90 אחוז יותר מידי

carey2

New member
90 אחוז יותר מידי

החלטתי לשתף אותכם בסיפור קטן,כשאני מתחילה בקשר עם גבר,לא משנה מה טיב הייחסים ,הוא מתחיל לתפוס אחוז גדול בחיים שלי ,90 אחוז וזה יותר מידי,מחכה לטלפון לצלצול שיגאל אותי מהספקות,אם הוא רוצה אותי או לא .ואם הוא לא מתקשר ,אני נעלמת בתוך מערבולת של רגשות ומחשבות שמובילות אותי לדכאון רציני וחוסר יכולת לזיז את עצמי,נכון אתם בטח אומרים את המשפט הקבוע שזה שאני מודעת לבעיה זה כבר צעד אחד טוב אבל מה עם השליטה אך אני יכולה להפוך אותו לאחוז קטן ,ואני לאחוז הגדול,למה אני לא מצליחה לשלוט ,עכשיו אני בסיטואציה דומה והיום לא היה לי כוחות ללכת לשיעור קיקבוקסינג שאני אוהבת בגלל ספקות מה יקרה ?האם הוא באמת רוצה אותי ,ומחשבות מרובות ואי יכולת לעשות ניתוק מוחלט ,בעבודה .דרך אגב התחלתי היום לעבוד ,עשו לי חפיפה ולא הייתי מרוכזת ,אני הייתי מרחפת בעוד הם מדברים אלי ,אני חייבת שתייעצו לי אך לעשות את הניתוק הזה,האמת שאני גאה בעצמי שלא הלכתי לכאסח את האוכל במקרר,כי זאת סיבה טובה לבואם של הפרעות אכילה ,הדיאטה מתקדמת ואני מרזה ,אני התחלתי להסתכל על חצי הכוס המלאה ,יש עבודה אני בדיאטה ,ועם הגברים זה סיפור בפני עצמו אולי עד שהמצא את אותו אחד שירצה אותי 100 אחוזים ורק אותי, ולא יהיה בחששות מתחילת הקשר, וזה מה שקורה החששות מביאות אותי להתנהגות שגורמת להם לברוח ממני,ללחץ לפחדים ,לשאלות מיותרות ולבדידות בגלל ההתנהגות שלי מחכה לתשובה לילה טוב

ניאו30

New member
יש פה 2 דברים לדעתי

הראשון-הנחות לגביי אחרים,שלא בטוח שגם נכונות במציאות.לפעמים אנחנו נוטים להשליך מעצמנו על אחרים,לבנות סוגי סרטים(לרוב סרטי אימה או מדע בדיוני,ומדיי פעם קומי ופעולה חחח),ובעצם זה יכול להביא למחשבות,רגשות וגם מעשים על בסיס אותן הנחות, שלא בטוח שהן בכלל נכונות.אז אולי הדבר הראשון הוא לחשוב-האם באמת זה נכון? האם אני צריכה לפרש כל דבר לשלילה? ואם זה נכון-האם זה אומר משהו עליי ואולי זה בכלל קשור אליו? וכדומה. הדבר השני נראה לי מהותי יותר,וזו כל שאלת ה"אני" שלך.כאן השאלה היא-האם אושר הוא משהו שאנחנו יכולים להשיג מבחוץ ? האם אושר הוא משהו שאנחנו צריכים להיות תלויים באנשים אחרים בשביל להגיע אליו? לכל אחד יש את התשובות שלו...החשוב כאן,ככה נראה לי,הוא שהעבודה האישית צריכה להיות בכיוון של פיתוח זהות עצמית נפרדת,כזו שלא תלויה באחרים לשם כך. לפתח זהות עצמית זו משימה כבדה,אין ספק,אבל היא גם שאלה קיומית...שנוגעת לשאלות קיומיות,כמו למשל-האם אנחנו רוצים להסתובב בעולם כעלה נידף ברוח? או שאנחנו רוצים להיות בעלי מרכז שהוא עוגן לחיים שלנו? האם אנחנו רוצים לחיות מתוך עצמנו או מתוך אנשים אחרים או גורמים אחרים? וגם שאלת החופש- הבחירה החופשית מתוך רצון חופשי-האם חיינו משקפים החלטות ובחירות הנובעות מרצון חופשי או מרצון כבול/קשור? ועוד. כן,כן,שוב הרבה שאלות....תשובות לא אצלי...חחח...כל אחד צריך לפתח את התשובות בעצמו,מתוכו,ולא על סמך אנשים אחרים,ולכן אלו שאלות שכדאי שכולנו נשאל את עצמנו, בתור התחלה לפחות.

במידה מסוימת כל אישה

הפוגשת את הגבר ש"עושה לה את זה" מרגישה כמוך. זה דיי נורמלי. בין אם היא מודה בכך ובין אם אינה מודה בכך. ואגב גם גברים שפוגשים את" האישה שעושה להן את זה" חשים כמוך. רק מה הם לא מודים בזה, בגלל האגו. אז למרות הקושי פשוט ממשיכים הלאה. אם תרוצי אחריו, תתקשרי באובסיסוויות רק תבריחי אותו, אז אין לך ברירה תצטרכי ללמוד שליטה עצמית מהי.

3נזר

New member
נראה

שצורת החשיבה וההתנהגות האלה לא מביאות אותך לתוצאות טובות, לפחות מבחינת מצב הרוח שלך והתפקוד הכללי. האם יכול להיות שאת סומכת יותר מדי על אחרים שידאגו לכך שיהיה לך טוב? ה"ניתוק" שאת מחפשת הוא בדרך כלל בשליטתנו. לטעמי, אנו חייבים לעצמנו לבחור לשלוט במצב הרוח שלנו ובהתנהגותנו. עלינו לקחת אחריות על עצמנו כשלב ראשון. שיהיה לך רק טוב

למעלה