Big Brother US - עונה 21 (ספוילרים)

הגעתי לפרק 30. ואמרתי שאולי נעצור לסכם...

טוב. קודם כל, זה מצחיק כמה העונה הייתה בניגודיות לעונה 20.
נתחיל מזה שנראה לי 90% מהשחקנים יוצאים שנואים מהעונה הזאת.

בכללי כשל של העונה, חלק מהקאסט היה קצת מאכזב. כאילו סורי, אבל אובי?
מה שעשו לדיוויד עם המשימה הראשונה שבה הוא הפסיד וישר יצא מהמשחק - וואלה אכזרי.
חבל שלא יצא לנו להכיר אותו, וחבל שלא יצא לנו לראות עוד מקמי, כי ציירו אותה כמישהי שיכולה לעשות קצת עניין בעונה.
מה שכן, הקונספט של להחזיר מישהו למשחק כשהוא עדיין יכול להשתלב חברתית, הוא כן טוב ונותן להם צ'אנס אמיתי.

ג'ק, הראיון הדחה שלו היה ממש מוזר, עם זה שהראו לו קטעים של עצמו. לא זכור לי שעשו את זה אי פעם. אבל גם זה היה דברים דיי טיפשיים האמת.
אגב, באסה שאני לא יכול לראות את הראיונות המלאים.

בלה, אחת השחקניות הגרועות, באמת. מצד אחד מטפחת יחסים עם קמי, ומצד שני, גורמת להדחה שלה. מה זה נתן לך?!
ואז ניקול מעבירה לה אינפורמציה בנוגע ל"ברית" שלה, והיא הולכת ואומרת להם את זה, כאילו מה לעזאזל ציפית שהם יעשו מלבד להכחיש? 🤦‍♂️

כריסטי, משהו בין משחק ממש טוב לבנאדם מעצבן. היא חייבת להירגע.
הסיכויים שלה לשרוד במשחק דיי נמוכים. מצד שני, היא מצליחה איכשהו להתחמק מהדחה כל פעם.
מה שאני לא מצליח להבין בכלל. למה מיקי והולי טורחים להשאיר אותה כל פעם!?

ה-"Six Shooters", אחת הבריתות הכי כושלות שהיו. כמה חוסר יציבות. אבל בעיקר מורכבת מאנשים לא אהובים במיוחד.
וכמובן, דוגמה נגדית מושלמת ל-20. ברית של 6 שאנחנו לא בעדה, ומתים שהיא תיכשל, פשוט כי אנשים שם מעצבנים.

וזוגותתתת, ואו על כמות הזוגות בעונה! אני באמת תוהה אם זה הופך את במשחק באיזשהו מקום לפחות מעניין.

קת'רין הייתה פשוט דמות משעשעת וכיפית שהיה כיף לצפות בה. היה לה באמת סיכוי ללכת רחוק, באסה שלא.
קליף וניקול גם זוג חמודים.
ג'סיקה דיי חסרת משמעות במשחק.

בואו נדבר שניה על ניק ועל הפייבוריטים של אמריקה.
בד"כ אני לא מנותק כל כך ממי הקהל אוהב. אבל פאקינג ניק? מה הקשר לתת לו את הכח הזה של ה-Prankster?
זה בגלל שהצופים כלכך שונאים את כריסטי? כי זה יכול להסביר את זה. אבל אין לי מושג למה דווקא ניק, מה מצאו בו? בקושי ראינו אותו, בטח לא מספיק כדי להתאהב.
אמרתי קליף/ניקול אולי אפילו מיקי. למרות שמיקי מצטייר לא משהו (בעיקר בהתחלה), יש לו רגעים.

מה שכן אני יכול להגיד שיחסית קרה הרבה בעונה עד כה. הרבה יותר דרמות ובלגנים, מאשר עונה 20, שהייתה יחסית שקטה, עם צדדים דיי ברורים.
עוד דבר - אני חושב שהעונה גם הייתה יותר מבדרת, וגם יותר מרגשת לעיתים.

נערך לאחרונה ב:
שום מילה על טומי? הפייבוריט שלי בקלות.
האמת שאין לי רגשות מיוחדים כלפי טומי. הוא מרגיש לי דיי blah.
מבחינה אישיותית לפעמים הוא מציק. מבחינה משחקית הוא דיי floater בסוף, למרות שהוא לכאורה באיזשהו צד מאוד ברור עם כריסטי, הוא משחק על כל הצדדים ולא עושה צעדים ריאליים במשחק.
ישמצב גם שהוא סובל מההקשר עם כריסטי...

פרק 31:

ואו, אם למיקי/ג'קסון היה איזשהו סיכוי להינצל מהשם הרע שלו העונה, הוא איבד את זה.
היחס שלו להולי היה מזעזע.

זה הזוי כמה אנשים מזעזעים יש בעונה הזאת חח

ועוד לעומת המתמודדים מעונה 20 - אפשר לראות את זה מכמות האנשים שהתארחו בעונה הזאת (קייטלין, טיילר, KC ומרחוק ברט, וינסטון, ביילי וסוואגי)
אני לא זוכר מתמודדים שהודחו ככה מוקדם ועדיין מזכירים את שמם בכלל בעונות אחרות...

