Angels And Airwaves

B L I N K me

New member
Angels And Airwaves

ראיתם כבר את הלהקה החדשה שתום הסולן שלהם? ת'אמת אין מה להשוות בכלל לבלינק זה רמה שונה לגמריי. לא יעזור כלום אין על בלינק.. השיר היחיד שבינתיים אהבתי שלהם זה The Adventure כל השאר לא משהו :\

TwigTwig

New member
השיר היחידי שנורמלי שם

זה the war.. כל השאר מוזרים ודומים אחד לשני

FairY ZoNe

New member
ארר תום השווה הזה.

אני אוהבת גם את השיר הזה... אבל גם את Good Day אחלה שיר, חבל שרק תום נראה שם טוב חח.. איך אהבתי את מארק =[ *בוכה*

B L I N K me

New member
...

גם ממש אהבתי את טרוויס.. אווף זה כל כך מעצבןן !! הם לא יכלו לחזור?! למה לפתוח תלהקה הזאת למה לא פשוט לסדר הכל ולחזור?! זה ממש מעצבןן אותי.. כי בקושי יש להם שירים יפים! ולבלינק היו כל כך הרבה שירים יפים כל שיר שלהם היה יפה

FairY ZoNe

New member
אממ

דווקא לא ממש אהבתי את טרוויס =\ היו לו הבעות פנים דפוקות כאלה.. וכנראה באמת בהם לא יכלו להסתדר ובאמת חבל ומגיע להם מכות על זה! אבל אם אתה באה איתי לחפש אותם אני יתן להם נשיקה ואז מכות D:

B L I N K me

New member
...

זה ממש חבל כי הם להקה של בערך 12 שנים וכאילו בגלל שהם לא מסתדרים להתפרקק ?! אווווף ): למהה !!?!?! ):

FairY ZoNe

New member
אני עדיין בעד ללכת לחפש אותם :]

חח ואז נשאל אותם עם איומים
חחח... למהה למההה!!! *מחזיקה סכין חדה לגרון של תום* וגם את מוזמנת להכנס :] 336146887 כולם מוזמנים, אני אשמח לדבר עם כמה שיותר בלינקרים... איפה שאני גרה כרגע לא מתים עליהם =\ ואני בודדה ביותר חח...

B L I N K me

New member
:)

חחח אוקיי אני נכנסת אלייך :] ובכיף.. נאיים עליהם שאם הם לא חוזרים אנחנו הורגות אותם ;] זה כ"כ כ"כ חבלל שהם התפרקו !!

m i c k e y 15

New member
כל הזמן שאני שומעת אני אומרת לעצמי

למהההההה למהההה להתפרקק אתם כל כך טוביםם אוףףףףף זה מעצבן אותי כ"כ

B L I N K me

New member
נכוןן!!

אני גם בדיוק ככה תמיד תמיד שאני שומעת אותם או את Angels and Airwaves אני חושבתת לעצמי למה כוס עמק הם התפרקוו !?! ):

FairY ZoNe

New member
אני אומרת לך!

אני לא מתה בלי לפגוש - לגעת - ללטף -אוקי מוגזם אני לא מתה בלי לראות את תום!!!!!! כמה שהוא יותר גדול ממני [בערך 15 שנה] כבר נשוי + אני אוהבת אותו!!!! הוא כזה מושלםםםםםםםם

למעלה