6.6.06 בקומפורט 13 ועכשיו הסרט...

eviaman

New member
6.6.06 בקומפורט 13 ועכשיו הסרט...

אז אחרי הרבה ניסיונות כושלים להעביר את זה לאינטרנט טובא עזר לי ועשה את במקומי המון תודה על זה כאן תכנסו בקישור תורידו את הסרט ותעשו חיים ותהנו ... מקווה שתאהבו אביה http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=800B4587108874A3

אתה רציני???יש סרט של הערב?

אני בדיוק מורידה אותו(מי יודע אולי אפילו רואים אותי
)

eviaman

New member
היו שתי גירסאות ...

זו הגירסה הקצרה יותר הגרסה הארוכה יותר בת 10 דקות ורואים הרבה יותר קהל מכיוון שהקובץ נורא גדול זה נורא בעייתי להכניס אותו לאינטרנט.... לא נורא זה מספיק אני חושב... תכתבי תגובה מה את חושבת

yaarasta

New member
גאון, פשוט גאון!!

ראיתי את זה עכשיו איזה שלוש פעמים בפווווווול-אפ!! יש לך גרסא יותר ארוכה שאתה יכול להעלות אולי?! BIG BIG BIG UP YA SELF!!!

eviaman

New member
גיל שיידי ראנקס...

אני לא מצליח להעלות את זה ל YOUTUBE אולי תנסה אתה? ועם תצליח תודיע לי מה הכתובת...!!!! ואני יפרסם שנית תודה

sundhri

New member
חחח רואים אותי המון!!

איזה מצחיקולים:) הדאנס הראשון הרציני שהייתי בו... אם מקבלים כזה יחס-צפו לי בכל מסיבה!!חח.

eviaman

New member
באמת ? מי את .. תתארי לי אותך

מה לבשת ? כי צלמתי הרבה חמודות...

sundhri

New member
אמממ..מביך..חח.

לבשתי..מכנסיים כאלה רחבים שחורים..שרוואל כזה וגופייה לבנה.. שיער מתולתל בלונדיני..לא יודעת..חח. אוי,אני שונאת לתאר את עצמי. חח.

shukiman

New member
וואלה מתנה יפה הסרט

תודה, אני באמת חושב שיש מקום לתעד את הדאנסים החשובים. ויש דרישה לסרט המלא!!!!!!!!!!!!!! שוקי.

eviaman

New member
הסרט המלא...

רואים יותר דאנסים ויותר את התקליטנים הבעיה שהוא נורא גדול ויש בעיה להכניס אותו לאינטרנט. אני חושב האמת שהסרטון שהכנתי של ה5 דקות הוא מתומצת טוב מספיק טוב כדי להעביר מה היה שם בצורה ממוקצעת ומשעשעת.

למעלה