Best Of September-December Mixtape

חולוני

New member
Best Of September-December Mixtape

אז הגענו לסוף השנה ואיתו מגיע המיקסטייפ השלישי והאחרון שלי לשנה זו. כמו בשנה שעברה, גם השנה אני אכין במהלך ינואר 2009 מיקסטייפ סיכום 2008 אבל עד אז אתם מוזמנים להנות מהמיקסטייפ הנוכחי שמכיל 16 שירים שאהבתי במהלך ארבעת החודשים האחרונים. להורדה הטראקליסט: 1. מאור כהן - למה? אני אוהב אותך 2. Laroz feat. Onili - Why Did You Go 3. Electra - Better Sound (Worse Sound Remix By Nadav Ravid) 4. Coolooloosh - Mind And Soul 5. Bryn Christopher - Sour Times (קאבר לפורטיסהד) 6. Yo Majesty - Don´t Let Go 7. Ladyhawke - Magic 8. Frankmusik - When You're Around (Boys Noize Remix) 9. Kanye West feat. Mr. Hudson - Paranoid (השיר היחיד שאהבתי באלבום האחרון של קנייה וגם זה בזכות מר. הדסון) 10. Q-Tip - Johnny Is Dead 11. Common feat. Martina Topley-Bird - Everywhere 12. Eli Paperboy Reed - Take My Love With You 13. One Day As A Lion - Wild International (צמד חדש המורכב מזאק דה לה רושה מ-Rage Against The Machine והמתופף של The Mars Volta) 14. TV On The Radio - Red Dress 15. Noisettes - Wild Young Hearts (סינגל חדש מתוך אלבום שני שצפוי לצאת באביב 2009) 16. Alina Orlova - Vaiduokliai (אוהבים את רג'ינה ספקטור? קבלו את הגירסה הליטאית שלה) אתם מוזמנים להגיב.

*סגידה אינסופית*

אני מורידה עכשיו כך שעוד לא שמעתי, אבל בינתיים אני רוצה לומר שאני פשוט מעריצה אותך. אחר כך ביקורת :)

למעלה