה. ממש טיפה.

למעלה