6.8 - יום עצמאות לג'מייקה :)

Carcass

New member
6.8 - יום עצמאות לג'מייקה :)

47 שנים של כיף חחח יאלקקק

Carcass

New member
חח משו נחמד מהאי,האם מבאדו מכשף?

Posted On August 05, 2009 Alliance obeah strong Yardflex interviewed a young girl out of Montego Bay by the name of Shelly and honestly she had the strangest story to tell. According to her, her life is a living hell right now as she feels she has been heavily scienced by one main member of the Alliance – Mavado. She said that being a fan of the DJs in the group she couldn’t wait to go to a stage in Montego Bay where she first came in contact with Mavado. “Him fi mi and like mi and start fi look mi and mi tell him sey mi have mi baby father and mi nuh interested inna no relationship,” she explained to Yardflex. Shelly claimed that the Gully God did not take lightly to his advances being turned down and he told her that “mi a guh frig yuh up.” According to her since then things have started to go downhill for her. “If mi pickney fi get a money from foreign it nuh work out. A pure torment mi inna. Mi and people round mi caan gree. Mi nuh know everyting just mess up.” Responding to Yardflex question on how the DJ would know where she lived to cause her to be in problems with her neighbours she quipped, “Mi nuh know it come een like sey a di ring whey him have one, it have certain powers…di first time mi si him mi sense something evil,” was the response. Shelly says she just wants the haunting to stop and that she can go back to living in peace with her neighbours and her child can propser. Posted by YardFlex at 10:58 AM אובי זה הוודו הג'מייקני למי שלא ידע... בכל מקרה,מבאדו,EVIL? חח

כל כך הרבה דברים קורים

ששכחתי לדבר על חגיגות העצמאות. באחת הגיחות שלי מצ'לסי להאף וויי טרי, ליד תחנת המוניות הענקית הציבו סאונד סיסטם מטורף שקיווה לנגן כל הלילה, אבל המשטרה סגרה את זה מוקדם יחסית באמצע הלילה. בTVG, ערוץ 1 של ג'מייקה, שידרו את החגיגות מהאיצטדיון הלאומי. אלו חגיגות, תאמינו לי. לא להקות צבאיות וזיקוקים, ייצוג של כל סיגנונות האומנות שמייחדים את ג'מייקה כמו דאנסהול, מרוץ אופנועים במרכז האיצטדיון לראווה, הרבה זמרים כמובן, הספקתי לראות הופעה של VOICE MAIL. האירוע המרכזי באיצטרדיון הלאומי של קינגסטון, היה השנה בסימן JAMAICA WILL CHANGE. אבל עם כל הג'מייקניות, העם הזה עדיין החליט שלא להתעלם ממותו של מייקל ג'קסון ובאמצע האירוע נוגן סגמנט שירי מייקל ג'קסון עם הופעה של מקומיים, בכיכובו של מייקל ג'קסון הג'מייקני, רקדן מפורסם באי שמגיע שנים לדאנסים מחופש למייקל ג'קסון ורוקד באופן מרשים מאוד. עכשיו הוא מקבל את רגעי התהילה שלו, ומופיע בכל רחבי האי (התארח בהופעה של אלפנט מאן בסאמפסט, נראה בהרבה דאנסים בקינגסטון). ואגב המחוות לג'קסון, זה פשוט לא מפסיק. מנגנים שירים שלו מכל הזמנים, שירים שאנשים כבר שכחו ואם לא מותו, אנשים לא היו נהנים מהם בדאנס, לפחות רובם. בדאנסהול נייט בסאמפסט כמעט כל האומנים עשו לו סוג של מחווה כלשהי, עלו עם כפפה או עם חליפה שמזוהה עם MJ. אין מה לעשות, זה הזמן לזכור את הדברים הטובים מהאיש הזה. מאוחר יותר בBEMBE THURSDAYS, ריצ'י פילינגס ניגן לבנות סגמנט של שירי עצמאות, דסטיניז צ'יילד וניו. הבחורות החלו להסתובב ברחבה ונטרפו מהעניין. אחלה חגיגות עצמאות סה"כ. ואלעד, רציתי ללכת לATI, שמעתי על זה כשהגעתי לנגריל, מפוצץ בשלטים שם של אין סוף הופעות בסופ"ש הזה. אבל אני לא מתחרט שאני לא שם כי יש NUFF VYBZ בבירה. המקומיים שיצא לי לפגוש באזור קינגסטון מתעניינים יותר בDREAM WEEKEND, אירוע ששכחתי איפה מתקיים בדיוק בסופ"ש הזה, והאלכוהול בו חופשי. מסיבות בריכה וכל מיני דברים כאלה. אטרקציה משפחתית בשביל הג'מייקנים... פוקרי.

למעלה