!!!!!!!!!!!!Action For Election

!!!!!!!!!!!!Action For Election

מחר, יום חמישי 16.2 בקולטורה- מופע פותח של תמימי דעים הופעה חגיגית של איאם במופע אנטי בחירות מיוחד! אין אמונה בפוליטיקאים. עופרי פז סלקטה RPG 007 להקת רגאיי מדהימה מהצפון וכמובן מי עם לא A-mar סאונד השורפים!! זהו מסע בחירות אלטנטיבי לצדק פוליטי! הדמוקרטיה הישראלית של היום היא שוק מגעיל של ספסרי קולות, תן וקח של טובות הנאה וכספים לאור יום וללא בושה. כדי להיבחר לרשימה מפלגתית חייב אדם ללכלך את ידיו בזוהמה. עוד כחודש, כל אחד מאיתנו אמור לשלשל את הפתק לקלפי ולתרום להנצחת המצב המזעזע הזה. אז זהו... שלא!!!!!!! להקת איאם יוצאת ל"מסע בחירות" כדי לשיר את הדברים באור אחר. אסור לנו להסתנוור מקמפיין הפרסום הראוותני של - המפלגות הגדולות והעשירות שמלכלכות לנו את הסביבה והנוף- בשלטי ענק עם מסרים שקריים!! מפלגות שבשורותיהן עבריינים במוצהר, עם תיק במשטרה או אחרים תחת חקירה וחשד. שימו לב למפלגות הקטנות שבראש סדר העדיפויות שלהן עומדים: חופש הפרט וצדק חברתי. מפלגות נקיות כפיים. כי כמו שאמר הנסיך הקטן: "הדברים החשובים באמת סמויים לעין....." -לכל המעוניינים לעזור במסע ולהצטרף אל הדרך אנא פנו אל- נדב נישרי, קולטורה - 052-5571818 מקווה לראות אותכם מחר =) -כשף!

Nechi Nech

New member
כשף - תיקון קטנצ'יק.....

תמימי דעים - להקת הרגאיי מהצפון 007 - קרו חדש של טובא ג'ניין, אנוכי, Seeeeeeeeeeeeeen i וחגי. תבואו, יהיה חםחםחםחםחםחםחם.

אמת ותרשה לי להוסיף...

אחרי כמה ישיבות חשאיות, ארוחה אחת באווזי ומשהו כמו תשע כוסות תה אני רק יכול לאמר שאנחנו באים בשתי מטרות: לרצוח ולברוח...! המון כבוד לאיאם על היוזמה ל-RPG ול A-Mar Soundsystem. אסורררררררררר להחמיץ!!!!!

yaarasta

New member
משפט מעניין

מוכר לי מאיפשהו.......

RasPazG

New member
אני רק מקווה שלא תשכחו שזו גם חגיגת

יומהולדת לסוואה ולי...

טובא

New member
לא שוכחים לרגע ובגלל זה

אנחנו הכנו סט מטורף בישיבה חשאית הוחלט להקדיש לכם טיון מטורף במיוחד ליומהולדת המון מזל טוב לשניכם וים כבוד!!!

למעלה