Alice In Wonderland - טים ברטון הבמאי

Alice In Wonderland - טים ברטון הבמאי

הסרט אמור לצאת ב5/3/2010 וזו הולכת להיות חגיגה לעיניים כי זה סרט שפשוט תפור על ברטון! מי אמור לשחק? האם ג'וני דפ ישחק ואיזה תפקיד? האם הלנה בונהם בונהם קרטר תשחק ואיזה תפקיד? מי תהיה אליס?

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifאני חושב שאני יודע מי ג'וני יהיה

ג'וני יושב עליו או הכובען או החתול הבלתי נראה ועל הלנה יושב מלכת הלבבות מה שמעניין אותי מי יהיה הארנב ומלך הלבבות למרות שיכול להיות שג'וני יהיה מלך הלבבות גם זה מתאים לו יחסית...

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifיו אם ג'וני יהיה החתול אני אסע לשם ו

אאנוס לו את הצורה!
נו איזה חמוד זה יהיה.....

tali44

New member
אוף... הלוואי שג'וני ידובב שם. ../images/Emo10.gif

(זה אנימציה, נכון?) אבל אני רוצה ללכת לסרט הזה בכל מקרה, נשמע ממש מדליק! אבל אני צריכה קודם כל לראות את הסרט המקורי של דיסני למה אני לא אתמצא שם.
אבל הסרט הזה יצא עוד מלא זמן.

wolfyy

New member
אכן

זה יהיה סרט אנימציה, ואני חושבת שזה שזה פרוייקט של טים אומר שיש בהחלט למה לצפות!! זה הולך להיות עיבוד קודר וגאוני בנתיים יש רק שמועות על מי יקח חלק בקאסט, מפני שזה עדיין מאד טרי ונמצא בpre-production, אפשר להתעדכן בדף IMDB של הסרט.

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifוואי זה יהיה גדול!

אשכרה תפור עליו לעשות לזה עיבוד משלו.....

giladwin

New member
טעות, זה לא מצויר

זה בני אדם בשר ודם ... ואולי זה יהיה בתלת מימד כי דיסני עכשיו החליטו לעבור לסרטי תלת מימד כחלק משינוי אסטרטגיה. נראה לי יהיה פסיכודלי לראות סרט טים ברטון ועוד סרט מסטול כמו עליסה בארץ הפלאות ב3D, שיגיע כבר....חחח יואו, מזה חבל שלא מקרינים את הסיוט שלפני חג המולד בארץ כמו שעושים בארה"ב בתלת מימד כל שנה בליל כל הקדושים מאז 2005..... גם לנו מגיע!

BlackUnicorn

New member
בטח זה לא חדש לכם, אבל ב- 2010 טים

ברטון מתכוון לעשות את "עליסה בארץ הפלאות", עדיין לא ידוע מי יהיו השחקנים :) מתאים שג'וני דפ יהיה החתול המשוגע או שאפילו ישחק את כל הדמויות בכל מיני ורסיות. רק הוא מסוגל

tali44

New member
אל תדרכי לי על הפצעים!!../images/Emo7.gif

אני מתה שהוא ישחק שם וכל כך לא נראה לי שהוא יהיה שם, זה נשמע לי סרט כל כך מדליק!!

למעלה