a-s

אלוני.

New member
a-s

עקבתי אחרי ה``דיון`` שנערך כאן אמש . הרמה אליה ירדת בבדיחה אינה ראוייה . ``אחרי מות קדושים אמור `` . אין ולא הייתה הצדקה למה שאמרת כאן . ואנא בלי הטיעון של מי התחיל , החוכמה היא לדעת לאן לא להגיע , ואתה הגעת אמש .

ben188

New member
למי אכפת

יהודי או לא - איזה בן אדם הוא זה מה שמשנה !!!

a-s-inv

New member
מה זה חשוב מה אני העיקר אני יודע מה אתם

מי אני מה אני זו בעיה שלכם שעוד לא גיליתם וזו עוד הוכחה להולכתי אתכם שולל פעם אני חרדי פעם מפדלניק פעם מכריז לבחור בברק פעם יש לי חברים ערבים פעם צוחק פה על ערבים פעם אני נאצי פעם משמיץ אחרים שהם כאלה פעם טוען שדרעי גנב פעם מליץ עליו זו החוכמה במקצוע הוירטואלי העיקר,,, מה כל אחד כאן אני יודע ממה כל אחד נפגע אני גם יודע זה בבדיחה וזה בתוכחה קשה תחי הפסיכולוגיה

אורי ז.

New member
אם קראת

אז תקדיש מחשבה למה שכתבתי , לא ייתכן שהבחור הינו יהודי, הוא חושב שהוא פוגע בי באופן אישי או מעליב אותי באופן אישי . אין בינו לבין יהדות כלום

a-s-inv

New member
למה בל י מי התחיל

אנשים כאן סוגרים בדיחות על אלוהים בלי לחשוב פעמיים אולי זה פוגע אולי לא לא ראיתי בין כולכם תוכחות ועצירות ראיתי בכם עצירות בשורוק אני כנגד זה פתחתי בדיחה ולא סגרתי בעתיד הקרוב אם העדר המטומטם שחושב שהוא חכם שנמצא פה ימשיך בזו הדרך הוא יקבל כמה כאלה ויש לי הרבה זכותך תהיה בסך הכל למחוק את ההודעה ובכיף רק תראה את ההבדל בין מי שבאמת שונא לבין מי שנוגע בנקודות הרגישות אם תרצה בשביל הכיף אגב,,,, הגשתי הצעה למכרז רב הישיבה בכלא מעשיהו ולא קיבלו אותי כי ,,,,,אין לי עבר פלילי טוב?

למעלה