פאקינג פייסבוק הראה לי בפיד על דעת עצמו פוסט של BB עם ספוילר לעונה 22. פאקקקק שונא את פייסבוק

פרק 38 - רגע לפני הגמר:

לא מאמין שככל הנראה מיקי והולי יהיו הפיינל 2 🤦‍♂️

קליף וניקול (ובעיקר קליף) שיחקו משחק דיי גרוע עם דילים הזויים שהם ציפו שהם יכבדו.
כאילו, מה נסגר עם זה שהם חושבים שמיקי או הולי יבחרו בהם במקום אחד את השני.
הם לחלוטין היו צריכים להדיח את הולי ולא טומי.
מאכזב.

מיקי בוכה על טומי (או על כל דבר בעצם), מרגיש לי כמו משחק מוגזם שלו לזכות באמפתיה אצל הצופים, אצלי זה לא עובד....
אחרי היחס להולי, הכבוד שלו דיי אבוד בעיניי.

יחד עם זאת, צריך להודות שהמהלך של מיקי בהדחה של טומי היה דיי מוצלח. אבל בסופו של דבר, כל המשחק מיקי הסתמך בעיקר על תחרויות שהוא ניצח.
עקרונית, מבחינה משחקית, כנראה הכי מגיע לו לזכות. אבל הוא כזה מעצבן שאני לא חושב שאני מעוניין בזה.

וילת המושבעים:
ניק וקתרין?!? 😂😂 זה גדול. מסכנה בלה שצופה בבית.

הגמר:

נו, ברור שמיקי והולי הפיינל 2.
מיקי זוכה. בגדול, הייתי מעדיף את הולי, אבל משחקית, מגיע לו כנראה יותר מהולי.
אני לא חושב שהוא שיחק משחק מטורף. הוא ניצח מלא תחרויות. אבל הבעיה היא שהוא הסתמך על זה יותר מדיי.
בעיקר, קשה לי לפרגן לו כי הוא מעצבן אותי.

וגם את שאר הצופים נראה לי.
שמישהו יסביר לי איך בן אדם כזה זוכה למושבעים לא-ממורמרים, שרואים 100% משחק ועדיין מצביעים לו, לעומת פאקינג טיילר ששיחק משחק מושלם וגם היה אחלה בן אדם?
העולם לא פייר.

בנוגע לגמר:

נראה לי שהם ראו מה הלך בעונה הקודמת וניסו לתקן, כי בהחלט היה יותר זמן לדברים. עדיין לא מספיק.

הם העלו דברים שלא ברור על מה מדובר.
אין לי מושג על מה קמי מדברת. או דיוויד. הבנתי מה ג'ק עשה בגלל השיחה עם ג'ולי, אבל אין לי מושג מה האחרים עשו. זה לא משהו שאנחנו ראינו לפחות.
גם לגבי ג'ק, לא הבנתי למה בחרו להיטפל אליו ספציפית? כולם מדברים שיט על אחרים, בכל עונה, כל הזמן. לא ראיתי את השוני פה כשהוא "ליכלך" על קמי.

ניק ובלה. מביך :censored:

ההערה לגבי מיקי/ג'קסון והבחירה שלו ל-banishment, האמת שלא ראיתי בזה משהו גזעני, אבל באופן כללי בעונה הזאת הרגשתי כאילו ה-minorities נמצאים בשוליים, מודחים יחסית מוקדם, ככה שהייתה תמיד את ברית חבורת ה"פופולאריים" ששלטה ולא שיתפה אותם.
לא יודע אם זה משהו מיוחד לעונה הזאת. אבל כן חשבתי על זה במהלך העונה

מיקי לקח ממש קשה את העניין הגזעני ולא היה מסוגל לחייך אפילו כשהוא ניצח.
יש מצב שהוא אחד המנצחים הכי שנויים במחלוקת אישיותית.

ניקול זוכה בפייבוריט יסססס. 👏

סה"כ העונה:

מלאת התרחשויות, דרמה ואקשן. משחק אגריסיבי יותר. הרבה יותר מעונה 20 לצורך העניין.
בריתות נופלות וקמות, שקרים עפים באוויר. כמות הפעמים שהיינו צריכים לחזור אחורה לראות מה פיספסנו לייב...
מרגיש שגם באיזשהו מקום הייתה יותר מבדרת ומרגשת לרגעים. או מעוררת סלידה, גם זה היה.

~הכנס פה את הסרטון של ג'סיקה נופלת מאחת התחרויות וקרע אותי - לא מחפש בגלל ספוילרים ~

גמר עונה 21

טוב, עכשיו ההתלבטות אם להתחיל את עונה 22 או לחכות שתסתיים. יהיה לי קשה לחזור לקצב שידור...
מצד שני, אני אוכל לראות ראיונות אחרי התוכנית וכאלה, סוף סוף. אפילו את ה-goodbye message העבירו לשם.

נערך לאחרונה ב:
למעלה