9 חודשי מאסר.

מקסים 45

Well-known member
לפני כשלושה שבועות גזר בית משפט השלום בפתח תקווה תשעה חודשי מאסר, בדרך של עבודות שירות, על אביתר גרוס, 35, מורה שביצע מעשים מגונים בילדה בת תשע בשטח בית הספר. השופט גם גזר עליו מאסר על תנאי, פיצוי של 40 אלף שקלים וצו מבחן.

מה דעתכם על העונש שקיבל הסוטה?

אין דרך להתייחס ברצינות בלי לקרוא את שיקולי ביהמ"ש, את מה שהיה שם בדיוק (ולא רק את עצם ההרשעה), ועוד.
עזוב,
במשפט מאין זה יושב העבריין לאורך כל המשפט מול השופט.
הנערה הנפגעת לא מופיעה בבית המשפט כי לא צד בעניין...
המדינה (מיוצגת ע"י פרקליט/ה מהפרקליטות)... הנאשם מראה
לשופט כמה שהוא מסכן ואומלל... הוא יכול להתחיל לבכות תוך כדי...
הכל ברמת היכולת של הנאשם כשחקן.... יטב לשחק יצא בזול... יראה
לכולם שהוא גבר... יקבל יותר. השופטים בישראל הם לא נמצאים בפלנטה שלנו... מורמים מעם...

SupermanZW

Well-known member
עונש קל מדי. העונש שאני הייתי מציע (רק מכיוון שלא סביר שבית משפט יפסוק שיכרתו לו את הפין והאשכים) הוא 50 שנות מאסר בפועל, פיצוי על סך 5 מיליון ש"ח לילדה (מצידי שהמשפחה המורחבת שלו תמכור ו/או תמשכן רכוש בשביל זה) והרחקה לצמיתות מקטינים שאם יפר אותה ישלם בעונש מוות.

מקסים 45

Well-known member
עונש קל מדי. העונש שאני הייתי מציע (רק מכיוון שלא סביר שבית משפט יפסוק שיכרתו לו את הפין והאשכים) הוא 50 שנות מאסר בפועל, פיצוי על סך 5 מיליון ש"ח לילדה (מצידי שהמשפחה המורחבת שלו תמכור ו/או תמשכן רכוש בשביל זה) והרחקה לצמיתות מקטינים שאם יפר אותה ישלם בעונש מוות.
סופרמן את בחור כלבבי.

נסיך.333

Well-known member
אתה בטוח שלא קיבל 9 שנים בפנים כולל עבודת פרך??
כי מה שהיה צריך לקבל...
או לחלופין 9 חודשים בפנים עם העבריינים הגדולים, לאחר המאסר הוא לא היה מעז להתקרב לקטינים
אם היה בכלל מסוגל ללכת...

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
היום הודיעו בחרשות שקלינאי תקשורת הטריד מינית ילדה שבה הוא טיפל.
ילדה בת 5.
אני כבר שעה שובר את הראש
עד כמה בנאדם יכול להיות חולה בראש.

למעלה