BEHIND THE MUSIC

dublin

New member
BEHIND THE MUSIC

מישהו מוכן להסביר לי אין זה שאין אף BEHINDE THE MUSIC של U2? איך זה שלא נעשתה אף תוכנית דוקומנטרית עליהם? אה ובקשר ל WITH OR ...לפי דעתי השיר על מערכת יחסים מיוסרת ואני מצטטת "I CAN´T LIVE WITH OR WITH OUT YOU" דרך אגב שימו לב שלקראת סוף השיר לקראת האווו של בונו שומעים אותו לוחש MAKE HER CRY וזהו,חוצמזה לפי דעתי אחד השיר הגדולים גם מבחינת תמליל,לחן והיכולת הווקלית של בונו.. כן ירבו..

Tabasco

New member
יש ויש! ../images/Emo108.gif

לי יש מוקלט על קלטת תוכנית Behind the mucis שלהם מאמ.טי.וי מלפני המון המון זמן. לגבי With or without you- אני מסכימה לגבי הפירוש שנתת לשיר. בכל אופן, אני לא מתה על השיר הזה- הוא יותר מדי משומש, זה שיר שממש מזוהה איתם ולכן זה שיר בלוי כזה. בכל אופן הוא בהחלט שיר מצויין.

Tabasco

New member
המממ... ../images/Emo108.gif

כמו שכבר ציינתי, זה ממש ממש ישן! לפני שלוש שנים או אפילו יותר... יכול להיות שזה ישודר שוב במסגרת איזשהוא יום באמ.טי.וי, אבל אני בספק כי זה לא מעודכן! זה ממתי ש-Pop היה רלוונטי.

נראה לי שהתבלבלת, ../images/Emo12.gif

תקני אותי אם אני טועה, אבל BTM זוהי תוכנית של Vh1. mtv עשו עליהם פעם "חיוני" או איך שלא תקראי לזה, אני זוכרת שהיה שם גם אחרי פופ דווקא. בכל אופן, vh1 לא עשו עליהם תוכנית, אבל mtv כן, וזה לא ממש btm. הבנתם משהו?

Tabasco

New member
לא הבנתי כלום ../images/Emo6.gif

אבל ניסיתי (באמת ניסיתי) לבדוק בוידאו ולא הצלחתי... התקינו לנו אתמול תבל דיגיטל או משהו כזה ואני פשוט לא מסתדרת עם כל השליטה הזאת במיליון ערוצים! אני מבטיחה להתייצב מחר לקרב חוזר מול המכונה האימתנית הזאת ולנסות למצוא את הערוץ שרואים בו את הוידאו! לילה טוב!

למעלה