ayumi hamasaki - ARENA TOUR 2006

nadav1232

New member
ayumi hamasaki - ARENA TOUR 2006

יששש!!!!!!! ^___________^ זה הגיע אליי!!! XD היום הגיע אליי ה - DVD של המופע של איומי האמאסאקי ARENA TOUR 2006 - (miss) understood!!!! זה מממש ממש יפה! *_____* XD היה מאוד מאוד שווה את הקנייה ^_^ דרך אגב, עוד מעט אני אמשיך לשים עוד תמונות ^_^

ayumi3000

New member
אוי ממש מגניב XDD

איזה כיף לך!!! גם אני רוצה!!! זה נראה ממש ממש ממש מדהים! תתחדש XD

sonaku

New member
אז..תזכיר לי איפה אתה גר?D;

איפה החבאת את המפתחות לבית? ואיפה החבאת את הDVD? XDD סתם נו,אולי תעשה מפגש אצלך ונוכל לצפות בו כולנו?^___^

nadav1232

New member
בהרצליה XD

זה בסדר לי לעשות אבל כמו שאמרתי לך לא נראה לי שאפשר.. \: בגלל שחצי מהפורום גרים בצפון וזה רחוק מהרצליה ): וחבל שאין לי סלון יותר גדול XDD

מ א י י ק

New member
אני הולך בזה!!!!*___*XD../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

חו חו חו חו
אני הולך לגעת בזה שאני אהיה אצל נדב + השאלה לבית לצפייה
הייתי חייב לפרוק את זה XD

nadav1232

New member
לגעת* XD

^__^ אבל.. אתה יכול לראות אצלי בבית X= אני לא יכול להביא לך.. XD בגלל שקרה לי כמה פעמים מקרה לא טוב שקשור לזה O:

nadav1232

New member
דרך אגב

בתמונה הזאת, האדום הקטן זה הספר של המילים לשירים של המופע ותמונות מהמופע ^_^

SuLeRu

New member
אני הולכת לבכות.....

זה באמת אפשרי?....... ואיייי מאיפה הסגת??? הינה יום שני אני נוסעת לתל אביב אז אני יבוא עלייך טוב? וואי אני רוצה גם!!!!!!!!..... אני הולכת לבכות עכשיו........................................................................................................... טוב יותר נכון אני מקנאה חחח טוב אני הרגע... תזכיר לי כמה זה עלה?

nadav1232

New member
XDD

זה עלה 250 שקל בערך ^_^ אבל זה היה מאוד שווה את הקנייה XD וההזמנתי את זה מהאתר YesAsia

Omer Kun

New member
יאואואוי!! *____*

זה כזה כוסוניי!! *_*_* איזה כיף לךךךךךךךךך!!! גמלי באאא!!

מפרגן! ../images/Emo6.gif

^^ יצא לי בהתחלה "מפגר" כי אני כ"כ לכתוב את המילה הזאת.. =) הקיצר, שיהיה לך הרבה-הרבה כיף עם זה! וספר לנו על ההופעה אחרי שתראה!!

nadav1232

New member
תודה ^_^

ראיתי את המופי והוא מאוד מאוד מאוד מדהים וקסום *____* כל התלבושות, התנועה, התפאורה, השירים, הכל היה ממש ממש מדהים!!! ^__^ ואיו הייתה הכי חמודה ומתוקה XD

למעלה