919

cool miki

New member
ועוד משהו
עכשיו כשאני חושבת על זה..

יש מלא רפרנסים לזה שהאימא באמת תמות..
גם מה שהיה בפרק הזה, על החתונה של הבת , וגם על זה שהיא אמרה לטד שהיא לא רוצה שהוא יחיה בסיפורי העבר,

ולא רק זה-
בפייסבוק של התוכנית, הפייסבוק הרשמי - הרבה אמרים שהמטפורה של המטריה הצהובה היא גם קשורה לאירגון של חולי סרטן/ מאבק בסרטן.
מישהו גם אמר שיש מצב שגם ברני ימות כי אף פעם לא הראו פלאשבק שלו בגיל מבוגר...
והרי לטד ורובין יש את ההסכם להיות ביחד אם שניהם יהיו רווקים בגיל 40+
אני יודעת שזה נשמע הזוי בהתחלה אבל הכותבים מסוגלים להכל, כל הצופים מרחבי בעולם חושבים שמהרגע שחשפו את האימא- הכל היה צפוי, היא מנגנת בחתונה וככה הם מכירים....אבל אני בטוחה שמכינים לנו הפתעה!

cool miki

New member

קובי סמולדרס {רובין} אמרה בראיון שאחרי ההקראה של הפרק האחרון היא בכתה והייתה עצובה והייתה חייבת ללכת :

http://www.mako.co.il/culture-tv/wo...441006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=389626226

סמולדרס גם חשפה בראיון שערכה לאחרונה מה הייתה תגובתה לפרק הסיום: "הלכתי לקרייג אחרי ההקראה הראשונה והייתי כזה 'מה הסיפור עם זה?'. הוא אמר לי 'את רוצה שאספר לך?', אז אמרתי לו 'ברור! אני חושבת שאני רוצה לדעת'. כשהוא אמר לי, ישר התחלתי לבכות והייתי חייבת ללכת. אמרתי לו שאני חייבת לעזוב ופשוט הלכתי". למרות הדרמה, היא אמרה שלדעתה צופי הסדרה יאהבו את הסוף. "הוא יפה ומאוד נאמן לחיים", אמרה.

DontEvenBlink

New member
עכשיו כשאני קוראת את זה שוב...

אני בטוחה שהסדרה תגמר בצורה לא ברורה. כתוב שקובי באה לדבר עם היוצר *אחרי* ההקראה של הפרק האחרון, כי כנראה היא לא הבינה מה הלך שם, והוא הסביר לה. כנראה גם הם לא רוצים שיבינו בהתחלה מה הלך שם... ואז להסביר רק אחרי כמה זמן, כדי להאריך עוד קצת את חיי הסדרה- גם אחרי שנגמרה.

ZaRiL

New member
לא מוצאת קישור לפרק באתר הקבוע.

אשמח לעזרה בנסר מאחר וגוגל לא עזר, תודה.

Ayelet 363

New member

אני חשבתי שהעניין עם האמא שלא באה לחתונה זו רמיזה לאמא של טד.

אהבתי את הפרק.

cool miki

New member
צפיתי בתחילת הפרק שוב,

נכון יש את הקטע הזה שטד והאמא אומרים "עכשיו אנחנו זוג זקן נשוי....עשינו את זה"
אני חושבת שהם הבינו שהם לא הולכים להזדקן יחד בגלל מחלה של האימא..ובגלל זה הם כאילו פיצו על זה עכשיו

אם הם הולכים להרגוג ת האימא אני לא אסלח להם !! אחרי 8 שנים שטד מחפש את האימא היא תמות ?!

E l S i

New member
המטאפורה של "החליפה המתאימה"

הגיעה לראשונה בTHE LEAP ובדיוק באותה המשמעות

למעלה