art 2 עדכון

art 2 עדכון

6 למרץ(היום-רביעי) _______ אין 7 למרץ ________ RAW (חדש) בשעה 1:00 בלילה(מחר-חמישי) 8 למרץ _______ סטודיו ראסלינג (חדש) בשעה 22:00(מחרתיים-שישי) 9 למרץ(יום שבת) _______ אין

t-man

New member
אנשים ,אני חושב שאתם צריכים להגיד

תודה לשאול על השרות שהוא עושה בשבילכם עבודה טובה שאול

Frostey

New member
אל תהיה כל כך בטוח כי...

שבוע שעבר RAW התחיל ב2 ולא ב1!

אני אמרתי שיכול להיות שאני אטעה

שהיה שעון קיץ זה היה שעתיים יותר ממה שרשום בלוח השידורים שלהם ועכשיו שיש שעון חורף אז אני לא יודע אם להוסיף שעה או להוריד שעה מהשעתיים שהיה בשעון קיץ עכשיו אתה העדכנת אותי שאמרת שהתחיל בשעה 2 אז מעכשיו צריך להוסיף שלוש שעות ולא שעתיים עוד מעט אני אכתוב תיקון לשידורים שרשמתי תודה על המחמאה טי מן
תודה על העדכון פרוסטי

תיקון לוח השידורים

6 למרץ(היום-רביעי) _______ אין 7 למרץ ________ RAW (חדש) בשעה 2:00 בלילה(מחר-חמישי) 8 למרץ _______ סטודיו ראסלינג (חדש) בשעה 23:00(מחרתיים-שישי) 9 למרץ(יום שבת) _______ אין

Sid

New member
אני לא חושב..

שזה קשור לשעון קיץ ביום חמישי שעבר היה בארט 2 משחק של מילאן נגד רודה והוא נכנס להארכה כולל פנדלים וזה לקח מקסימום 50 דקות נוספות לשדר ובגלל זה השידור של שאר התוכניות נדחה ואם לא שמתם לב אז RAW בכלל לא התחיל בשעה עגולה הוא התחיל בסביבות 1:50 אז זה לא קשור לשעון קיץ אני חושב ש-RAW יתחיל ב-1

ART 2 עדכון-שבוע היאבקות בארט 2

8 למרץ(היום) ____________ סטודיו ראסלינג (חדש) בשעה 22:00 9 למרץ(שבת) ____________ סטודיו ראסלינג (שידור חוזר) בשעה 17:30 10 למרץ(ראשון) ____________ RAW (שידור חוזר) בשעה 22:30 11 למרץ(שני) ____________ No Way Out 2002 בשעה 20:00 12 למרץ(שלישי) ____________ RAW (שידור חוזר) בשעה 21:00 13 למרץ(רביעי) _____________ סטודיו ראסלינג (שידור חוזר) בשעה 20:00

למעלה