B12

avylevy7

New member
B12

שלום
האם ניתן לבלוע טבליות B12 שמייעדות למציצה ?

מתלמד8

New member
בליעת -B12 המיועד למציצה,לא תיתן שום דבר,-

יש גם טבליות B12 לבליעה.

ladybug4NLP

Active member
כל תוספי ה-B12 הנמכרים בארץ לא נותנים כלום

כי הגוף יכול להשתמש רק ב-metylcobalamin

אז למה לקנות את הצורה שהגוף צריך להתמיר?
קונה ישמחו"ל את הפורמולה הנכונהץ
ובכלל קונה תוספים בחו"ל ואף פעם לא לוקחת מולטיויטמין רק כל אחד לחוד

מתלמד8

New member
תוספי ה-B-12 לא נותנים כלום?הצהרה גורפת!.אני-

משתמש לדוגמא ב-B12 של סולגאר,או B12 + ח.פולית של הדס(חברה ישראלית כחול לבן)בכאבים בגיד אכילס וכאבים כתוצאה מהליכות ממושכות,יש לי כאבים בגיד אכילס כתוצאה מתרופות נגד הפרעות שינה שאני לוקח,את ההמלצה קבלתי מ ד"ר לנטורופתיה,יתרה מכך-אורטופד מומחה(קונבנציונלי)לרפואת ספורט,(יש מומחיות נפרדת לרפואת ספורט ולא כל אורטופד יכול לטפל בספורטאים) ששימש כרופא של קבוצת כדורגל בליגת העל בארץ סיפר לי שהוא מטפל בכאבים של חלק משחקניו ב-B12 נגד כאבים אותה חברה שכתבתי לעיל,אז מה לך כי תלין על תוצרת הארץ???

לאחרונה נכנס לשוק תוספות המזון יצרן חדש של מגנזיום ומגנזיום מיוחד לספורטאים,כדי להחדיר לשוק את המוצר החדש,הוא יורה "אש וגופרית" נגד כל מוצרי המגנזיום הקיימים בארץ,ואני אומר לכם שבתקופות שאני מתאמן בהליכה במרחקים ארוכים,יש לי כאבים בכפות הרגלים ובברכיים,כדי להוריד את הכאבים אני לוקח מגנזים ציטרט(של כל חברה ולפי המפתח של סידן מול מגנזיום)+סידן+ויטמין C במשך יומיים/שלושה (ואף מילה על מגה גלופלקס),,,,, ונעלמים הכאבים,אבל החברה החדשה מספרת לי שמגנזיום אחר-לא משפיע.

עליתי לארץ בגיל פחות משנתיים ואת רוב שנותיי עשיתי בארץ,עם כל הביקורת החריפה שלי על כל ממשלות ישראל,על הבירוקרטיה,על הטיפול הגרוע באוכלוסיות חלשות(עניים,ניצולי שואה,עולים חדשים)על השחיתויות והאטימות,אתי נרגז מחדש כשאני שומע, "באמריקה זה ככה,באמריקה זה ככה",,,מספיק עם הקישקוש הזה.

אנחנו מדינה בת-66 שנה(מחרתיים) ויש דברים שאמריקה הגדולה בת יותר מ-200 שנה יכולה ללמוד מאיתנו.-חג שמח.

ladybug4NLP

Active member
אז ככה

המגנזיום אוקסיד החדש שמווקת חברה ישראלית מסויימת אכן טובה יותר ממגנזיום ציטראט (פשוט נספג טוב יותר)
הויטמין B12 של סולגר-או כל חברה אחרת אם זה לא מטילקובלמין-אז זה לא שווה הרבה.
דווקא עכשיו גיליתי בבאנר למעלה שיש כזה בארץ בטיפות) ואני מעדיפה קפסולות ולכן קונה בחו"ל. גם המחיר זול יותר

ובאשר למה יכולים ללמוד מאתנו - אין בעיה עם זה. שקודם אנחנו נלמד איך להוריד מחירים ולספק אינפורמציה על התויות כמו שצריך ולא רק לכתוב סופרלטיבים

מתלמד8

New member
מה לא שווה הרבה? אורתופד מומחה לרפואת ספורט-

של קבוצת כדורגל מטפל ב-B12 הזה בשחקני כדורגל של קבוצתו,אני משתמש ב-B12 הזה שנים נגד כאבים ברגלים ובמיוחד בכאבים בגיד אכילס(לפי המלצת ד"ר אלי טופר-ד"ר לנטורופתיה),,,ואת מספרת לי שזה לא שווה??.לא סופרלטיבים-ולא תויות.

לגבי המחירים,לצערי מדינת ישראל יקרה בכל התחומים יותר ממדינות אירופה וארה"ב.

אני קונה דרך האינטרנט ב-2 אתרים שיש להם את רוב המוצרים(VITAMINS 4ALL ו-ד"ר טבע) לפעמים שם המחירים זולים יותר ממחיר החברה ובקניה מעל מחיר מסויים ,תוך 3 ימים החבילה מגיעה ע"י שליח לביתי.

ladybug4NLP

Active member
שאל את המומחה שלך באיזו צורה הויטמין 12B נספג

בגוף. אם הוא מקצועי אז הוא יידע שהגוף חייב להמיר את הויטמין שאתה אוכל לB12 מסוג קובלמין.
אז למה לקנות מה שמוכרים בארץ ולהעמיס את ההמרה על הגוף?

לצערי לא כל מומחה לספורט הוא גם מומחה לתוספי מזון

מתלמד8

New member
בהזדמנות אשאל אותם-בינתיים כשיש לי כאבים בגיד

אכילס אני לוקח ויטמין B12 (שאסור לכתוב את שם החברה שלו) והכאבים חולפים ,אם אורתופד מומחה(לאורתופדיה) המשמש רופא של קבוצת כדורגל,יוצא כרופא מלווה של "מלכת המדבר" נותן תוספי מזון (של החברה שציינתי) והוא טוען שזה עוזר לשחקנים,כש-ד"ר אלי טופר,דוקטור לנטורופתיה(ריפוי טבעי והומופתיה-קיבל את תוארו באוניב' דוסנבך בקליפורניה) ממליץ על B12 וזה עוזר לי-איזה שאלות אני צריך לשאול אותם??החברה שציינתי-משקרת ,האורתופד,או הנטורופת?-אנא ממך.

ladybug4NLP

Active member
אם הכדורים עוזרים לך ואתה מרוצה

לא מחליפים סוס מנצח

אממ... שאל את הרופא המלומד שלך את מה שאני אמרתי (ולא המצאתי אותו):
באיזו צורה הגוף יכול להשתמש בויטמין B12 באופן מקסימלי: מה שאתה לוקח או בצורתו כמטיקלקובלמין.

אם יענה לך שמה שאתה לוקח יותר טוב - מציעה שתפטר אותו ולא משנה היכן למד

מצד שני זה הגוף שלך ואתה יכול לעשות מה שאתה רוצה.

ועכשיו שמתי לב שגם בפורום הזה למעלה יש פרסומת רצה של "ספיגה מירבית" וגם היא מציינת את מטילקובלמין כצורה עדיפה

שיהיו לך חיים טובים ובריאים

לא ניתנות

לבליעה. בי12 לא נספג דרך מערכת העיכול אלא דרך מחזור הדם ולכן כדאי למצוץ את הטבלית.

למעלה