B&B בדאבלין

• פותח הנושא Salem
  • פורסם בתאריך

Salem

New member
B&B בדאבלין

שלום, אני טס לדאבלין בסוף ספטמבר תחילת אוקטובר. בהתחלה חשבתי לוותר על הזמנת B&B ולהעזר בTourist Information Center בשדה תעופה למצוא לינה. אבל, הטיסה שלי נוחתת בדאבלין בשעה 21:30 - ואני מפחד להתקע בלי מקום לישון במחיר סביר... אנחנו זוג, שצריכים חדר Double או Twin בדאבלין. כמובן שכמה שיותר במרכז יותר טוב, אנחנו בלי רכב... ל4 לילות... (חלקן נטייל מחוץ לדאבלין אבל נשן בדאבלין כל לילה). אני לא מוצא שום דבר מתחת למחיר של 40 יורו לאדם ללילה.. אני מוכן להתפשר על מרחק.. ללכת קצת ברגל זה בסדר... אבל אין כלום מתחת.. יש לכם מקומות להמליץ? גם במחירים שנקבתי.. אם זה מומלץ אז אני אשמח.

jonbaum

New member
אם יוצאים לפרברים

אפשר למצוא יותר בזול. למשל זה שבלינק המצורף נמצא ליד תחנת רכבת בשם GLENEGEARY שממנה הנסיעה למרכז העיר ב-DART לוקחת בערך 20 דקות. כל עוד ה-B&B קרוב לתחנה, לא נראה לי שזה בעיתי במיוחד.

jonbaum

New member
הלינק לא עובד נכון

בלינק, אם עושים חיפוש תחת DUBLIN COUNTY SOUTH, יוצא מקום אחד ב-GLENEGEARY ב-27 יורו לבן אדם ללילה. אגב, זו אחת השכונות היפות בדבלין.

Salem

New member
זה לא רחוק קצת?

אני מוכן לשלם גם 33-35 יורו ללילה במרכז... אני חייב לציין שבאופן מפתיע אני לא מוצא מקומות כמעט, הנסיעה שלי באזור של דאבלין היא ב27 לספטמבר עד ה1 לאוקטובר... ובסופ"ש אין מקום באף מקום
חשבתי שזה די Off season...

jonbaum

New member
אמנם טיפה רחוק

אבל יש גם פרברים יותר קרובים לעיר - SANDYMOUNT או DONNYBROOK למשל. יש גם המון B&B בצד הצפוני של העיר ב-CLONTARF. יש מעט מאוד B&B במרכז העיר.

jonbaum

New member
המרחקים לא גדולים

שכונה כמו DONNYBROOK היא בערך 20 דקות הליכה ממרכז העיר, או נסיעה קצרה באוטובוס. כך גם BALLSBRIDGE או RANELAGH. בצד הצפוני, CLONTARF אולי טיפה יותר רחוקה, אבל אם ה-B&B קרוב לתחנה של ה-DART, אז זו נסיעה של כמה דקות ממש.

למעלה